fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

 

Jei nusprendėte savo interjerą papuošti sieniniu šviestuvu, pasiruoškite nelengvam procesui – pasirinkti iš tokios gausybės pasiūlymų.
Seniau sieninis šviestuvas daugiausiai būdavo kabinamas miegamajame virš lovos, kaip mažiau šviesos skleidžiantis šviesos šaltinis. Jis daugiausiai būdavo skirtas skaitymui ir pan. Dabartinė sieninių šviestuvų rinka patvirtina, kad sieniniai šviestuvai turi ženkliai daugiau panaudojimo spendimų ir paskirčių, be savo pagrindinės funkcijos jie dar ir puikiai papildo interjerą.
 

Sieniniai šviestuvai net tik miegamajame

Žinoma, rinkoje labai daug sieninių šviestuvų, skirtų ir miegamiesiems. Tik jų pasirinkimas daug didesnis: nuo klasikinių iki modernių ir originalių sprendimų. Šiandien paklausūs tokie šviestuvai ir vonios kambariams. Dažniausiai čia jų paskirtis – apšviesti tam tikrą interjero akcentą, sukuriant jaukumo, prabangos, romantikos oazę. Formų bei medžiagų įvairovė leidžia pasirinkti priimtiniausią variantą. Pasirinkę tos pačios kolekcijos pakabinamą ir sieninį šviestuvus sukursite darnią visumą, drauge jie tarsi apjungs patalpos erdvę. Jei norite atvirkštinio efekto, t. y. suskaidyti patalpos erdvę, specialistų siūlymu turėtumėte rinktis skirtingų dizainų šviestuvus.
 
Jie gali optiškai sumažinti arba padidinti patalpos erdvę. Jei norite padidinti patalpos aukštį, montuokite atviro tipo šviestuvus. Jei norite patalpos erdvę sumažinti, rinkitės sieninius šviestuvus, šviečiančius tik į apačią.
 

Sieninių šviestuvų įrengimas

Sieninių šviestuvų įrengimas reikalauja tam tikro išankstinio pasirengimo ir planavimo. Pirmiausia, Jūs turite suplanuoti laidų išvedimą. Taip pat turite nuspręsti, kokia bus esminė sieninio šviestuvo paskirtis, kadangi tai lemia šviestuvo aukščio pasirinkimą.
 
Neretai sieninis šviestuvas pasirenkamas meno kūriniui, pavyzdžiui, paveikslui apšviesti. Tokiu atveju būtina įvertinti paveikslo matmenis, kad šviestuvas nebūtų pakabintas per žemai, nes nebus išgautas norimas šviesos efektas.
 

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!
Galerija

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU