fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

25 METŲ PATIRTIS

Per ilgus darbo metus sukūrėme aukšto
pajėgumo gamybos sistemą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas
Fasadinės žaliuzės – praktiškas sprendimas tiems, kurie svarsto, kaip apsaugoti namą nuo vasariškos kaitros. Jos optimaliai užtamsina didelius langus bei įstiklintus fasadus. Dėl to nepageidaujamų saulės spindulių apsaugomi ne tik patalpose esantys žmonės, bet ir baldai, techninė įranga. 

Fasadinių išorinių žaliuzių ypatumai

  • Ilgaamžiškumas. Fasadinės žaliuzės yra atsparios korozijai, saulės spinduliams. Šios langų uždangos sistema veikia stabiliai daugybę metų.
  • Paprastas valdymas. Fasadinės žaliuzės valdomos elektriniu būdu (jungikliu, nuotoliniu pulteliu, oro salygų jutiklių).
  • Estetiška išvaizda. Galite rinktis iš spalvų, labiausiai tinkančių prie jūsų namo fasado. Be to, fasadinės žaliuzės suteiks jūsų namui nepakeičiamą modernumo įspūdį.
  • Funkcionalumas.  Fasadinės žaliuzės su specialiais apsauginiais oro jutikliais - tai modernūs bei funkcionalus sprendimas. Jei fiksuojamas stiprus vėjas ar liūtis, fasadinės žaliuzės automatiškai pasikelia, todėl išvengiate papildomų rūpesčių. Jei fiksuojamas didelis saulės srautas, jos automatiškai nusileidžia.
Atgal

Fasadinių išorinių žaliuzių kaina nuo

66,62 Eur/kv.m

Pastaba: į kainą įskaičiuotas variklis

Paskaičiuoti kainą!

Turite klausimų dėl fasadinių išorinių žaliuzių?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Meistro iškvietimas telefonu:   +370 5 233 15 73


Pardavimo vadybininkai
Tel. +370 5 213 55 10 , +370 5 233 08 82
El.paštas:  zaliuzes@ardena.lt


Išsikviesti meistrą!
Parašykite mums užklausą!

VISŲ „ARDENA" FILIALŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

Medžiagos ir spalvos

RAL9006
RAL9007
RAL9016
VSR240
RAL7016

Fasadinių išorinių žaliuzių galerija

Isorines zaliuzes-417 Isorines zaliuzes-427 Isorines zaliuzes-423 Isorines zaliuzes-420 Isorines zaliuzes-424 Isorines zaliuzes-419 Isorines zaliuzes-418 Isorines zaliuzes-426 Isorines zaliuzes-421 Isorines zaliuzes-425 Isorines zaliuzes-422 Isorines zaliuzes-416
Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte. Užtikriname garantinį
ir pogarantinį aptarnavimą: 
gaminių remontą ir atnaujinimą.
Pristatymas ir montavimas
visoje Lietuvoje.
Pagaminta Lietuvoje
pagal EU standartus.
Isorines zaliuzes - atsiskaitymas Isorines zaliuzes - garantinis aptarnavimas Isorines zaliuzes - pristatymas ir montavimas Isorines zaliuzes - pagaminta Lietuvoje
Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai. Užsakymai yra atliekami
itin greitai, per 3–5 d. d.
Gaminiams yra suteikiama
24 mėn. garantija.
Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.
Išorinės žaliuzės - konsultacija Išorinės žaliuzės - greiti užsakymai Išorinės žaliuzės - garantija Išorinės žaliuzės - kokybiškos medžiagos
SKAMBINKITE
+370 5 233 1573
IŠKVIESKITE
KONSULTANTĄ

Partneriai

Išorinės žaliuzės - Anwis

Kas yra išorinės žaliuzės

Išorinės žaliuzės, arba kitaip dar vadinamos fasadinėmis žaliuzėmis, tai priemonė, kuri gali padėti apsaugoti Jūsų būstą, o ypač jame esančius daiktus, pavyzdžiui, baldus, nuo neigiamo saulės šviesos poveikio. Jos efektyviai sulaiko į pastato vidų sklindančius spindulius, todėl rizika, kad baldai praras spalvas ar ims greičiau dėvėtis sumažėja. Įmonė „Ardena” gali pasiūlyti platų išorinių žaliuzių pasirinkimą, o čia dirbantys specialistai visada patars, kokio modelio ar tipo išorinės žaliuzės geriausiai atitiks Jūsų poreikius ar pastato konstrukcijos ypatumus.

Kur montuoti išorines žaliuzes

Paprastai fasadinės žaliuzės būna montuojamos pastato išorėje. Ypač toje statinio pusėje, kurioje saulė būna kaitriausia ar šviečia itin ilgą laiką. Taigi, visai nebūtina montuoti išorinių žaliuzių ant visų pastato langų, galima tai daryti tik ten, kur konkrečiai reikia.

Išorinės žaliuzės - jų privalumai

Didžiausias įmonės „Ardena” siūlomų išorinių žaliuzių privalumas - itin ilgas naudojimo laikas. Išorinės žaliuzės yra atsparios žalingam gamtos poveikiui, todėl bus tikrai ilgaamžės. Taip pat jos sumažina išlaidas už patalpų kondicionavimą, nes visa šiluma sulaikoma išorėje. Be to, išsiskiria stabilumu ir universaliu valdymu. Iš kelių siūlomų variantų galite pasirinkti Jums patogiausią ar labiausiai patinkantį valdymo būdą:

Kokios spalvos išorines žaliuzes rinktis

„Ardena” siūlomos aliuminio išorinės žaliuzės yra ne tik labai patvarios, atsparios ir bus tikrai ilgai naudojamos, tačiau taip pat labai dailiai ir estetiškai atrodo. Galime pasiūlyti įvairių spalvų gaminius, tad tikrai išsirinksite geriausiai prie Jūsų pastato spalvos bei dizaino derantį variantą. Išorinės žaliuzės - tai praktiškas pasirinkimas apsaugoti namus nuo nepageidaujamų saulės spindulių, karščio bei sutaupyti.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU