fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

25 METŲ PATIRTIS

Esame šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris,
galintis pasigirti ilgamete patirtimi ir neribotomis galimybėmis

MŪSŲ VIZITINĖ KORTELĖ

Nestandartiniai projektai ir individualūs sprendimai

NOVATORIŠKUMAS

Rytdienos apšvietimo tradicijas kuriame šiandien
Specialistai teigia, kad patalpų šviesa turi didelės įtakos klientų savijautai. Tai – efektyvi dėmesio pritraukimo priemonė, skatinanti pirkti. Todėl tinkamam prekybos erdvių apšvietimui derėtų skirti itin daug dėmesio. Šiandieninės technologijos paverčia funkcionalų, patogiai valdomą apšvietimą nebe papildoma rinkodaros priemone, o tiesiog būtinybe.

Efektyvaus prekybos erdvių apšvietimo nauda:
 
Atmosfera. Naudodami apšvietimą galite lengvai suformuoti pageidaujamą potencialių klientų savijautą. Vien dėl sumaniai įrengtų šviestuvų jūsų patalpos tampa jaukios, komfortiškos ir patrauklios, o tai skatina lankytojus ne tik apsilankyti parduotuvėje, bet ir pasilikti ilgiau. Maloni nuotaika, sukurta apšvietimo – tai svarbus žingsnis link didesnio pelno.
Dėmesys. Išmintingai paskirstytas šviesos srautas leidžia greitai ir efektyviai nukreipti klientų dėmesį jums naudinga linkme. Natūralu, jog stipriau apšviestos prekės sulaukia didesnio susidomėjimo – jos veikia tarsi akcentai. Taigi, tokiu būdu galite suformuoti klientų elgseną. Ne paslaptis, kad verslui itin svarbūs pavadinimai. Tinkamas apšvietimas garantuoja, kad tiek jūsų įmonės logotipas, tiek prekių ženklai bus pastebėti.
Produkcijos apsauga. „Ardenos" specialistai sukuria tokį apšvietimą, kuris užtikrina ne vien estetiškumą, bet ir praktinę naudą. Šviesa neabejotinai padeda puikiai reprezentuoti produkciją. Be to, čia galite išsirinkti specialių šviesos filtrų, kurie veiksmingai saugo tekstilės gaminius nuo išblukimo, užtikrina vizualų maisto produktų patrauklumą, šviesa neatsispindi nuo prekes dengiančio stiklo.
Biurų apšvietimas
Ar kada nors susimąstėte apie tai, kaip padidinti darbo našumą? Biurų apšvietimas yra labai svarbus darbingumo veiksnys. Specialūs šviestuvai apsaugo patalpose esančius žmones nuo akinimo, stabdo žalingą šviesos atsispindėjimą nuo paviršių.
Biuro apšvietimą būtina planuoti nuo pat patalpų įrengimo pradžios. Siekdami geriausio varianto, turėtumėte įvertinti, ar erdvė skirstoma į individualias darbo zonas, ar dirbama grupėmis, ar įstaigoje lankosi klientai.

Efektyvus darbo vietos ir prekybos erdvių apšvietimas pasiekiamas:

Įvertinant poreikius. ARDENA specialistai tiksliai apskaičiuoja optimaliausią apšvietos kiekį, reikalingą maksimaliems darbo rezultatams pasiekti. Įvertindama jūsų poreikius, komanda atsižvelgia ir į estetinius lūkesčius.

Parengiant tinkamą projektą. Patyrę darbuotojai yra pasirengę patarti dėl projekto įgyvendinimo. Jie bendradarbiauja su architektais, dizaineriais, padeda suplanuoti ne tik apšvietimo stiprumą, bet ir zonas.

Atgal
Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!
Galerija

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU