fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

25 METŲ PATIRTIS

Esame šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris,
galintis pasigirti ilgamete patirtimi ir neribotomis galimybėmis

MŪSŲ VIZITINĖ KORTELĖ

Nestandartiniai projektai ir individualūs sprendimai

NOVATORIŠKUMAS

Rytdienos apšvietimo tradicijas kuriame šiandien
Šiuolaikinių technologijų raida skatina nuolat tobulinti šviesos šaltinių kokybę. Platus lempų asortimentas atveria plačias pasirinkimo galimybes. Tinkamas šviesos šaltinis sukuria komforto įspūdį, užtikrina saugumą, gerina savijautą ir didina darbingumą.

Esame vieno žymiausių, visame pasaulyje pripažinto lempų ir šviesos šaltinių gamintojo OSRAM atstovai. OSRAM – tai sprendimai ne tik namams, bet ir biurams, pramoniniams, komercinės, medicinos bei sporto paskirties objektams.

Jūsų poreikius ir lūkesčius patenkins:

  • LED lempos, LED juostos;
  • halogenų ir metalų halogenų lempos;
  • energiją taupančios kompaktinės lempos;
  • liuminescencinės lempos;
  • natrio lempos;
  • specialios paskirties lempos (automobilinės, medicininės, foto-, video-, kino ir TV prietaisų).

Turite klausimų dėl lempų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

Lempų galerija

Lempos-1342 Lempos-1343 Lempos-1337 Lempos-1344 Lempos-1341 Lempos-1340 Lempos-1338 Lempos-1339

Lempos

Taupu ir estetiškai atrodo - pagrindiniai kriterijai renkantis apšvietimo sprendimą. Juk sutaupyti nori kiekvienas, o papildoma interjero detalė turi jį puošti, ne atvirkščiai. Todėl iš gausaus įmonės „Ardena” siūlomų prekių asortimento tikrai išsirinksite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą. Svarbu nepamiršti ir lempučių. „Ardena” gali Jums pasiūlyti ne tik tradicinių prekių, tačiau ir šiuo metu vis labiau populiarėjančių LED lempučių. Šios lempos yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas Jūsų namams, o įmonės darbuotojai Jums visada galės patarti, kuris variantas tinkamesnis apšviesti Jūsų norimą plotą.

Praktiškos lempos

Šviesos diodai ko gero iš tikrųjų yra pats praktiškiausias pasirinkimas, kokį tik galite priimti rinkdamiesi apšvietimo sistemą. Jie yra kur kas taupesni nei įprasti apšvietimo sprendimai, mat vartoja mažiau elektros energijos, be to jų eksploatacijos terminas ilgesnis, todėl sutaupote ne tik lėšų, bet ir laiko.

Standartinių rūšių lempos

Įmonėje „Ardena” dirbantys, savo darbą puikiai išmanantys specialistai gali pasiūlyti visų standartinių rūšių lempų. Tarp jų yra tiek lauke, tiek viduje tinkamų naudoti produktų. Labai svarbu, kad vietoje, kurioje tenka praleisti daug laiko, būtų tinkamas apšvietimas, juk tuomet ne tik nekenkiame akims, tačiau ir patys geriau jaučiamės.

OSRAM lempos

Įmonė „Ardena” atstovauja vieną populiariausių lempų gamintojų OSRAM. Jų tiekiamos prekės ne tik kokybiškos ir ilgaamžės, tačiau šiuo metu galime pasiūlyti ir ganėtinai ekologiškų gaminių. Jie mažiau teršia aplinką ir yra kur kas draugiškesni aplinkai. Taigi, jei taip pat kaip ir mes pirmenybę teikiate ekologijai ir esate neabejingi mus supančios gamtos problemoms, „Ardena” siūlomos lempos yra pasirinkimas, kuris tikrai atitiks Jūsų lūkesčius.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU