fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

Kaip jau matyti iš pavadinimo, yra skirtos statyti ant stalo arba nedidelės spintelės. Jos apšviečia nedidelį plotą ir skleidžia neryškią, jaukią šviesą. Apšviesti darbo stalą yra esminė stalinių šviestuvų funkcija.

Stalinių lempų asortimentas labai platus: nuo klasikinio stiliaus (mini toršerai) iki originalaus dizaino. Stalinės lempos skiriasi savo forma, dydžiu, spalvomis ir pan. Bene seniausios yra tokios primenančios toršerus, tik mažesnės. Šio stiliaus stalinės lempos daugiausiai naudojamos miegamuosiuose ir statomos ant naktinių stalelių. Labiausiai tinka klasikiniame interjere, taip pat rąstiniame name ar provanso stiliumi įrengtame miegamajame ir pan.

Dažniausiai statomos darbo kambaryje ant darbo stalo. Priklausomai nuo to, koks stilius vyrauja visoje patalpoje, pasirenkamas ir stalinis šviestuvas. Jis turi derėti prie bendrų dizaino sprendimų. Tai padaryti nebus sunku, kadangi specializuotose šviestuvų parduotuvėse galėsite rinktis iš didžiulės įvairovės. Moderniuose interjeruose itin populiarios meno kūrinius, įvairias statulėles primenančios lempos.

Šios lempos yra skirstomos į dekoratyvines ir darbui skirtas stalines lempas. Dekoratyvinių paskirtis – puošti interjerą. O darbui skirtos stalinės lempos turėtų skleisti ryškesnę, tačiau neakinančią šviesą. Lempos šviesa nukreipiama į darbo stalo paviršių.

 

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

Stalinių lempų galerija

Stalinės lempos

Ko gero kiekvienas, išgirdęs žodžius stalinės lempos, pagalvoja apie darbo stalą arba mokytis skirtą vietą. Paprastai jos asocijuojasi su bemiegėmis naktimis, praleistomis palinkus prie neįkandamų užduočių ar niekaip neįgyvendinamų planų. Tačiau atėjo laikas kardinaliai pakeisti požiūrį ir iš „Ardena” siūlomų stalinių lempų išsirinkti tokią, kuri puoš Jūsų namus ir kurs išskirtinį jų dizainą, o ne kels nemalonius prisiminimus. Įmonės siūlomos klasikinės, modernios ar dekoratyvinės stalinės lempos atras savo vietą kiekvienuose namuose.

Klasikinės stalinės lempos

Klasikinio modelio stalinės lempos iš kitų siūlomų prekių išsiskiria elegancija ir puošnumu. Dažniausiai jos būna panašios į toršerus, dabintos įvairiais smulkiais ir gana prabangiai atrodančiais elementais. Paprastai klasikines stalines lempas renkasi tie, kurie siekia, kad jų namų interjeras būtų tikrai išskirtinis. Tokios lempos būna statomos miegamuosiuose kambariuose, ant naktinių stalelių ar komodų.

Modernios stalinės lempos

Nors sakoma, kad klasika yra nemirtinga, tačiau modernios idėjos visada randa savo nišą. Taip pat ir stalinių lempų gamyboje. Unikalaus stiliaus, modernaus dizaino stalinės lempos yra nepakeičiama detalė šiuolaikiškai įrengtame bute ar name. Taip pat šis sprendimas ypač populiarus renkantis darbo aplinkos - kabineto ar viso biuro - apšvietimo variantą.

Darbo stalinės lempos

Šios stalinės lempos puikiai tiks tiems, kuriems įprasta ilgus vakarus leisti prie darbo stalo. Pagal poreikius gali būti pritaikytas šių lempučių skleidžiamos šviesos intensyvumas, be to jų dizainas nepriekaištingai derės prie Jūsų darbo kambario interjero. „Ardena” stalinės lempos tai ne tik stilingas, tačiau ir Jūsų sveikatai naudingas sprendimas, nes tik tinkamoje šviesoje rašydami ar skaitydami nekenksite savo regėjimui.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU