EN RU

-20 % “NOWODVORKI LIGHTING” (LENKIJA) ŠVIESTUVAMS

Žiemos išpardavimas - "Nowodvorski Lighting" šviestuvams 20 % šviestuvams www.sviestuvai.lt Jei ieškote stilingų ir modernių šviestuvų savo namams ar biurui, turėtumėte susipažinti su mūsų atstovaujamu "Nowodvorski Lighting" asortimentu "Ardena" internetinėje parduotuvėje. Šiuo metu mūsų el.parduotuvėje taikomas pasiūlymas leis įsigyti aukštos kokybės šviestuvų su nuolaida.

Išsamus aprašymas - “NOWODVORKI LIGHTING” (LENKIJA) ŠVIESTUVAMS

Skandinaviškas minimalistinis dizainas lakoniškai įsilies ir pripildys kokybiška šviesa Jūsų interjerus. Būkite tikri - rinkdamiesi šiuolaikines, tačiau laikui nepavaldžias formas, sukursite kerintį, stilingą šviesos pasaulį savo namuose ar biuro patalpose.

Nowodvorski Lighting yra žinomas Europos gamintojas, siūlantis modernius, elegantiškus ir praktiškus apšvietimo sprendimus. Mūsų kolekcijoje rasite aukštos kokybės šviestuvus, pagamintus iš geriausių medžiagų ir sukurtus siekiant išpildyti jūsų poreikius. Kokybės ir kainos santykis garantuotas.

Norite suteikti savo namams jaukumo ir kokybiškos šviesos? Dabar puiki proga įsigyti aukščiausios kokybės šviestuvų su 20 % nuolaida! Nowodvorski Lighting yra lyderiaujantis šviestuvų gamintojas, žinomas dėl savo elegantiškų ir modernių dizainų bei patikimos kokybės. Ši akcija yra tik laikina, tad nepalaukite ilgiau ir užsisakykite savo mėgstamiausius šviestuvus jau dabar. Apsilankykite www.sviestuvai.lt svetainėje ir pasirinkite iš plačios šviestuvų pasirinkimo įvairovės. Paskubėkite – ši pasiūlymas galioja tik ribotą laiką, prekių kiekis ribotas.

Iki kovo 31 d. “Ardena” el.parduotuvėje taikoma 20 % nuolaida visiems šio gamintojo šviestuvams nuo pradinės kainos. Salonuose nuolaida pritaikoma tik parodžius internetinį kainos pasiūlymą. Nuolaidos nesumuojamos.

Įsigykite: https://www.sviestuvai.lt/nowodvorski-lighting-lenkija

Nuolaida galioja iki 2023.03.31

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.