fb tr

KODĖL ARDENA

 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

Kodėl ARDENA?

Viena stipriausių „Ardenos" pusių – patyrusių projektuotojų komanda, realizuojanti skirtingo masto, sudėtingumo ir pobūdžio apšvietimo projektus Lietuvoje ir užsienyje.

Nuo privačių erdvių iki didelių viešai lankomų objektų: komercinių pastatų, sporto arenų, turistų pamėgtų vietų. Mūsų idėjos, stabilumas, techninės žinios, bendradarbiavimas su patyrusiais, inovatyviai mąstančiais partneriais leidžia realizuoti ambicingus projektus, kuriuos drąsiai vadiname „Ardenos" vizitinėmis kortelėmis.

UAB „Ardenos" gamybos linijos – 25 metai patirties ir nuolatinės investicijos į aukštesnę produkcijos kokybę.

Per ilgus darbo metus sukūrėme aukšto pajėgumo gamybos sistemą – šiuolaikiška įranga aprūpintus cechus Lietuvoje ir už jos ribų. Pradėję nuo žaliuzių gamybos, kūrybinę veiklos pusę stiprinome individualių užsakymų vykdymu, nestandartinių langų uždangų, šviestuvų gamyba.

„Ardenos" salonas – stotelė tarp idėjos ir jos išpildymo.

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas: nuo konsultacijos ir projektavimo iki realizacijos ir techninės priežiūros.
Savo salonuose siūlome susipažinti su naujausiomis dirbtinių šviesos šaltinių pritaikymo galimybėmis, įsigyti stilingų langų uždangų, modernios elektros instaliacijos įrangos. Taikome lanksčią nuolaidų sistemą, modeliuojame produkcijos įvairovę – „kiekvienam pagal kišenę".

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU