fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

25 METŲ PATIRTIS

Esame šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris,
galintis pasigirti ilgamete patirtimi ir neribotomis galimybėmis

MŪSŲ VIZITINĖ KORTELĖ

Nestandartiniai projektai ir individualūs sprendimai

NOVATORIŠKUMAS

Rytdienos apšvietimo tradicijas kuriame šiandien
Šviestuvai ir jų gaubtai – jaukumo, malonios atmosferos ir šilumos interjero akcentai. Originalios šviestuvų formos bei rinktiniai audiniai puikiai tinka originalioms, unikalioms idėjoms išreikšti. Tokį šviestuvą susikomplektuoti galite patys. Jis ne tik papuoš jūsų namus ar komercines patalpas, bet ir suteiks progą didžiuotis savo kūrybos rezultatu. ARDENA gamybos šviestuvai ir gaubtai yra pritaikyti tiek maloniai ilsėtis, tiek patogiai dirbti.
 
 
ARDENA specialistai rūpinasi šviestuvų ir gaubtų:

Originalumu. Dizaineriai yra pasirengę įgyvendinti individualias, nestandartines jūsų idėjas. Jų vaizduotė neribota! Gaubtai gali būti įvairių formų: apvalūs, keturkampiai ar priminti gėlės žiedus. Jų gamybai galite riktis gobeleną, drobę, šilką arba roletinius, užuolaidinius audinius.
Naujumu. Daili aplinka kuriama ne vien naujais šviestuvais. Todėl patyrę specialistai ne tik gamina naujus gaubtus, bet ir prikelia naujam gyvenimui senus.
Įvairove. ARDENA gamina tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino įvairaus dydžio šviestuvus ir gaubtus, kuriuos galite derinti prie langų dekoro – žaliuzių, roletų, romanečių, širmų. Savo funkciją jie atlieka ir pastato viduje, ir lauke. Todėl įmonė lengvai patenkina ne tik namų ar butų, bet ir viešbučių, restoranų, kavinių, parduotuvių savininkų lūkesčius.
Atgal
Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Šviestuvų ir gaubtų gamybos vadybininkė
Tel.: +370 5 233 0882
Mob.tel.: +370 682 42 978
El. paštas: info.gamyba@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!
Galerija

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU