fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

25 METŲ PATIRTIS

Per ilgus darbo metus sukūrėme aukšto
pajėgumo gamybos sistemą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas

Pergola „ELEGANCY“

Pergola „Elegancy“ nuo kitų „Ardena“ terasų sprendimų skiriasi ypatinga, nesenstančia ir daugiafunkce poilsio zonos stogo danga. Jo dėka namų, biuro ar restorano terasa ar kiemelis taps svarbiausia poilsio, vakarėlių ar šeimos vakarienės vieta.

Stogas pagamintas iš trijų sluoksnių „Techprotect“ audinio, atsparus lietui, saulės kaitrai ir UV spinduliams. Konstrukcija susideda iš aliuminio pagrindo, sulankstomo - stumdomo stogo ir sistemos baldakimo, kuris apsaugo medžiagą susukant.Pergolos „Elegancy“ gali atlaikyti vėjo gūsius iki 120 km/h . Lietaus vanduo išleidžiamas per nematomą latako sistemą, integruotą į konstrukciją. Produktas pritaikytas roletų, stiklo pertvarų, apšvietimo ar šildytuvų montavimui, o tai leidžia bet kokią terasos modifikaciją. Modulinis sujungimas leidžia padengti bet kokį didelį terasų plotą. Pergola „Elegancy“ išlieka funkcionali nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

Pergolos „Elegancy“ gali būti montuojamos dviem būdais – kaip savarankiškas statinys su 4 atramomis (atramų kiekis didėja priklausomai nuo pavėsinės dydžio) arba su įtvirtinimu į sieną ir montuojant tik atramines kojas priekyje.

Spalvų gama

Pergolos gali būti įvairių spalvinių variantų – galima rinktis ne tik stogo, bet ir atramų spalvas.

Stogo audinio spalvos:

 

Aliuminio konstrukcijos spalvos:

 

Papildomi priedai

Orų jutikliai

Tai pažangi technologija, reaguojanti į oro sąlygas. Orų jutikliai užtikrina komfortą ir saugumą. Lietaus, vėjo ir sniego jutiklis perduoda signalą nepalankiomis sąlygomis, todėl stogo ir (arba) „Screen“ tipo priešvėjinės žaliuzės reaguos automatiškai, apsaugodamos jus, jūsų artimuosius, baldus, gėles ir kitus terasos aksesuarus. Terasa su oro jutikliais yra pažangi technologija, reaguojanti į kintančias oro sąlygas.

Apšvietimas

Integruotas apšvietimas suteiks funkcionalumo bet kuriai terasai. Aukštos kokybės šviesos taškai arba LED juostelės yra puikus įrankis norint sukurti nepaprastą atmosferą. Integruotas apšvietimas suteikia begales galimybių. Skleidžiama šviesa gali turėti šiltą baltą 3000K, šaltai baltą arba RGB atspalvį. Šviesos diodų apšvietimą, integruotą su priešvėjinėmis juostomis ar lamelėmis, galima patogiai valdyti nuotolinio valdymo pultu. Dėl papildomos pritemdymo galimybės galėsite pakeisti šviesos intensyvumą, kad sukurtumėte malonią atmosferą. Į konstrukciją integruotas kabelis yra paslėptas. 

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Spindulinės šildymo sistemos veikimas pagrįstas natūraliausiu šilumos energijos perdavimo būdu, analogišku Saulės-Žemės sistemai. Šildytuvo skleidžiama šilumos energija yra iškart pasiekiama. Šio principo dėka pasiekiame efektyvų elektros energijos naudojimą. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai leidžia ekonomiškiausiai naudoti energiją. Revoliucinė trumpųjų bangų „Infra Red“ technologija garantuoja tiesioginį šilumos komfortą, kai tik įjungiate prietaisą.

Atgal

Paskaičiuoti kainą!
Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Meistro iškvietimas telefonu:   +370 610 66111


Pardavimo vadybininkai
Tel. +370 5 213 55 10 , +370 5 233 08 82
El.paštas:  zaliuzes@ardena.lt


Išsikviesti meistrą!
Parašykite mums užklausą!

VISŲ „ARDENA" FILIALŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

Galerija
Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.  Užtikriname garantinį
ir pogarantinį aptarnavimą: 
gaminių remontą ir atnaujinimą.
Pristatymas ir montavimas
visoje Lietuvoje.
Pagaminta Lietuvoje
pagal EU standartus.
Horizontalios žaliuzės - atsiskaitymas Horizontalios žaliuzės - garantinis aptarnavimas Horizontalios žaliuzės - pristatymas ir montavimas Horizontalios žaliuzės - pagaminta Lietuvoje
Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai. Užsakymai yra atliekami
itin greitai, per 3–5 d. d.
Gaminiams yra suteikiama
24 mėn. garantija.
Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.
Horizontalios zaliuzes - konsultacija Horizontalios zaliuzes -  - greiti uzsakymai Horizontalios zaliuzes - garantija Horizontalios zaliuzes - kokybiskos medziagos
SKAMBINKITE
+370 610 66111
IŠKVIESKITE
KONSULTANTĄ

 

 

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU