fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

Įleidžiami šviestuvai – šiuolaikinio interjero tendencijų akcentas. Šie šviestuvai, pradėti montuoti lubose, dabar montuojami sienose bei grindyse, o nišos apskritai sunkiai įsivaizduojamos be įleidžiamo šviestuvo.

Nusprendę montuoti įleidžiamus šviestuvus, turėsite nuspręsti, kokios dydžio šviestuvų norite, kokios formos, skleidžiamos spalvos. Taip pat pasirinksite, kokio galingumo pageidaujate. Populiariausios įleidžiamų šviestuvų formos: kvadratas, apskritimas ir stačiakampis. Jie pasižymi skirtingu šviesos spindulio kampu, kuris gali būti nuo 12 iki 120 laipsnių.

Tinka montuoti visose patalpose: svetainėje, virtuvėje, miegamajame, koridoriuje, vaikų kambaryje, vonios kambaryje ir kt. Šiuo klausimu jie universalūs. Jie puikai pakeičia mums įprastus pakabinamus šviestuvus. Šiais laikais populiaru montuoti ne tradiciškai lygias patalpų lubas, o modernias, kurios yra ne vienoje plokštumoje, su nišomis ir pan. Jose montuojami įleidžiami šviestuvai. Taip išgaunamas originalus lubų vaizdas, o šviesa gali sklisti įvairiais kampais, sudarydama puikų šviesos ir šešėlių žaismą.

Sienose montuojamų įleidžiamų šviestuvų dažniausia paskirtis – apšviesti laiptus, praeinamos zonos (pavyzdžiui, koridoriaus) grindis ir pan. Tokiu atveju tamsiuoju paros metu nebūtina jungti pagrindinio šviestuvo, puikiai užtenka įleidžiamo šviestuvo skleidžiamos šviesos.

Tokie šviestuvai dažnai pasirenkami kaip naktinio apšvietimo šaltinis, taip pat vaikų kambarių apšvietimui. 

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

Įleidžiamų šviestuvų galerija

Įleidžiami šviestuvai

Tradiciniai, daugeliui jau nusibodę ar net netinkami apšvietimo sprendimai vis labiau praranda savo populiarumą. Unikalus ir nuolat kintantis pastatų dizainas bei moderni architektūra reikalauja inovatyvių apšvietimo variantų. „Ardena” gali Jums pasiūlyti būtent tai. Įleidžiami šviestuvai tinka montuoti tiek lubose, tiek grindyse bei sienose. Dėl to, kad yra labai universalūs, juos ne tik paprasta pritaikyti bet kuriame būste, tačiau šie šviestuvai gali atitikti net neįprasčiausius reikalavimus.

Įleidžiami šviestuvai lubose

Šiek tiek anksčiau buvo įprasta įleidžiamus šviestuvus montuoti tik lubose. Tai buvo naujovė, kuri itin greit pamėgta. Laikui bėgant įleidžiami šviestuvai beveik visiškai pakeitė pakabinamus. Ypač populiaru juos montuoti vonios kambaryje ar prieškambaryje, bei patalpose, kurių itin aukštos ar netolygios lubos. Tai ne tik paįvairina interjerą, tačiau yra tikrai praktiškas sprendimas, mat galima reguliuoti šių šviestuvų skleidžiamos šviesos kampą. Taigi, bus apšviesta konkrečiai ta vieta, kurią norite.

Įleidžiami šviestuvai sienose

Laikui bėgant požiūris į įleidžiamus šviestuvus ėmė kisti. Juos pradėta montuoti ir sienose. Tai tapo puikiu sprendimu nišas ar vaikų kambarį apšviesti. Dėl galimos šviesos intesyvumo parinkties yra akių ir naktį nedirginantys variantai, todėl įleidžiami šviestuvai ypač pamėgti kaip naktinio apšvietimo priemonė. Taip pat naudojami įvairiuose baruose ar restoranuose, apšviečia tam tikras dekoracijas ar kuria jaukesnę atmosferą. Ko gero dažniausiai šį variantą pritaiko laiptus apšviesti.

Įleidžiami šviestuvai grindyse

Tokiu būdu instaliuoti įleidžiami šviestuvai ne tik skleidžia pakankamą kiekį šviesos, tačiau ir labai estetiškai atrodo. Taip pat šios sistemos dažnai naudojamos komercinės paskirties patalpose, kaip išskirtinė interjero detalė. Jas renkamasi akcentuoti dekoratyvines sienas, apšviesti įvairius augalus ar kitus objektus. Įleidžiami šviestuvai - pasirinkimo galimybės „Ardena” gali pasiūlyti išties gausų įleidžiamų šviestuvų pasirinkimą. Įvairių formų, stiliaus ir skirtingo galingumo prekės puikiai tiks apšviesti Jūsų pasirinktą plotą ir įtiks net išrankiausiems klientams.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU