EN RU

-20 % VONIOS ŠVIESTUVAMS IR LEMPUTĖMS

Vonios kambarys – tai žmogaus ramybės oazė, kurioje lengva pabėgti nuo dienos darbų, rūpesčių, atsipalaiduoti bei skirti laiko tik sau. Ar jausitės komfortiškai priklausys nuo daugelio aspektų (kambario dydis, įranga, mėgstama plytelių spalva, gražūs aksesuarai), tačiau vienas iš didžiausią teigiamą efektą suteikiantis atributas – kokybiška šviesa. Pasinaudokite gegužės mėnesio pasiūlymu ir įsigykite kokybiškus šviestuvus savo vonios kambariui.

Išsamus aprašymas - VONIOS ŠVIESTUVAMS IR LEMPUTĖMS

Visiems Europoje gaminamiems vonios šviestuvams keliami itin griežti saugumo reikalavimai. Rekomendacijose siūloma naudoti įleistus įrenginius arba tokius, kuriuose lemputė yra visiškai paslėpta, o jungikliai sumontuoti išorėje. Naujausios technologijos leidžia rinktis iš kur kas didesnio šviesos šaltinių asortimento, nes jie yra gerai izoliuoti, apsaugoti nuo drėgmės poveikio ir elektros šoko. Profesionalai pataria, renkantis vonios apšvietimą pasitarti su ekspertais, kurie padėtų pasirinkti būtent vonios kambariui tinkančius šviestuvus ir jungiklius, nes pasiūloje pasiklysti nesunku, o vis dėlto dėl itin didelio drėgmės kiekio, šioje erdvė

Visą gegužės mėnesį „Ardena“ salonuose visiems vonios šviestuvams bei jų užsakymams iš katalogų taikoma net 20 % nuolaida. Šio mėnesio akcija taikoma ir visų tipų lemputėms. 

Neturite laiko apsilankyti mūsų salonuose? Išbandykite apsipirkimą internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje WWW.SVIESTUVAI.LT, kurioje siūlomas itin didelis visų tipų šviestuvų pasirinkimas – čia rasite įvairiausių šviestuvų visų poreikiams. Klientams siūloma rinktis iš pakabinamų, tvirtinamų prie sienos, įleidžiamų šviestuvų. Norite pasinaudoti kainos pasiūlymu – parašykite užklausą info@sviestuvai.lt.

Akcijos laikotarpis 2022.05.02-05.31. Nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.