fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

Lietuviškų namų interjere LED juostos vis dažniau sutinkamas reiškinys ir šios technologijos sklaida įgyja vis didesnį pagreitį. Iš esmės LED juosta yra mažos galios, pakankamai taupus ir ekonomiškas šviesos šaltinis, dažniausiai naudojamas labiau estetinėms, nei apšvietimo funkcijoms, atlikti. Visgi sumanūs tokių juostų naudotojai inkorporuoja šiuos gaminius į patalų interjerą, pritaikydami juosteles gražesniam apšvietimui sukurti. LED juostas, mat jas pritaikius, sukuriama pakankamai ryški ir daug resursų nereikalaujanti šviesa.

LED juostų privalumai 

Renkantis LED juostą būtina žinoti kokia bus jos paskirtis. Naudojimui lauke pritaikytos LED juostos pasižymi didesniu atsparumu. Planuojant namų interjere ar kitur panaudoti tokį apšvietimą verta pasitarti su specialistais, mat daugelis tokio tipo apšvietimo juostų techninių charakteristikų nevisada gali būti suprantamos neprofesionalams. Pasirinkus norimą LED juostą, reikia pritaikyti tinkamą maitinimo bloką, taip užtikrinant, kad sistema funkcionuos ilgai ir be sutrikimų.
 
Kadangi jos gali būti įvairių spalvų, dėl šios priežasties jos pakankamai dažnai naudojamos įvairių švenčių dekoracijoms, taip pat pritaikomos įvairių pasilinksminimo vietų ar lauko reklamų apšvietimui.
 
 
Atgal

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

Led juostų galerija

Led juostos - 2974 Led juostos - 2971 Led juostos - 2972 2970 Led juostos - 2975 Led juostos - 2973

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU