fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

MŪSŲ VIZITINĖ KORTELĖ

Nestandartiniai projektai ir individualūs sprendimai

25 METŲ PATIRTIS

Esame šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris,
galintis pasigirti ilgamete patirtimi ir neribotomis galimybėmis

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas

Protingo namo sistema – kas tai?

Protingo namo sistema – kompiuterinė technologija, leidžianti į visumą sujungti ir patogiai valdyti visus įrengimus. Ši naujovė diegiama ir gyvenamosios, ir komercinės, visuomeninės, pramoninės paskirties pastatuose. Protingo namo sistema optimaliai suderina šildymo, kondicionavimo, apšvietimo, apsaugos įrengimų veiklą. Ją galite valdyti jums patogiu būdu:

  • tiesiogiai, pastato viduje (per valdymo blokus, nuotolinio valdymo pulteliais),
  • netiesiogiai (internetu, mobiliuoju bei laidiniu telefonais).

Protingo namo sistemos privalumai:

Tokia sistema gali būti diegiama tiek pilnai, tiek dalimis (vėliau prijungiant naujus komponentus). Abu atvejai pasižymi šiais privalumais:

Komfortas ir patogus valdymas. Galimybė vienu metu keliais būdais valdyti skirtingas namo įrangos dalis didina pasitenkinimą gyvenimo kokybe, darbu pastate. Apšvietimą, šildymą, kondicionavimą, žaliuzių ir vartų sistemų veiklą galite reguliuoti vos keliais klavišų spustelėjimais, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos. Tai leidžia sutaupyti jūsų laiko.

Individualumas. Skirtingos protingo namo sistemos dalys sinchronizuotai valdomos pagal laiką ir aplinkybes – žmonių skaičių, oro sąlygas. Galite rinktis kelis jums patogius scenarijus, pagal kuriuos reguliuojama įrenginių veikla. Dėl to tokia sistema optimaliai patenkina net ir individualius namo valdymo poreikius.

Saugumas. Protingo namo sistema idealiai tinka pastato apsaugai. Ji įvertina galimą pavojų (pavyzdžiui, gaisrą, įsilaužimą) ir automatiškai informuoja namo savininkus, specialiąsias tarnybas. Gresiant įsilaužimui, imituojama žmonių veikla – įjungiamos šviesos, buitiniai prietaisai. Gaisro atveju vėdinimo sistema reguliuojama taip, kad liepsna plistų kuo mažiau. Be to, sistema pasirūpina, kad jums išėjus, neliktų įjungtų įrenginių, o vartai būtų užrakinti.

Ekonomiškumas. Protingo namo sistema užtikrina efektyvų įrangos naudojimą. Dėl šios priežasties galite perpus sumažinti elektros energijos išlaidas. Taip pat kinta šildymo bei vėdinimo sąnaudos: įdiegus sistemą jos sumažėja net trečdaliu. Integruoti energijos apskaitos bei reguliavimo prietaisai ne tik renka, bet ir analizuoja duomenis, todėl galite lengviau pasirūpinti taupumu. Be to, dėl optimalaus įrenginių naudojimo jie tarnauja gerokai ilgiau. Taigi, tokiu būdu mažinamos šviestuvų, buitinės technikos remonto ir atnaujinimo išlaidos.

Atgal

Turite klausimų dėl protingo namo?

UAB „Ardena" specialistai pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus, patarti, kokią protingo namo įrangą pasirinkti ir kaip ją montuoti.

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005
E-mail: info@ardena.lt


Parašykite mums užklausą!

VISŲ „ARDENA" FILIALŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

Protingo namo galerija

Protingas namas-2107 Protingas namas-2109 Protingas namas-2108 Protingas namas-2110 Protingas namas-2111 Protingas namas-2106
Protingas namas - Ardena komanda rūpinasi

Partneriai

Protingas namas - Busch-Jaeger Protingas namas - Hager Protingas namas - Jung Protingas namas - Siemens 

Protingas namas nebėra vien fantastinių filmų elementas. Jau kurį laiką šiuos projektus galima įgyvendinti ir realybėje. Tačiau klausimas, kas tai yra kyla vis dar dažnai. Taigi, protingas namas yra sistema, kuri ne tik suteikia galimybę paprasčiau reguliuoti daugelį funkcijų, tačiau ir kontroliuoti išlaidas bei sutaupyti šildyti, vėdinti, apšviesti skirtų lėšų. Todėl tai yra praktiškas pasirinkimas ne tik gyvenamųjų namų šeimininkams, tačiau ir komercinės paskirties pastatų ar įmonių patalpų savininkams. Žinoma, inovatyvūs sprendimai visada kelia nerimą ir baimę, tačiau galime pasiūlyti puikų būdą kaip to išvengti - „Ardena” siūlomos paslaugos. Įmonėje dirbantys specialistai ne tik konsultuos, bet ir paaiškins visus šios sistemos veikimo principus.

Protingas namas - patogus valdymas

Protingas namas - tai moderni ir ypač paprastai valdoma sistema. Viskas priklauso nuo Jūsų įpročių ir poreikių. Ši sistema Jūsų namuose gali būti visiškai instaliuota iškart, tačiau tai gali būti atliekama ir atskirais etapais. Prie jos po vieną gali būti prijungiamos naujos funkcijos, taigi Jūs patys galėsite nuspręsti ką ir kada norite įdiegti, kiek laiko prireiks prie sistemos priprasti ir išmėginti jos veikimą.

Ekonomiškas protingas namas

Pasirinkus šią sistemą Jūsų namas taps ne tik protingas, tačiau ir ekonomiškas. Pažangios technologijos suteikia galimybę fiksuoti naudojamos energijos kiekį ir rasti geriausią sprendimą, kaip sumažinti išlaidas. Sistema padeda optimaliau išnaudoti visus turimus resursus ir juos paskirstyti būtent ten, kur reikia, todėl jie naudojami efektyviau.

Saugus protingas namas

Nors ši sistema labai ekonomiška ir patogi naudoti, didžiausias jos privalumas yra saugumas. Ji ne tik išjungia visus prietaisus, jei Jūsų nėra namuose ar pasirūpina, kad būtų užrakintos durys, tačiau gaisro atveju taip sureguliuoja oro cirkuliaciją, kad ugnis kuo mažiau plėstųsi.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU