fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

Kaip jau matyti iš pavadinimo, yra skirtos statyti ant stalo arba nedidelės spintelės. Jos apšviečia nedidelį plotą ir skleidžia neryškią, jaukią šviesą. Apšviesti darbo stalą yra esminė stalinių šviestuvų funkcija.

Stalinių lempų asortimentas labai platus: nuo klasikinio stiliaus (mini toršerai) iki originalaus dizaino. Stalinės lempos skiriasi savo forma, dydžiu, spalvomis ir pan. Bene seniausios yra tokios primenančios toršerus, tik mažesnės. Šio stiliaus stalinės lempos daugiausiai naudojamos miegamuosiuose ir statomos ant naktinių stalelių. Labiausiai tinka klasikiniame interjere, taip pat rąstiniame name ar provanso stiliumi įrengtame miegamajame ir pan.

Dažniausiai statomos darbo kambaryje ant darbo stalo. Priklausomai nuo to, koks stilius vyrauja visoje patalpoje, pasirenkamas ir stalinis šviestuvas. Jis turi derėti prie bendrų dizaino sprendimų. Tai padaryti nebus sunku, kadangi specializuotose šviestuvų parduotuvėse galėsite rinktis iš didžiulės įvairovės. Moderniuose interjeruose itin populiarios meno kūrinius, įvairias statulėles primenančios lempos.

Šios lempos yra skirstomos į dekoratyvines ir darbui skirtas stalines lempas. Dekoratyvinių paskirtis – puošti interjerą. O darbui skirtos stalinės lempos turėtų skleisti ryškesnę, tačiau neakinančią šviesą. Lempos šviesa nukreipiama į darbo stalo paviršių.

 

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!
Galerija

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU