fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

MŪSŲ VIZITINĖ KORTELĖ

Nestandartiniai projektai ir individualūs sprendimai

25 METŲ PATIRTIS

Esame šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris,
galintis pasigirti ilgamete patirtimi ir neribotomis galimybėmis

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas

Jungikliai ir kištukiniai lizdai yra esminės elektros instaliacijos detalės. Jos turi būti funkcionalios, gerai veikiančios, patvarios, saugios ir patrauklaus, interjerą papildančio dizaino. Todėl tokiai investicijai patartina skirti pakankamai dėmesio.

UAB „Ardena" prekiauja:

  • potinkiniais ir virštinkiniais jungikliais, kištukiniais lizdais,
  • grindinėmis dežėmis, kištukiniais lizdais,
  • buitiniais ir pramoniniais ilgintuvais.

Kilus klausimams, galite pasitarti su salonų konsultantais arba tiekimo ir pardavimo vadybininkais.

Turite klausimų dėl kištukinių lizdų (rozečių)?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005
E-mail: info@ardena.lt


Parašykite mums užklausą!

VISŲ „ARDENA" FILIALŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

Kištukinių lizdų ir rozečių galerija

Kištukiniai lizdai - Ardena komanda pasirūpins

Partneriai

    Kistukiniai lizdai - Brennenstuhl    Rozetės -Bticino    Kistukiniai lizdai - Busch-Jaeger    Rozetes - Fontini    Rozetės - Hager    Kištukiniai lizdai - Jung    Rozetės - Liregus    Kistukiniai lizdai - Siemens

Rozetės

Rozetės (arba kištukiniai lizdai) reikalingos kiekvienam. Be šių priemonių būtų sunku, tiksliau, ko gero, net neįmanoma įsivaizduoti nė vienų namų. Kištukiniai lizdai yra būtinas elektros instaliacijos elementas ir, be abejonės, todėl jų pasiūla yra nepaprastai gausi. Žinoma, vyrauja klasikinis požiūris, kad tai įprastos priemonės ir jokių ypatingų reikalavimų joms negali būti keliama, tačiau jau seniai taip nėra. Šiuo metu galima rasti ir labai modernių sprendimų. Įmonė „Ardena” visada gali pasiūlyti pačių netikėčiausių variantų.

Modernūs kištukiniai lizdai

Anksčiau buvo įprasta, kad kištukiniai lizdai turi būti plastikiniai, o šiandien asortimentas kur kas gausesnis. „Ardena” prekiauja ne tik tradicinio, tačiau ir šiuolaikiško dizaino rozetėmis bei jų apdailos elementais, pagamintomis, pavyzdžiui, iš žalvario, keramikos ar net stiklo. Jų įvairovė išties stulbina. Rozečių rėmeliai gali būti tiek matiniai, tiek blizgūs bei sendinti. Skirtingų formų, įmantriai dekoruoti rankomis, puošti kristalais, medinėmis detalėmis, pasidabruoti ir net paauksuoti, jie ne tik naudojami prietaisus įjungti, tačiau tampa išskirtiniu interjero elementu. Būtent dėl šios priežasties vis dažniau renkamasi virš tinko montuojamus kištukinius lizdus. Tokio tipo instaliacija itin populiari rąstiniuose namuose ar loftuose.

Įvairių gamintojų rozetės

„Ardena” salonuose visada rasite standartinių gaminių, tačiau pagal užsakymą galime pristatyti ir išskirtinių, ekskliuzyvinių gaminių. Atstovaujame žymiausius pasaulyje gamintojus (Jung, Fontini, Siemens, ABB, Bticino, Busch–Jaeger ir kt.) kurių siūlomi produktai išties stebina unikalumu. Galite rinktis rozetes su įvairiausių modelių jungikliais (ne tik spaudžiami, tačiau ir sukami) ar net oda aptrauktus gaminius. Unikalūs ir labai prabangūs modeliai pabrėš Jūsų interjero išskirtinumą. Ir tai tik dalis viso to, ką Jums gali pasiūlyti „Ardena”.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU