fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

25 METŲ PATIRTIS

Per ilgus darbo metus sukūrėme aukšto
pajėgumo gamybos sistemą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas

2 METŲ GARANTIJA

Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą:
gaminių remontą ir atnaujinimą

KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

Mūsų tikslas – platus, aukštos kokybės prekių
asortimentas ir kompleksinis kliento aptarnavimas
Sustumiamos vidinės grotos yra patikima komercinių patalpų ir individualių namų apsaugos nuo įsilaužimo priemonė. Ji tinka tiek langų, tiek durų, tiek kitokių nišų saugumo užtikrinimui.

Sustumiamų apsauginių grotų privalumai

  • Leidžia matyti vitrinų ir stendų turinį. Net jei užtraukiate grotas, potencialūs jūsų klientai gali matyti išdėliotas prekes.
  • Apsaugo nuo žaibiško apiplėšimo. Tai ypač veiksminga, jei sustumiamos grotos integruojamos į bendrą patalpų apsaugos sistemą.
  • Patvarumas. Sustumiamos grotos ilgaamžės.
  • Paprastas valdymas. Ši apsaugos priemonė lengvai reguliuojama specialiomis rankenėlėmis.
  • Estetiškumas. Standartinė sustumiamų grotų spalva yra balta. Tačiau jums pageidaujant, nudažysime gaminį tokiu atspalviu, koks geriausiai derės prie pastato fasado ar interjero.

 

Gamintojas  -  ARDENA

Atgal

Sustumiamų apsauginių grotų langams kaina nuo

62 Eur/vnt.
Paskaičiuoti kainą!

Turite klausimų dėl sustumiamų apsauginių grotų langams?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Meistro iškvietimas telefonu:   +370 5 233 15 73


Pardavimo vadybininkai
Tel. +370 5 213 55 10 , +370 5 233 08 82
El.paštas:  zaliuzes@ardena.lt


Išsikviesti meistrą!
Parašykite mums užklausą!

VISŲ „ARDENA" FILIALŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

Medžiagos ir spalvos


 
 
 

Sustumiamų apsauginių grotų langams galerija

Apsaugines grotos-432 Grotos-430 Apsaugines grotos-431
Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte. Užtikriname garantinį
ir pogarantinį aptarnavimą: 
gaminių remontą ir atnaujinimą.
Pristatymas ir montavimas
visoje Lietuvoje.
Pagaminta Lietuvoje
pagal EU standartus.
Apsaugines grotos - atsiskaitymas Grotos - garantinis aptarnavimas Grotos langams - pristatymas ir montavimas Grotos - pagaminta Lietuvoje
Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai. Užsakymai yra atliekami
itin greitai, per 3–5 d. d.
Gaminiams yra suteikiama
24 mėn. garantija.
Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.
Grotos - konsultacija Grotos langams - greiti užsakymai Apsaugines grotos - garantija Apsauginės grotos - kokybiškos medžiagos
SKAMBINKITE
+370 5 233 1573
IŠKVIESKITE
KONSULTANTĄ

Grotos

Ko gero daugelis mano, kad grotos yra nevertingas, bendrą pastato vaizdą darkantis priedas. Tačiau tai, kad jis neteikia jokios naudos ir gadina eksterjerą yra visiška netiesa. Galbūt toks požiūris susiformavęs dėl prastų dizaino sprendimo ar nekokybiškai įrengtų bei parinktų sistemų, tačiau atėjo metas šį požiūrį kardinaliai pakeisti. Įmonė „Ardena” Jums visada pasiruošusi ne tik patarti, kaip grotos turėtų būti statomos, kad sprendimas būtų kuo efektyvesnis, tačiau taip pat gali ir atlikti šiuos darbus bei užtikrinti, kad gaminiai funkcionuos nepriekaištingai. Itin operatyvi komanda suteikia galimybę garantuoti, kad Jūsų užsakymas bus įgyvendintas greitai ir sklandžiai.

Grotos langams

Grotos langams yra ko gero populiariausias šios kategorijos gaminys. Tai puiki apsaugos priemonė nuo įsilaužimo. Gali būto montuojama tiek gyvenamuosiuose, tiek komercinės paskirties pastatuose, parduotuvėse. Dažniausiai grotas langams renkasi patalpų, kuriose daug vertingų daiktų savininkai. Nors jos negali visiškai apsaugoti nuo galimos vagystės, tačiau įsibrovimas pro jas užtruktų kur kas ilgiau, tai didėja rizika, kad vagys bus pastebėti ir spės atvykti pagalba. Jūsų turtas bus saugesnis, o ir dėl estetiškos pastato išvaizdos Jums neteks nerimauti, nes „Ardena” siūlomos prekės atrodys tikrai dailiai ir šiuolaikiškai.

Apsauginės grotos

Be abejonės apsauginės grotos gali būti montuojamos ne tik prie langų. Tai gana universalus pasirinkimas, kurį galima pritaikyti prie durų ar kitose Jūsų norimose vietose. Apsauginės grotos lengvai valdomos, o sujungtos su bendra pastato apsaugos sistema užtikrins dar didesnį saugumą. Apsauginės grotos yra patikimas ir praktiškas pasirinkimas. Jos itin patvarios, pasižymi ilgu eksploatacijos terminu, be to gali būti nudažytos Jūsų pasirinkta spalva, tad bus nesudėtingai priderintos prie pastato dizaino.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU