fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

25 METŲ PATIRTIS

Esame šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris,
galintis pasigirti ilgamete patirtimi ir neribotomis galimybėmis

MŪSŲ VIZITINĖ KORTELĖ

Nestandartiniai projektai ir individualūs sprendimai

NOVATORIŠKUMAS

Rytdienos apšvietimo tradicijas kuriame šiandien
LED lempos     LED šviestuvai     LED juostos
 
Tinkamas apšvietimas yra būtinas tiek darbui, tiek poilsiui. Tačiau ši komforto priemonė neretai kelia rūpesčių dėl taupumo ir ekologiškumo. Laimei, naujausios technologijos šią problemą išsprendžia. Šiuolaikiškas LED apšvietimas – praktiškas pasirinkimas individualių ar komercinės, pramoninės paskirties objektų savininkams, leidžiantis aprūpinti reikiama šviesa tiek patalpas, tiek jas supančią aplinką.

LED šviestuvai ir jų privalumai:

Ekonomiškumas. Į šviesos diodai investuojami jūsų pinigai atsiperka labai greitai. Tyrimais nustatyta, kad naudojant tokias lempas galima sutaupyti net iki 80 % elektros energijos.
Ekologiškumas. „Ardenoje" išsirinksite LED lempas ir šviestuvus, kurie yra ne tik taupūs, efektyvūs, bet ir draugiški aplinkai.
Patvarumas. Dėl modernių technologijų LED lempos šviečia ilgiau ir taupiau nei įprastos. Jos taip pat yra atsparios neigiamam aplinkos poveikiui (pvz., drėgmei).
Tinkamumas. LED apšvietimas puikiai tinka pramoninės ir komercinės paskirties pastatams apšviesti. Jos efektyviai apšviečia tiek patalpų vidų, tiek jų aplinką.
Estetiškumas. Jei siekiate jaukumo ir modernumo dermės, LED šviestuvai leis tai pasiekti be jokio vargo. Šviesos diodai ypač tinka futuristiniam, šiuolaikiškam namų ir komercinių, pramoninių patalpų stiliui kurti. Tai – puiki priemonė vertinantiems originalumą, unikalumą ir novatoriškumą.

Labiausiai tinkantį LED apšvietimą jums padės parinkti „Ardenos" specialistai, kurie:

Įvertina poreikius. ARDENA specialistai tiksliai apskaičiuoja optimaliausią LED apšvietos kiekį, įvertina poreikius ir atsižvelgia į estetinius jūsų lūkesčius.

Užtikrina pasiūlą. Specialistai padeda išsirinkti efektyviausias apšvietimo priemones: LED šviestuvus, lempas ir juostas.

Parengia tinkamą projektą. Specialistai apskaičiuoja LED apšvietimo stiprumą, zonas, bendradarbiauja vykdydami architektūrinius ir dizaino projektus.

Turite klausimų dėl LED apšvietimo ar šviesos diodų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

LED apšvietimo ir šviesos diodų galerija

Led apsvietimas - 1103 Sviesos diodai - 1108 Led apšvietimas - 1109 Led apsvietimas - 1105 Šviesos diodai - 1101 Led apsvietimas - 1102 Sviesos diodai - 1097

Kodėl LED apšvietimas?

LED apšvietimas yra labai praktiškas pasirinkimas. Tai taupi ir moderni sistema, kuri nevaržo Jūsų galimybių ir net atvirkščiai - suteikia dar daugiau stiliaus laisvės. Tai pažangių technologijų ir taupumo derinys. Įmonė „Ardena” visada gali Jums pasiūlyti skirtingų LED apšvietimo sistemų variantų, kurie pabrėš išskirtinį Jūsų namų ar kitų patalpų interjerą.

LED šviestuvai - interjero detalė

Iš tiesų daugelis renkasi šį apšvietimo sprendimą interjerą paįvairinti. LED šviestuvai ne tik atlieka savo funkciją ir efektyviai apšviečia pasirinktą plotą, tačiau ir tampa puikia interjero detale. Daugelis komercinės paskirties patalpų savininkų, pavyzdžiui, įvairių viešbučių, restoranų ar nuomoti skirtų sodybų, renkasi LED apšvietimo sistemas aplinką papuošti bei pagyvinti. Kokybiškai instaliuotos (tai atlikti visada gali įmonės „Ardena” partneriai) šios sistemos nepriekaištingai apšvies norimą plotą.

Šviesos diodai

Svarbu paminėti, kad LED apšvietimo sistemos yra tinkamos naudoti tiek pastato vidų, tiek išorę apšviesti, mat šviesos diodai, kurie yra pagrindinis šios sistemos komponentas, skleidžia ganėtinai stiprią šviesą. Todėl tiek patalpų viduje, tiek lauke galimi įvairūs sprendimai.

LED apšvietimas viduje

LED apšvietimo sistemą renkamasi apšviesti įvairios paskirties patalpas. Ji pritaikoma laiptinėse, puikiai atrodo instaliuota vonios kambaryje. Taip pat šios sistemos tinka apšviesti barus, darbo zoną virtuvėje ir kitus objektus, pavyzdžiui, nuotraukas bei paveikslus. Paslėptos LED sistemos būna montuojamos svetainėse, koridoriuose ir kitose patalpose, o LED lemputės gali nepriekaištingai funkcionuoti jas pritaikius dideliuose, klasikiniuose šviestuvuose.

LED apšvietimas lauke

Šviestuvai, kuriuose integruoti šviesos diodai vis dažniau naudojami ir lauke. Galima kokybiškai apšviesti didelį plotą ar subtiliai dekoruoti kiemą. Kaip ir viduje, taip ir lauke jos bus eksploatuojamos ilgai ir neeikvos daug energijos.

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU