fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

25 METŲ PATIRTIS

Per ilgus darbo metus sukūrėme aukšto
pajėgumo gamybos sistemą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas
Apsauginės žaliuzės – praktiška, funkcionali ir patikima langų dalis. Nepakeičiamą jos naudą įvertina tiek individualių namų, tiek komercinės ar pramoninės paskirties pastatų, garažų savininkai. Tai – didelis žingsnis link modernios ir estetiškos patalpų apsaugos.

 

Apsauginės žaliuzės turi daug privalumų:

Jūsų privatumas. Apsauginės žaliuzės puikiai apsaugo patalpas nuo smalsių praeivių žvilgsnių.

Efektyvi apsauga nuo atšiaurių klimato sąlygų ir triukšmo. Tokia išorinė langų uždanga apsaugo nuo žalos, kurią sukelia stiprus lietus, kruša, pūga, vėjas, taip pat – tiesioginiai saulės spinduliai. Be to, ji izoliuoja iš gatvės sklindantį triukšmą, todėl yra išmintingas sprendimas vertinantiems ramybę.

Apsauga nuo įsilaužimo. Apsauginės žaliuzės padeda jums apsisaugoti nuo vagystės. Tam montuojamos specialios sklendės. Tai aktualu parduotuvių, biurų ir jaukių šeimos namų savininkams. Ši priemonė ypač efektyvi, jei yra derinama su specialia pastatų apsaugos sistema.

  • Ekonomiškumas. Tyrimai atskleidžia, kad apsauginės žaliuzės padeda sumažinti pastato šildymo (žiemą) ir kondicionavimo (vasarą) išlaidas. Taigi, tai – praktiškas sprendimas, jei siekiate sutaupyti.
  • Paprastas valdymas. Apsaugines žaliuzes galite valdyti rankiniu, nuotoliniu arba automatiniu būdu. Reikiamu metu lengvai pakelsite ar nuleisite tiek vienerias žaliuzes, tiek visas kartu.
  • Estetiškumas. Iš spalvų asortimento lengvai pasirinksite geriausiai prie išorinės namo apdailos derančias apsaugines žaliuzes. Jos gali būti baltos, rudos, pilkos, ......... spalvos.
Atgal

Apsauginių žaliuzių kaina nuo

54 Eur/kv.m
Paskaičiuoti kainą!

Turite klausimų dėl apsauginių žaliuzių?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Meistro iškvietimas telefonu:   +370 5 233 15 73


Pardavimo vadybininkai
Tel. +370 5 213 55 10 , +370 5 233 08 82
El.paštas:  zaliuzes@ardena.lt


Išsikviesti meistrą!
Parašykite mums užklausą!

VISŲ „ARDENA" FILIALŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

Apsauginių žaliuzių galerija

Apsauginės žaliuzės-363 Apsaugines zaliuzes-366 Apsauginės žaliuzės-370 Apsaugines zaliuzes-365 Apsauginės žaliuzės-369 Apsaugines zaliuzes-371 Apsauginės žaliuzės-368 Apsaugines zaliuzes-364 Apsauginės žaliuzės-373 Apsaugines zaliuzes-367 Apsauginės žaliuzės-372
Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte. Užtikriname garantinį
ir pogarantinį aptarnavimą: 
gaminių remontą ir atnaujinimą.
Pristatymas ir montavimas
visoje Lietuvoje.
Pagaminta Lietuvoje
pagal EU standartus.
Apsauginės žaliuzės - atsiskaitymas Apsauginės žaliuzės - garantinis aptarnavimas Apsauginės žaliuzės - pristatymas ir montavimas Apsauginės žaliuzės - pagaminta Lietuvoje
Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai. Užsakymai yra atliekami
itin greitai, per 3–5 d. d.
Gaminiams yra suteikiama
24 mėn. garantija.
Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.
Apsaugines zaliuzes - konsultacija Apsaugines zaliuzes - greiti uzsakymai Apsaugines zaliuzes - garantija Apsaugines zaliuzes - kokybiskos medziagos
SKAMBINKITE
+370 5 233 1573
IŠKVIESKITE
KONSULTANTĄ

Partneriai

Apsauginės žaliuzės - Aluprof

Nors gali atrodyti, kad žaliuzės naudojamos tik pastato viduje, tačiau taip tikrai nėra. Jos taip pat puikiai funkcionuoti gali ir lauke. Apsauginės žaliuzės yra labai patogi priemonė apsisaugoti nuo daugelio išorinių veiksnių. Jos montuojamos pastato išorėje ir patikimai jį apsaugo. Šios žaliuzės tinkamos naudoti ne tik gyvenamuosius namus apsaugoti, tačiau taip pat ir komercinės paskirties pastatus, įvairias įstaigas ar dirbtuves, laisvalaikio, pramogų bei prekybos centrus, parduotuves.

Patikimos apsauginės žaliuzės

Apsaugines žaliuzes įprasta montuoti ant langų ar stiklinių durų. Tai patikima apsaugos priemonė, kuri suteikia Jūsų turtui saugumą. Jos ypač mėgstamos nedidelių parduotuvių savininkų, nes tikrai sumažina įsilaužimo riziką (įsilaužti tampa ne tik sunkiau, tačiau tai atimtų daugiau laiko, todėl didėja rizika būti sučiuptam). Taip pat apsaugines žaliuzes populiaru montuoti užmiesčio nameliuose ar gyvenamuosiuose namuose. Jos nepriekaištingai uždengia langus, duris, terasas. Apsaugo garaže esančius daiktus.

Patogios apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės ne vien saugus, tačiau ir ganėtinai patogus sprendimas. Jos ne tik sumažina įsilaužimo tikimybę, apsaugo daiktus nuo saulės šviesos, o langus ir duris nuo kitų žalingų gamtos veiksnių, tačiau yra labai paprastai valdomos. Tai daryti galite Jums patogiausiu būdu: rankiniu, nuotoliniu ar automatiniu. Racionalus valdymo sprendimas suteikia galimybę vienu metu pakelti visas žaliuzes arba tik dalį jų. Taigi, tai Jums nesukels jokių sunkumų.

Estetiškos apsauginės žaliuzės

Be visų kitų jau išvardintų privalumų „Ardena” apsauginės žaliuzės yra ir labai estetiškos. Jos ne tik dailios, tačiau galima rinktis ir iš plataus spalvų asortimento. Tad įsigiję šią prekę ne tik galėsite būti ramūs, kad Jūsų būstas ir turtas jame yra saugūs, tačiau ir džiaugtis nauja eksterjero detale.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU