fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

25 METŲ PATIRTIS

Per ilgus darbo metus sukūrėme aukšto
pajėgumo gamybos sistemą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas

LAUKO STOGINĖ – PERGOLA „ ESSENTIAL“

Lauko stoginė„ Essential“ yra lengvas, modernus, tvirtos konstrukcijos terasų sprendimas. Šis produktas atitiks visų klientų, net ir pačių reikliausių klientų reikalavimus.

„Essential“ yra montuojama su bioklimatinisu, aliumininiu terasos stogu. Stogas pagamintas iš žaliuzių lamelių, kurios sukasi nuo 0 iki 135 laipsnių kampu ir kurie uždaroje padėtyje visiškai apsaugo nuo saulės ir lietaus. Reguliuojant stogą sudarančių juostų kampą, galite valdyti šviesą ir leisti cirkuliuoti orui. Speciali statinio konstrukcija pritaikyta šoninių sienų ir įrangos, turinčios LED juostų apšvietimą, šildytuvus ir oro jutiklius, montavimui. Galimas montavimas ir vėlesniame etape, jau po stoginės įrengimo.

PRODUKTO CHARAKTERISTIKOS:

  • Konstrukcija pagaminta iš presuoto aliuminio.
  • Valdymas patikimais elektros varikliais.
  • Įdiegta drenažo sistema vandens nutekėjimui į grindinį.
  • Galimybė dažyti milteliniu būdu bet kokia RAL spalva.
  • Stogo lamelių pasukimo kampas nuo 0 ° iki 135 °.
  • Vėjo apkrova iki 120 km / h.
  • Greitas ir lengvas surinkimas - iki 5 valandų.

PAPILDOMA ĮRANGA

APŠVIETIMAS

Apšvietimui naudojamos tik aukštos kokybės LED juostos, visiškai atsparios visoms oro sąlygoms. Juosta yra integruota į lataką. Kabeliai estetiškai užmaskuoti plokštėse / žaliuzių lamelėse. Šviesos intensyvumo reguliavimas. Valdymas per nuotolinio valdymo pultą.

ŠONINIS DENGIMAS – LAUKO ROLETAI

Roletai suteikia pavėsinei aukščiausią komforto lygį. Galima juos išskleisti esant kaitrai, vėjui ar nepageidaujamai saulei bei suskleisti, kai norisi mėgautis lauko erdve. Lauko roletai apsaugo ne tik stoginės zoną, bet tuo atveju, kai stoginė yra priešais kambario langus – nuo karščio, saulės ir vėjo. Platus sistemų pasirinkimas, individualus derinimas kiekvienam projektui. Siūlome platų audinių, visiškai atsparių oro sąlygoms, pasirinkimą. Elektrinis valdymas su nuotolinio valdymo pultu.

STIKLO PERTVAROS

Stumdomų stiklo pertvarų sistema sujungia funkcionalumą ir elegantišką dizainą. Stiklinė siena leidžia būti arti gamtos, išlaikant atstumą. Tai puiki investicija, leidžianti beveik visus metus mėgautis gamtos grožiu ir džiaugtis rytine kava žydinčių gėlių ir nepaprastos žalumos apsuptyje. Lengvai montuojama ir daug privalumų teikianti sistema tinka bet kokiam architektūriniam kontekstui ir gali būti montuojama įvairiose erdvėse, tokiose kaip pavėsinės, balkonai, terasos, lodžijos ir konferencijų salės.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYTUVAS

Saugus šildymo būdas, skirtas naudoti lauke. Šilumos radiatoriai veikia infraraudonaisiais spinduliais, išskirdami šilumą, kurią jaučia gyvi organizmai. Jie nešildo oro ir daiktų. Patogi šiluma jaučiama iškart po paleidimo, ekonomiška naudoti.

ORO JUTIKLIAI

Orų jutikliai užtikrina komfortą ir saugumą. Lietaus, vėjo ir sniego jutiklis nepalankiomis sąlygomis siunčia signalą, kurio dėka stogo ir (arba) SCREEN žaliuzės automatiškai užsidarys, apsaugodamos jus, jūsų artimuosius, baldus, gėles ir kitus terasos aksesuarus. Terasa su oro jutikliais yra pažangi technologija, reaguojanti į kintančias oro sąlygas bei apsauganti Jūsų turto saugumą nuo meteorologinių sąlygų.

Pergolos valdymas

Į komplektaciją įeina TELECO nuotolinio valdymo, 42 kanalų pultas. Galite rinktis juodą arba baltą.

Stogas : Nuotolinio valdymo pultas leidžia atidaryti, uždaryti stogą, nustatyti jį 120 ar 90 laipsnių kampu ir rankiniu būdu sustabdyti jį pasirinktoje padėtyje.

Apšvietimo juosta balta : įjungimas 100%, 75%, 50%, 25%, rankinis apšvietimas arba pritemdymas ir išjungimas.

RGB juostos apšvietimas : spalvų pasirinkimas (raudona, žalia, mėlyna, balta), sukimosi spalvų keitimas, išjungimas.

Spalvos

Standartinės stoginės korpuso spalvos : kreminės baltos spalvos, panašios į RAL 9010ST ir spalva antracito-metalo, panaši į RAL 7016ST. Už papildomą mokestį gali būti dažoma bet kuria RAL spalva arba renkamasi iš medžio.

Atgal

Paskaičiuoti kainą!
Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Meistro iškvietimas telefonu:   +370 610 66111


Pardavimo vadybininkai
Tel. +370 5 213 55 10 , +370 5 233 08 82
El.paštas:  zaliuzes@ardena.lt


Išsikviesti meistrą!
Parašykite mums užklausą!

VISŲ „ARDENA" FILIALŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

Galerija
Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.  Užtikriname garantinį
ir pogarantinį aptarnavimą: 
gaminių remontą ir atnaujinimą.
Pristatymas ir montavimas
visoje Lietuvoje.
Pagaminta Lietuvoje
pagal EU standartus.
Horizontalios žaliuzės - atsiskaitymas Horizontalios žaliuzės - garantinis aptarnavimas Horizontalios žaliuzės - pristatymas ir montavimas Horizontalios žaliuzės - pagaminta Lietuvoje
Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

Gaminiams yra suteikiama
24 mėn. garantija.
Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.
Horizontalios zaliuzes - konsultacija Horizontalios zaliuzes -  - greiti uzsakymai Horizontalios zaliuzes - garantija Horizontalios zaliuzes - kokybiskos medziagos
SKAMBINKITE
+370 610 66111
IŠKVIESKITE
KONSULTANTĄ

 

 

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU