fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA

BENDROSIOS NUOSTATOS:

 

UAB “ARDENA” pripažįsta, kad asmens duomenų apsauga yra svarbi mūsų klientams bei kitiems asmenims, kurių asmens duomenis tvarko, todėl itin atsakingai ir rūpestingai saugo kiekvieno duomenų subjekto privatumą.

Ši politika numato kaip UAB “ARDENA” renka ir toliau tvarko duomenų subjektų asmens duomenis, įskaitant kokie asmens duomenys tvarkomi, kaip jie renkami ir toliau tvarkomi, kiek laiko saugomi, kam teikiami, kokias teises turi duomenų subjektai bei kur kreiptis dėl jų įgyvendinimo ar kitais su asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais. UAB „ARDENA“ gali rinkti Jūsų asmens duomenis tik vadovaudamasi teisės aktuose nurodytais teisėto tvarkymo pagrindais. Tai sutarties sudarymo ir/arba užsakymo vykdymo teisinis pagrindas, kai Jūs su UAB „ARDENA“ sudarote bet kokio tipo sutartį. Jūsų sutikimas – dar vienas pagrindas, kuriuo UAB „ARDENA“ gali tvarkyti asmens duomenis (pavyzdžiui, vykdant tiesioginę rinkodarą, kai teikiami individualizuoti pasiūlymai, paremti kliento individualia analize ar kitais atvejais).

UAB „ARDENA“ siūlo platų apšvietimo, elektrotechnikos prekių ir žaliuzių gamybos bei montavimo paslaugų pasirinkimą. Informacija, kurią renkame apie Jus, priklauso nuo Jūsų užsakomų prekių ir (ar) paslaugų, ir to, kokius duomenis pateikiate mums, kai užsakote prekes ir (ar) paslaugas arba registruojatės mūsų interneto svetainėse www.ardena.lt arba www.sviestuvai.lt

Jūs neprivalote pateikti UAB „ARDENA“ jokių savo asmens duomenų, tačiau, jeigu nuspręsite to nedaryti, gali būti, kad mes negalėsime įvykdyti Jūsų užsakymų, suteikti paslaugų arba pristatyti prekių.

 

KIEK LAIKO SAUGOME DUOMENIS?

 

UAB “ARDENA” saugo Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimas. Asmens duomenys paprastai saugomi tol, kol iš sutartinių santykių gali kilti pagrįstų reikalavimų, garantinių įsipareigojimų arba kiek tai reikalinga UAB „ARDENA“ teisėtiems interesams įgyvendinti ir apsaugoti. Nebereikalingi asmens duomenys sunaikinami. UAB „ARDENA“ imasi visų galimų priemonių užtikrinti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai, kad jie būtų tvarkomi tik nustatytais tikslais, griežtai laikantis teisės aktuose nustatytų aiškių ir skaidrių asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

 

KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS?

 

Siekdami pagerinti Jūsų patirtį lankantis www.ardena.lt ir www.sviestuvai.lt  svetainėse, naudojame slapukus (angl. cookies) – nedideles tekstinės informacijos daleles, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie mūsų svetainių naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek svetainę, tiek Jūsų aptarnavimą, tiek UAB “ARDENA” prekių ir paslaugų asortimentą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai nekaupia tiesiogiai Jus identifikuojančių duomenų. Surinkti duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims. Mes nesidalijame jokiais asmeniniais duomenimis, kurie galėtų Jus identifikuoti.

 

Mes nenaudojame slapukų asmeninei informacijai apie vartotojus rinkti, tačiau tam tikra apdorojama informacija visgi gali būti laikoma asmens duomenimis. Jei norite apriboti slapukus arba juos užblokuoti mūsų ar kurioje nors kitoje svetainėje, tai galite atlikti keisdami interneto naršyklės parinktis. Pavyzdžiui, Jūs galite užblokuoti visus slapukus, priimti tik pirmosios šalies slapukus arba ištrinti visus slapukus, kai uždarote naršyklę. Jūs galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Išsamesnė informacija pateikta adresu AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html.

 

Informaciją, surinktą naudojant slapukus, paprastai naudojame šiais tikslais: 

 

SUTIKIMAS DĖL SLAPUKŲ NAUDOJIMO

 

Prieš Jums pradedant naudotis mūsų interneto svetaine, mes turime gauti Jūsų sutikimą naudoti slapukus. Dėl šios priežasties mūsų svetainėse www.ardena.lt arba www.sviestuvai.lt  atsiveria langas, kuriame Jūs informuojami apie slapukų naudojimą ir Jūsų prašoma susipažinti bei sutikti su slapukų naudojimu, paspaudus mygtuką „Supratau“. Jei nesutiksite, tačiau toliau naršysite interneto svetainėje, bus laikoma, kad Jūs sutikote su slapukų naudojimu.

 

DUOMENYS APIE NAUDOJAMUS SLAPUKUS

Slapukų rūšys

 

Slapukai yra seanso ir ilgalaikiai bei pirmosios arba trečiosios šalies slapukai. Toliau paaiškinsime, ką reiškia šie terminai, kad galėtumėte geriau suprasti mūsų naudojamus slapukus ir dėl ko jie naudojami.

 

 

JŪS TURITE TEISĘ:

Dėl savo teisių įgyvendinimo ar nusiskundimų, galite kreiptis į UAB “ARDENA” elektroniniu paštu duomenuapsauga@ardena.lt

Atgal

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU