LT RU

Pergola “Elegancy” – elegant and esthetic awnings

Pergola “Elegancy” – elegant and esthetic awnings

Pergolos sparčiai išpopuliarėjusio visame pasaulyje – tai lėmė jų efektyvumas, apsauga nuo saulės, aukšta kokybė ir plačios šoninių dengimų galimybės. Nuo užuolaidų, perregimų oro negandoms atsparių roletų iki stiklo.

„Ardena“ ekspertai džiaugiasi, kad vis daugiau lietuvių savo terasų sprendimus ėmė planuoti, pasibaigus vasaros sezonui, o montavimai jau vykdomi. Išankstinis pasiruošimas suteikia laisvę – rinktis, gauti išsamias konsultacijas, norimu laiku planuojamą meistro atvykimą, geresnes kainas (taip, mes darome nuolaidas) ir užtikrinimą, kad pergola ar visas sprendimas bus sumontuotas sezono pradžioje.

Pergola “Elegance” – mūsų pats populiariausias sprendimas dėl aukštos kokybės ir konkurencingos rinkoje kainos santykio. Šie inovatyvūs sprendimai su šoninėmis konstrukcijomis negali būti lyginami su medine stogine ar plastiko stogeliu, tačiau savo funkcionalumu ir galimybes rimtai konkuruoja su Lietuvoje populiariausiais stiklinių terasų variantais.

Kodėl?

1. Terasos Lietuvoje yra naudojamos vasarą. Mes visi norime leisti laiką lauke, mėgautis grilio sezonu, skaityti ir mėgautis aplinka. Tentinis audinys efektyviai apsaugo nuo saulės, ir skirtingai nei markizės, dar ir nuo lietaus. Šių stoginių konstrukcijos ir tento atsparumas, pagrįstas sertifikatais 120kg/m2. Tai užtikrina, kad joks lietus ar lietuviškos žiemos sniego sluoksnis nebus baisus šiam statiniui. Stiklinis stogas neapsaugo nuo saulės ir žiemos sodas tampa šiltnamiu vasarą arba tokiuose statiniuose reikia montuoti papildomus roletus, kondicionierius ir pan. Su tuo susidūrę klientai dažnai grįžta pas mus, ieškodami stogo dengimo sprendimų.

2. Permainingi orai. Atrodo jau išsiruošėme mėgautis saule, tačiau pakilo vėjas. Tai išsprendžia prie pergolų siūlomi šonų uždengimai (itin efektyvūs, perregimi, vėjui atsparūs lauko roletai, tentai, stiklo pertvaros, užuolaidos) gali būti komplektuojami tarpusavyje, vertinant vėjuotumo kryptį ir sprendžiamas problemas. Iš šiaurės pusės ar ten kur daugiau skersvėjo rekomenduojame stiklo sieneles, ten kur vėjo mažiau, bet galima

tiesioginė saulė – vadinamuosius ZIPUS. O dekorui ir jaukumui – užuolaidas.

3. Patikimas atstovas. Mes dažnai per darbų gausą vis pamirštame kalbėti apie partnerio pasirinkimo svarbą. Mūsų įmonė vykdo veiklą beveik 30 metų ir klientai sugrįžta po 10- 15 metų, ieškodami atsinaujinimo (remonto) galimybių savo roletams ar lauko sprendimams. Tai džiugina. Mes nuo pat veiklos pradžios kėlėme sau užduotį – siūlyti atidžiai atrinktus produktus. Turime privilegiją testuoti įvairių Europos gamintojų sprendimus ir retu atveju pasirenkame žemiausios kainos lyderius. Visada ieškome tų, kurių kokybė ir kaina yra verta Jūsų dėmesio!

Šiuo metu pergolos įrengimo terminas nuo užsakymo patvirtinimo – apie 2 mėn. Jeigu norite pasitikti pavasarį saulėtoje terasoje – kreipkitės jau dabar. Didėjant užsakymų skaičiui Europoje, gamintojo terminai ilgėja ir jau balandį – gegužę gali siekti iki 4 mėn.

GALERY