fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

Įleidžiami šviestuvai – šiuolaikinio interjero tendencijų akcentas. Šie šviestuvai, pradėti montuoti lubose, dabar montuojami sienose bei grindyse, o nišos apskritai sunkiai įsivaizduojamos be įleidžiamo šviestuvo.

Nusprendę montuoti įleidžiamus šviestuvus, turėsite nuspręsti, kokios dydžio šviestuvų norite, kokios formos, skleidžiamos spalvos. Taip pat pasirinksite, kokio galingumo pageidaujate. Populiariausios įleidžiamų šviestuvų formos: kvadratas, apskritimas ir stačiakampis. Jie pasižymi skirtingu šviesos spindulio kampu, kuris gali būti nuo 12 iki 120 laipsnių.

Tinka montuoti visose patalpose: svetainėje, virtuvėje, miegamajame, koridoriuje, vaikų kambaryje, vonios kambaryje ir kt. Šiuo klausimu jie universalūs. Jie puikai pakeičia mums įprastus pakabinamus šviestuvus. Šiais laikais populiaru montuoti ne tradiciškai lygias patalpų lubas, o modernias, kurios yra ne vienoje plokštumoje, su nišomis ir pan. Jose montuojami įleidžiami šviestuvai. Taip išgaunamas originalus lubų vaizdas, o šviesa gali sklisti įvairiais kampais, sudarydama puikų šviesos ir šešėlių žaismą.

Sienose montuojamų įleidžiamų šviestuvų dažniausia paskirtis – apšviesti laiptus, praeinamos zonos (pavyzdžiui, koridoriaus) grindis ir pan. Tokiu atveju tamsiuoju paros metu nebūtina jungti pagrindinio šviestuvo, puikiai užtenka įleidžiamo šviestuvo skleidžiamos šviesos.

Tokie šviestuvai dažnai pasirenkami kaip naktinio apšvietimo šaltinis, taip pat vaikų kambarių apšvietimui. 

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!
Galerija

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU