fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

LED lempos ir jų technologija atsirado pakankamai seniai, tačiau itin išsiplėtojo praėjusio amžiaus pabaigoje, kai mokslininkų padaryta pažanga gerokai patobulino šią modernią technologiją, kurios ištakos siekia dar XX amžiaus pradžią. Tobulesnės technologijos atsiradimas ne tik padarė LED lempas daug plačiau pritaikomomis, bet ir prisidėjo prie jų plėtros. Šiandien daugelis nė nesusimąsto, kad vis daugiau šviesos skleidžia šia technologija paremti šviesos šaltiniai.

LED lempų privalumai 

LED lempos buvo pamėgtos dėl daugybės priežasčių. Tikriausiai viena iš svarbiausių – ilgaamžiškumas. Daugelis nors kiek su LED apšvietimu susidūrusių žmonių pirmiausia pastebi tai, kad LED technologija pagamintos lemputės šviečia kur kas ilgiau nei tradicinės.
 
LED pagrindu pagaminti apšvietimo prietaisai taip pat naudoja mažiau energijos, tačiau sukuria daugiau šviesos. Tai leidžia ne tik apšviesti norimas erdves įvairaus spektro šviesa, bet ir, nepaisant aukštesnės LED lempų kainos, sutaupyti. Įdomu yra ir tai, kad net labai ilgai naudojamos Šios lempos dažniausiai nenustoja šviesti, tiesiog mažėja jų skleidžiamos šviesos kiekis. 
 
Atgal

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

Led lempų galerija

Led lempos - 2959 Led lempos - 2962 Led lempos - 2965 Led lempos - 2955 Led lempos - 2967 Led lempos - 2956 Led lempos - 2966 Led lempos - 2961 Led lempos - 2963 Led lempos - 2960 Led lempos - 2968 Led lempos - 2958 Led lempos - 2964 Led lempos - 2957

LED lempos

LED lempos ir jų apšvietimo sistemos jau seniai nėra naujiena. Pasaulio rinką šis sprendimas pasiekė beveik prieš 100 metų! Žinoma, reikėjo laiko, kol buvo įsitikinta jų efektyvumu ir teikiama nauda. Tačiau greit šios apšvietimo sistemos ypač išpopuliarėjo ir tapo itin mėgstamos. Šiomis dienos LED lempų apšvietimo sistemos naudojamos beveik visur: privačiuose būstuose, komercinės paskirties pastatuose, paslaugas teikiančių įmonių patalpose, pramogauti ar laisvalaikį leisti skirtose vietose. Įmonė „Ardena” tiekianti ko gero kokybiškiausias ir patikimiausias prekes, kurios būtinos apšvietimo sistemas instaliuoti, siūlo rinktis iš tikrai gausaus LED lempų asortimento.

Ilgaamžės LED lempos

Žinoma, kad prekė būtų populiari ir perkama, ji turi pasižymėti išskirtinėmis savybėmis. Būtent tokios ir yra įmonės „Ardena” siūlomos LED lempos. Ko gero svarbiausia jų ypatybė, kad yra naudojamos ganėtinai ilgai. Nustatyta, jog vidutinis šių lempų eksploatacijos laikas kur kas ilgesnis nei įprastų, tradicinių lempučių.

LED lempos - taupesnis pasirinkimas

LED lempos yra praktiškas pasirinkimas ne tik dėl to, kad bus ilgai naudojamos, tačiau taip pat ir todėl, kad tai ganėtinai taupus pasirinkimas. Nors pačių LED lempų kaina yra didesnė nei įprastų lempučių, tačiau jos vartoja mažiau elektros energijos. Taigi, įsigiję „Ardena” siūlomų prekių ne tik sutaupysite laiko, kurį gaištumėtė dažnai keisdami lemputes, tačiau ir lėšų, skirtų apmokėti sąskaitas už sunaudotą elektros energiją.

LED juostos

LED juostos (vientisa šviesos diodų grandinė) dažniausiai naudojama būstą dekoruoti. Šias juostas galima dailiai išvedžioti ant bet kokio paviršiaus, bet kokiame aukštyje. LED juostos puošia barus, stalviršius, durų slenksčius ar atlieka paslėpto apšvietimo funkciją. Tai estetiškas ir praktiškas būdas subtiliai apšviesti norimą plotą.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU