fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

Toršerai

Su kuo Jums asocijuojasi toršeras? Su klasika, jaukumu, šiluma... Toršeras papuoš Jūsų miegamąjį ar svetainės patalpą. Toršerai spinduliuoja elegancija, vieni jų dvelkia prabanga, kiti – sukuria neįprastai originalų ir modernų įvaizdį Jūsų namuose.

Šiandieninėje rinkoje toršerų yra įvairiausių, besiskiriančių ir spalvomis, ir dydžiu, ir forma. Šis šviestuvas skirtas apšviesti nedidelį patalpos plotą ir dažniausiai yra statomas prie lovos, sofos, supamojo krėslo ar fotelio. Tačiau šiandieninė toršerų pasiūla nustebina – galima rasti ir tokių šviestuvų, kurie apšviestų ne mažą patalpos dalį, o gana didelę ar net visą kambarį.

Toršeras, priešingai nei kitokio stiliaus šviestuvai, vienodai dera ir didelėse patalpose, ir mažose. Žinoma, mažesnėms reikėtų rinktis mažesnių gabaritų toršerą jau vien dėl to, kad būtų taupoma ir taip nedidelė erdvė.

Tiesa, toršeras gali papuošti ne tik Jūsų gyvenamąsias patalpas, tačiau ir darbo. Jei savo kabinete turite poilsio kampelį, tai toršeras padės sukurti tokią jaukumo ir poilsio oazę, kurioje pamiršite visus dienos rūpesčius. Šiuolaikiniai toršerai – puikus pasirinkimas ir darbo vietai apšviesti.

 

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

Toršerų galerija

Prabanga ir elegancija alsuojantys „Ardena” siūlomi toršerai, tai pats geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori dailiai ir stilingai apšviesti patalpas. Toršerų ypatybės, nuo tada kai jie imti gaminti ir tapo populiaria preke, gan stipriai pasikeitė. Anksčiau buvę nedideli, blankią šviesą skleidžiantys gaminiai vis labiau tobulėja ir kasdien tampa universalesni. Dabar toršerai gali apšviesti ne tik menkutį plotą ar kambario dalį, tačiau net ir ganėtinai didelę erdvę. Jau senokai jie nėra statomi vien kambario kampe, nes dėl pažangių technologijų toršeru galima apšviesti ir visą kambarį.

Klasikiniai toršerai

„Ardena” siūlomų toršerų, kaip ir kitų prekių, asortimentas gana platus. Vienas iš variantų, kurį galite rinktis, klasikiniai toršerai. Tai nepaprastai elegantiški gaminiai, kurie suteiks Jūsų interjerui prabangos ir išskirtinumo. Šie toršerai dabinti įvairiomis puošniomis detalėmis, kristalais ar stikliukais. Yra aptraukti organza bei šilku.

Modernūs toršerai

Tiems, kurių būste klasikiniai toršerai atrodytų neskoningai ir visiškai nederėtų prie interjero, „Ardena” gali pasiūlyti modernių prekių pasirinkimą. Modernūs toršerai puikiai derės šiuolaikiškai įrengtame būste. Įvairių spalvų ir formų gaminiai pabrėš išskirtinį Jūsų namų stilių bei suteiks dar daugiau ekspresijos ir dinamikos. Skirtingų dydžių „Ardena” siūlomos prekės gali būti naudojamos tiek erdvesnėse, tiek mažesnėse patalpose.

Toršerai darbe

Žinoma, toršeras nėra skirtas naudoti vien namuose. Šie gaminiai gali nepriekaištingai derėti ir darbe. Aplinkoje, kurioje praleidžiate daug laiko, turi būti vieta, kur galėtumėte atgauti jėgas ir energiją. Poilsio kampelį apšviesti puikiai tiks toršeras. Jis ne tik neskleis įkyrios, kitus erzinančios šviesos, tačiau kurs jaukią atmosferą. Todėl patogiai galėsite praleisti turimą laisvą minutėlę. Taip pat jie vis dažniau naudojami vietoj stalinių lempų darbo vietą apšviesti.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU