fb tr

Mūsų komanda

 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

MŪSŲ KOMANDA

Viena stipriausių „Ardenos" pusių – patyrusių projektuotojų komanda, realizuojanti skirtingo masto, sudėtingumo ir pobūdžio apšvietimo projektus Lietuvoje ir užsienyje.Nuo privačių erdvių iki didelių viešai lankomų objektų: komercinių pastatų, sporto arenų, turistų pamėgtų vietų. Mūsų idėjos, stabilumas, techninės žinios, bendradarbiavimas su patyrusiais, inovatyviai mąstančiais partneriais leidžia realizuoti ambicingus projektus, kuriuos drąsiai vadiname „Ardenos" vizitinėmis kortelėmis.

UAB „Ardena" kolektyvas – 150 specialistų, dirbančių įmonės filialuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Baltarusijoje.

Mūsų komandos branduolys – patyrę salonų darbuotojai, teikiantys profesionalias konsultacijas klientams, ir diplomuoti specialistai, atsakingi už apšvietimo, langų uždangos projektų vykdymą. Projektų vadovai artimai bendrauja su architektais ir interjero dizaineriais, atlieka apšvietos skaičiavimus, ieško unikalių kūrybinių sprendimų.

Šio sėkmingo bendradarbiavimo rezultatas – didžiausi ir žymiausi „Ardenos" projektai: Kauno Žalgirio ir Klaipėdos Švyturio arenų apšvietimo projektai. Už jų laiką ir pastangas, profesionaliai pritaikytas žinias ir patirtį, vykdant šiuos projektus, esame dėkingi projektuotojui Romui Bernotui, architektams Eugenijui Miliūnui ir Sauliui Mikštui. Cowi Lietuva specialistams dėkojame už pasitikėjimą, o italų projektuotojui Maurizio Fortunato – už žymų jo indėlį, padedant realizuoti sporto arenų apšvietimo projektus.

 

„Ardenos" kolektyvo darną palaiko bendros šventės ir išvykos.

Sėkmingą įmonės veiklą lemia ne tik geras tarpusavio supratimas, bet ir draugiški santykiai tarp kolektyvo narių. Mes, UAB „Ardena" komanda, mūsų šeimos nariai ir artimiausi verslo partneriai, kartu švenčiame įmonės jubiliejus, rengiame Naujametinius vakarėlius.
Geriau vieniems kitus pažinti padeda bendras laisvalaikis „Ardenos" nuosavoje poilsio bazėje Molėtuose, įmonės apartamentuose Druskininkų kurorte.
Bendrą kolektyvo dvasią stipriname kelionėmis. Kartu aplankėme nemažai Europos miestų (Paryžių, Amsterdamą, Berlyną, Krokuvą, Varšuvą), Maskvą, Sankt Peterburgą, Minską, ilsėjomės Turkijoje, Kipre. Kiekvienais metais vykstame slidinėti į Slovakiją.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU