LT RU

Roller blinds sell out – up to 80% discount for materials

„Totalinis roletų išpardavimas“ – tai daugybė specialiai Jums atrinktų audinių, kurie išparduodami už savikainą ar net žemiau jos. Nuolaida taikoma tik audiniams. Mechanizmams, pristatymui ir montavimui nuolaidos netaikomos.

Detailed description - Roller blinds sell out – up to 80% discount for materials

Roletai – populiarus, ilgaamžis ir nuotaikingai nuteikiantis langų uždengimo sprendimas. Jie pasižymi savo praktiškumu, universalumu, plačiu audinių ir tekstūrų pasirinkimu bei lengvu pritaikymu daugeliui langų tipų. Mūsų siūlomas ritininių žaliuzių pasirinkimas – daugiau nei 500 audinių: nuo vienspalvių iki ypatingų, išskirtinio stiliaus ir rašto langų uždangų.

Aliuminio mechanizmai padeda užtikrinti šių produktų ypač ilgą gyvavimo ciklą (mechanizmų gedimų beveik neužfiksuojama), o pagrindinis privalumas, kad skirtingai nuo plastiko, jie nepakeičia savo spalvos laikui bėgant, negelsta.

Artėjančios gražiausios metų šventės – puikus laikas puoselėti savo namus, o Nauji metai įkvepia naujiems atradimams. Virtuvė, svetainė, miegamasis ar vaiko kambarys – ritininės žaliuzės yra nepakeičiamas pasirinkimas visoms namų erdvėms. Juos galite naudoti ir kaip vienintelę langų uždangą, ir kaip papildantį pridengimą, kuris padės apsisaugoti nuo saulės, sukurs nakties efektą (blackout tipo audiniai), norint pailsėti šviesiu paros metu.

„Totalinis roletų išpardavimas“ – tai daugybė specialiai Jums atrinktų audinių, kurie išparduodami už savikainą ar net žemiau jos.

Nuolaida taikoma tik audiniams. Mechanizmams, pristatymui ir montavimui nuolaidos netaikomos.

Audinių išpardavimo metu galima pasirinkti bet kokį mechanizmą – klasikinį/ laisvai kabantį arba kasetinį.

Šis pasiūlymas – tai galimybė įsigyti aukščiausios kokybės produktus už ir džiaugtis gražiai uždengtais langais.

Jokių paslėptų sąlygų, pristatome visoje Lietuvoje.

Užsisakykite populiariausią langų uždangą pigiau „Ardena“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose,  Druskininkuose. Išsikvieskite meistrą internetu arba telefonu ir užsisakykite Jums individualiai pagamintus roletus. Patvarūs, aukščiausios kokybės mechanizmai, visos montavimo ir garantinio aptarnavimo sąlygos.

Read more Read less

Do you have any questions?

We will answer all your questions

  • Payment

  • Service

  • Production

  • Consulting

  • Quality

  • Warranty

  • Delivery

  • Standards