fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

Toršerai

Su kuo Jums asocijuojasi toršeras? Su klasika, jaukumu, šiluma... Toršeras papuoš Jūsų miegamąjį ar svetainės patalpą. Toršerai spinduliuoja elegancija, vieni jų dvelkia prabanga, kiti – sukuria neįprastai originalų ir modernų įvaizdį Jūsų namuose.

Šiandieninėje rinkoje toršerų yra įvairiausių, besiskiriančių ir spalvomis, ir dydžiu, ir forma. Šis šviestuvas skirtas apšviesti nedidelį patalpos plotą ir dažniausiai yra statomas prie lovos, sofos, supamojo krėslo ar fotelio. Tačiau šiandieninė toršerų pasiūla nustebina – galima rasti ir tokių šviestuvų, kurie apšviestų ne mažą patalpos dalį, o gana didelę ar net visą kambarį.

Toršeras, priešingai nei kitokio stiliaus šviestuvai, vienodai dera ir didelėse patalpose, ir mažose. Žinoma, mažesnėms reikėtų rinktis mažesnių gabaritų toršerą jau vien dėl to, kad būtų taupoma ir taip nedidelė erdvė.

Tiesa, toršeras gali papuošti ne tik Jūsų gyvenamąsias patalpas, tačiau ir darbo. Jei savo kabinete turite poilsio kampelį, tai toršeras padės sukurti tokią jaukumo ir poilsio oazę, kurioje pamiršite visus dienos rūpesčius. Šiuolaikiniai toršerai – puikus pasirinkimas ir darbo vietai apšviesti.

 

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!
Galerija

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU