fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

25 METŲ PATIRTIS

Esame šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris,
galintis pasigirti ilgamete patirtimi ir neribotomis galimybėmis

MŪSŲ VIZITINĖ KORTELĖ

Nestandartiniai projektai ir individualūs sprendimai

NOVATORIŠKUMAS

Rytdienos apšvietimo tradicijas kuriame šiandien
Tinkamai apšviesta teritorija aktuali tiek individualių namų ar butų, tiek komercinės ir pramoninės paskirties pastatų savininkams. Tai – ne vien modernumo ir inovatyvumo bruožas. Šiuolaikinės technologijos leidžia vienu metu pasirūpinti jaukia, ekologiška ir saugia aplinka. Ji neabejotinai palieka teigiamą įspūdį tiek jūsų svečiams, tiek klientams.

UAB „Ardena" užtikrina šiuos jūsų pastatų eksterjero apšvietimo privalumus:

Saugumą. Gerai apšviesta teritorija yra žymiai saugesnė. Pasirinkę tinkamą lauko apšvietimą apsisaugosite nuo pašalinių lankytojų arba įsilaužimo.
Estetiškumą. Didžiulė šviestuvų pasiūla leidžia suformuoti individualų ir jaukų eksterjerą. Toks apšvietimas dailiai papuoš jūsų terasą, sodą, parką, takus, kelius tarp pastatų ir šaligatvius. Galite rinktis unikalius, dėmesį traukiančius arba mažiau pastebimus šviestuvus.
Funkcionalumą ir lengvą valdymą. Galite rinktis ir derinti skirtingo ryškumo lauko šviestuvus. Jie puikiai išryškins pastato fasado ir gamtinės aplinkos ypatybes. Priklausomai nuo lempų, šviesa sklinda tiek kasdieniu, švelnesniu, tiek šventiniu, ryškesniu režimu. Jūsų patogumui lauko apšvietimas gali būti automatinis, reaguojantis į judesį arba valdomas rankiniu būdu. Be to, „Ardenos" darbuotojai mielai konsultuoja dėl optimaliausio apšvietimo projekto rengimo, apskaičiuoja reikiamą šviesos kiekį.
Patvarumą. Specialistai padeda klientams išsirinkti tokias apšvietimo priemones, kurios labiausiai patenkina poreikius. Modernios lempos šviečia ypač ilgai ir ryškiai. Be to, jos atsparios neigiamam aplinkos poveikiui, todėl galite šviestuvus naudoti netgi vandenyje (pvz., tvenkinyje ar baseine).

Turite klausimų dėl lauko apšvietimo?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

Lauko apšvietimo galerija

Lauko apšvietimas

Tradicinių sprendimų lauko teritorijas apšviesti jau seniai nepakanka. Nuolat auga poreikis, kad ir lauko apšvietimas ne tik skleistų šviesą, bet ir estetiškai atrodytų. Be to, plečiasi ir lauko erdvių mastas. Tai nėra vien gyvenamųjų ar daugiabučių namų kiemai bei privačios įvairių įstaigų teritorijos. Vis daugiau pramogas ir paslaugas teikiančių įmonių ima savo veiklą visiškai ar bent iš dalies (nors šiltuoju metų laiku) kelti į lauko erdves. Tai pritraukia didesnius klientų srautus (kas šiltą, saulėtą vasaros dieną norėtų sėdėti pastato viduje) tačiau reikalauja ir papildomų pastangų. Tokiu atveju lauko apšvietimas yra būtinas.

Kodėl lauko apšvietimas yra svarbus?

Lauko šviestuvai ne tik skleidžia šviesą ar puošia aplinką. Tai taip pat svarbi saugumo priemonė. Tamsoje skendintis statinys visada yra patrauklesnis vagims ir įsilaužėliams, nei apšviesta teritorija. Be to, ne tik turtas, tačiau ir Jūs patys bei Jūsų artimieji bus saugesni, jei pasirūpinsite, kad kieme veiktų lauko apšvietimo sistema. Tokiu būdu sumažės rizika ne tik, kad bus apvogtas namas, bet ir užpulti jame gyvenantys ar pasisvečiuoti atvykę asmenys.

Įvairūs lauko šviestuvai

Ko gero didžiausias šių šviestuvų privalumas, jog jie yra atsparūs nepalankioms gamtos sąlygoms, pavyzdžiui, jų visiškai neveikia drėgmė. Žinoma, lauko šviestuvai nėra amžinai veikiantys įrenginiai ir juos taip pat reikia prižiūrėti bei keisti, tačiau tai tikrai nesukelia daug problemų. Erdvę aplink pastatą apsaugoti ypač tinka nuo judesių įsijungiantys lauko šviestuvai.

Kur naudojami lauko šviestuvai?

Lauko šviestuvai visame pasaulyje yra labai populiari prekė. Jais apšviečia gatves, įvažiavimus į kiemą, parko takelius. Lauko šviestuvai dažnai kabinami ant pastatų, jie yra nukreipiami į namo kiemą ar tam tikrą objektą, pavyzdžiui, automobilį. Lauko apšvietimo sistemos montuojamos terasose, privačias teritorijas, augmeniją kiemuose ar parkuose apšviesti.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU