fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

Vienas pagrindinių šviesos šaltinių namuose – pakabinami šviestuvai. Pastarieji šviestuvai neretai tampa pagrindiniu interjero akcentu. Dabartinis rinkoje esantis pakabinamų šviestuvų asortimentas suteikia itin plačias galimybes patenkinti net išrankiausio kliento norus. Daugybė spalvų, formų, dizaino sprendimų ir pan. – puikios galimybės priderinti pakabinamą šviestuvą bet kokiame interjere.

Labai populiarūs šviestuvai dekoruoti kristalais. Pro tokį šviestuvą šviesa pasklinda tarsi įvairiais raštais, sudarydama prabangos ir neapsakomo grožio įspūdį.

Masyvūs ir puošnūs pakabinami šviestuvai, menantys senuosius laikus, puikiai papuoš didelį holą ar erdvų valgomąjį. Minimalistiniams interjerams gausu nedidelių, dailių pakabinamų šviestuvų. Šiandieninė pasiūla leidžia ne interjerą derinti prie šviestuvo, tačiau šviestuvą prie interjero.

Kartais daroma klaida, kabinant masyvų šviestuvą nedidelėje patalpoje. Kad ir koks gražus šviestuvas būtų, tikslinga atsižvelgti į patalpos dydį ir aukštį. Vadovaukitės pozicija, kad kuo didesnė ir aukštesnė patalpa, tuo puikiau derės didelis šviestuvas. Mažoms patalpoms, patalpoms žemomis lubomis rinkitės nedidelius pakabinamus šviestuvus.

 

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

Pakabinamų šviestuvų galerija

Pakabinami šviestuvai - nepakeičiama priemonė patalpų vidų apšviesti. Ko gero tai pati populiariausia šios paskirties prekė, todėl jų pasirinkimas ypatingai gausus. Įvairaus dydžio, skirtingų modelių bei spalvų, standartiniai ar labai unikalaus dizaino pakabinami šviestuvai puikiai papildys Jūsų namų interjerą. Masyvesni gaminiai nepriekaištingai derės didesnėse patalpose, erdviuose valgomuosiuose ar svetainėse. Mažesni šviestuvai puikiai apšvies nedidelius kambarius ir nesumažins jų erdvės. Visi „Ardena” siūlomi gaminiai pasižymi itin aukšta kokybe ir yra ilgai naudojami, o Jums pageidaujant įmonės specialistai visada pasiruošę patarti kokį gaminį geriau rinktis.

Įvairaus stiliaus pakabinami šviestuvai

Nors šiuo metu ypač daug dėmesio sulaukia modernūs sprendimai, tačiau jie ne visiems yra priimtini. Įmonė „Ardena” visada pagalvoja apie kiekvieno kliento norus bei poreikius, todėl siūlo įvairaus stiliaus pakabinamų šviestuvų. Tai prekės, kurios gana subtiliai ir estetiškai atrodo. Gali būti kabinamos bet kuriame kambaryje. Šie pakabinami šviestuvai nebūtinai dekoruoti įmantriomis detalėmis, todėl puikiai derės prie minimalistinio patalpų stiliaus. Yra galimybė rinktis skirtingą šviestuvo kabinimo aukštį, todėl subtilaus modelio gaminiai kurs išskirtinį kambario interjerą.

Išskirtinio dizaino pakabinami šviestuvai

Priešingai nei standartiniai, išskirtinio dizaino šviestuvai iškart patrauks kiekvieno akį. Tai unikalių formų ir netikėtų sprendimų dermė. Išskirtinio dizaino pakabinami šviestuvai gali būti pagaminti iš nestandartinių medžiagų, pavyzdžiui, betono, gipso... Puošti įmantriausiais kristalais ir kitomis detalėmis. Apjungti į vientisą sistemą arba pavieniai. Dekoruoti įvairiais raštais, sukabinti nišose ar virš valgomojo stalo. Jų dizainas ir modelis gali būti priderintas net prie kambario baldų. Šių gaminių pasirinkimas suteikia neribotą stiliaus laisvę ir užtikrina, kad Jūsų būstas bus unikalus ir tiesiog kerintis.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU