fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

25 METŲ PATIRTIS

Per ilgus darbo metus sukūrėme aukšto
pajėgumo gamybos sistemą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas
Horizontalios žaliuzės – tai klasikos, praktiškumo ir funkcionalumo pavyzdys. Jomis galite reguliuoti šviesos srautą, nepriklausomai nuo to, ar jūsų langai mediniai, plastikiniai ar aliumininiai. Tokios žaliuzės puikiai papildo interjerą, nereikalaudamos didelių investicijų. 

Horizontalių žaliuzių privalumai:

  • Universalumas. Horizontalias žaliuzes lengvai pritaikysite tiek bute ar nuosavame name, tiek įmonės biure, tiek pramoninės paskirties pastate. Jos montuojamos ant lango, sienos arba lubų. Spalvų ir gamybos medžiagų įvairovė, kurią rasite mūsų salonuose – priežastis, dėl kurios tokios žaliuzės yra estetiškos, papildo ir modernų, ir klasikinį interjerą.
  • Ilgaamžiškumas. Aliuminis – itin lengva ir patvari gamybos medžiaga. Horizontalios žaliuzės yra atsparios drėgmei. Be to, jos nenublunka dėl saulės spindulių poveikio, nerūdija. Taigi, galite džiaugtis patogia langų uždanga metų metus.
  • Funkcionalumas. Tokia lango uždanga yra itin lengvai valdoma rankiniu (rankenėle, virvele ar grandinėle) arba elektriniu būdu. Be to, šviesos srautas reguliuojamas itin tiksliai, nes žaliuzių juostos gali būti ir pakeliamos, ir pasukamos. Horizontalios žaliuzės ne tik apsaugos jūsų namus ar biurą nuo tiesioginių saulės spindulių, bet ir įkaitimo.
Atgal

Horizontalių žaliuzių kaina nuo

18 Eur/kv.m
Paskaičiuoti kainą!

Turite klausimų dėl horizontalių žaliuzių?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Meistro iškvietimas telefonu:   +370 610 66111


Pardavimo vadybininkai
Tel. +370 5 213 55 10 , +370 5 233 08 82
El.paštas:  zaliuzes@ardena.lt


Išsikviesti meistrą!
Parašykite mums užklausą!

VISŲ „ARDENA" FILIALŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

Medžiagos ir spalvos

2
19
18
16A
10A
37
13
17
4
4A
5
7
11
28
14
14A
2
19
16
3
95
28
14A
14
37
33
13
27
Collect&Reflect
36
8
82
95
85
82
Rodyti daugiau

Horizontalių žaliuzių galerija

Horizontalios žaliuzės-447 Horizontalios zaliuzes-434 Horizontalios žaliuzės-435 Horizontalios zaliuzes-436 Horizontalios žaliuzės-441 Horizontalios zaliuzes-445 Horizontalios žaliuzės-446 Horizontalios zaliuzes-444 Horizontalios žaliuzės-438 Horizontalios zaliuzes-437 Horizontalios žaliuzės-442 Horizontalios zaliuzes-440 Horizontalios žaliuzės-443 Horizontalios zaliuzes-439
Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte. Užtikriname garantinį
ir pogarantinį aptarnavimą: 
gaminių remontą ir atnaujinimą.
Pristatymas ir montavimas
visoje Lietuvoje.
Pagaminta Lietuvoje
pagal EU standartus.
Horizontalios žaliuzės - atsiskaitymas Horizontalios žaliuzės - garantinis aptarnavimas Horizontalios žaliuzės - pristatymas ir montavimas Horizontalios žaliuzės - pagaminta Lietuvoje
Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai. Užsakymai yra atliekami
itin greitai, per 3–5 d. d.
Gaminiams yra suteikiama
24 mėn. garantija.
Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.
Horizontalios zaliuzes - konsultacija Horizontalios zaliuzes -  - greiti uzsakymai Horizontalios zaliuzes - garantija Horizontalios zaliuzes - kokybiskos medziagos
SKAMBINKITE
+370 5 233 1573
IŠKVIESKITE
KONSULTANTĄ

Partneriai

Horizontalios zaliuzes - Anwis

Žaliuzės jau seniai tapo vienu populiariausių būdų langus nuo saulės šviesos ar praeivių pridengti. Jos kur kas labiau mėgstamos nei užuolaidos, nes yra praktiškesnis pasirinkimas. (Juk užuolaidas reikia kabinti net dvejas, dienines ir naktines, jei norite privatumo tiek dieną, tiek naktį. O tai ne tik užima daugiau erdvės kambaryje, tačiau ir kainuoja brangiau.) Ypač tvirtas pozicijas rinkoje yra užėmusios horizontalios žaliuzės. Tai patogus ir patikimas būdas apsaugoti savo asmeninį gyvenimą ir kambaryje esančius daiktus, be to šios žaliuzės jau dabar daugelio laikomos tradiciniu sprendimu.

Įvairios horizontalios žaliuzės

Taigi, horizontalios žaliuzės savo populiarumu ne tik nenusileidžia jokiam kitam gaminiui, tačiau tikrai įtiks net išrankiausiam klientui. Labai gausus ir įvairus prekių pasirinkimas be abejonės patenkins kiekvieno norus. Yra galimybė rinktis skirtingos tekstūros, skirtingų raštų žaliuzes, kurias bus nesudėtinga priderinti prie namų interjero. Taip pat „Ardena” siūlo net keletą galimų valdymo tipų ir kurių išsirinksite Jums patogiausią.

Universalios horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės - praktiškas, taupus ir universalus sprendimas. Jos gali būti montuojamos prie bet kokio profilio langų. Pagamintos iš kokybiškos medžiagos, kuri nebluks nuo saulės, o patikima aliuminio konstrukcija užtikrina ilgą naudojimą ir yra atspari rūdims. Be to, jas paprasta valdyti ir nustatyti norimą padėtį - horizontalias žaliuzes galima tiek pakelti, tiek pasukti ir tokiu būdu pasirinkti į vidų patenkančios šviesos kiekį.

Estetiškos horizontalios žaliuzės

Jei ieškote patikimos, tačiau itin estetiškai atrodančios priemonės langus pridengti - horizontalios žaliuzės kaip tik Jums. Dailus jų modelis ir spalvų įvairovė suteiks galimybė pasirinkti geriausiai derantį variantą. O svarbiausia - šis sprendimas yra pigesnis nei kitos alternatyvos.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU