fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

 

Jei nusprendėte savo interjerą papuošti sieniniu šviestuvu, pasiruoškite nelengvam procesui – pasirinkti iš tokios gausybės pasiūlymų.
Seniau sieninis šviestuvas daugiausiai būdavo kabinamas miegamajame virš lovos, kaip mažiau šviesos skleidžiantis šviesos šaltinis. Jis daugiausiai būdavo skirtas skaitymui ir pan. Dabartinė sieninių šviestuvų rinka patvirtina, kad sieniniai šviestuvai turi ženkliai daugiau panaudojimo spendimų ir paskirčių, be savo pagrindinės funkcijos jie dar ir puikiai papildo interjerą.
 

Sieniniai šviestuvai net tik miegamajame

Žinoma, rinkoje labai daug sieninių šviestuvų, skirtų ir miegamiesiems. Tik jų pasirinkimas daug didesnis: nuo klasikinių iki modernių ir originalių sprendimų. Šiandien paklausūs tokie šviestuvai ir vonios kambariams. Dažniausiai čia jų paskirtis – apšviesti tam tikrą interjero akcentą, sukuriant jaukumo, prabangos, romantikos oazę. Formų bei medžiagų įvairovė leidžia pasirinkti priimtiniausią variantą. Pasirinkę tos pačios kolekcijos pakabinamą ir sieninį šviestuvus sukursite darnią visumą, drauge jie tarsi apjungs patalpos erdvę. Jei norite atvirkštinio efekto, t. y. suskaidyti patalpos erdvę, specialistų siūlymu turėtumėte rinktis skirtingų dizainų šviestuvus.
 
Jie gali optiškai sumažinti arba padidinti patalpos erdvę. Jei norite padidinti patalpos aukštį, montuokite atviro tipo šviestuvus. Jei norite patalpos erdvę sumažinti, rinkitės sieninius šviestuvus, šviečiančius tik į apačią.
 

Sieninių šviestuvų įrengimas

Sieninių šviestuvų įrengimas reikalauja tam tikro išankstinio pasirengimo ir planavimo. Pirmiausia, Jūs turite suplanuoti laidų išvedimą. Taip pat turite nuspręsti, kokia bus esminė sieninio šviestuvo paskirtis, kadangi tai lemia šviestuvo aukščio pasirinkimą.
 
Neretai sieninis šviestuvas pasirenkamas meno kūriniui, pavyzdžiui, paveikslui apšviesti. Tokiu atveju būtina įvertinti paveikslo matmenis, kad šviestuvas nebūtų pakabintas per žemai, nes nebus išgautas norimas šviesos efektas.
 

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

Sieninių šviestuvų galerija

Sieniniai sviestuvai-2761 Sieniniai sviestuvai-2762 Sieniniai šviestuvai-2760 Sieniniai šviestuvai-2759 Sieniniai šviestuvai-2757 Sieniniai sviestuvai-2758 Sieniniai sviestuvai-2945 Sieniniai sviestuvai-2946 Sieniniai šviestuvai-2766 Sieniniai sviestuvai-2767 Sieniniai sviestuvai-2765 Sieniniai šviestuvai-2764 Sieniniai sviestuvai-2947 Sieniniai šviestuvai-2763 Sieniniai sviestuvai-2756 Sieniniai sviestuvai-2944 Sieniniai sviestuvai-2748 Sieniniai sviestuvai-2749 Sieniniai šviestuvai-2747 Sieniniai sviestuvai-2746 Sieniniai sviestuvai-2744 Sieniniai šviestuvai-2745 Sieniniai šviestuvai-2750 Sieniniai šviestuvai-2751 Sieniniai sviestuvai-2943 Sieniniai šviestuvai-2755 Sieniniai sviestuvai-2754 Sieniniai šviestuvai-2753 Sieniniai sviestuvai-2752 Sieniniai sviestuvai-2942

Tradiciniai pakabinami šviestuvai ar LED apšvietimo sistemos nėra vieninteliai sprendimai, kuriuos Jums gali pasiūlyti „Ardena”. Taip pat turime ir platų sieninių šviestuvų asortimentą. Įvairių rūšių (klasikiniai ir modernūs) bei formų sieniniai šviestuvai tikrai taps puikia interjero detale. Šiuo metu tai yra ko gero pagrindinė šių prekių funkcija, tad jiems keliami dar didesni reikalavimai nei anksčiau, kai sieniniai šviestuvai buvo naudojami tik subtiliai apšviesti tam tikrus objektus ar vakarais skaityti.

Įvairaus dizaino sieniniai šviestuvai

Įmonėje „Ardena” sieninių šviestuvų pasirinkimas ganėtinai platus. Galite rinktis įvairaus dizaino prekes. Skirtingų formų ir aptraukti išskirtine medžiaga sieniniai šviestuvai gali būti nesudėtingai priderinti prie Jūsų namų stiliaus. Klasikinio modelio, derantys prie visos kambario apšvietimo sistemos jie kurs harmoniją ir darnų vaizdą. Modernūs, išskirtinio dizaino sieniniai šviestuvai, atvirkščiai, atrodys labai šiuolaikiškai ir pagyvins patalpas.

Sieniniai šviestuvai vonios kambaryje

Anksčiau sieniniai šviestuvai dažniausiai buvo montuojami miegamajame. Tai buvo puikus naktinio apšvietimo sprendimas. Tačiau laikui bėgant ėmė keistis požiūris į sieninius šviestuvus. Šiuo metu pastarieji montuojami ne tik miegamajame, bet, pavyzdžiui, ir vonios kambaryje. Tai gana universalu, nes tam tikrais atvejais ne tik pakanka jų skleidžiamos šviesos, tačiau jie kuria unikalų, prabangų vonios kambario interjerą.

Sieniniai šviestuvai - kokia jų paskirtis

Taigi, sieniniai šviestuvai nėra naudojami vien vakarais knygas skaityti. Šiandien jų paskirtis gerokai platesnė. Jie ne tik puošia interjerą, tačiau ir puikiai apšviečia konkrečius objektus, pavyzdžiui, paveikslus. Žinoma, prieš montuojant sieninius šviestuvus paveikslą ar kitą objektą apšviesti, svarbu pagalvoti apie šviesos kritimo kampą ir kabinimo aukštį. Tai turi būti ypač tiksliai suderinta, kitaip apšvietimas nebus kokybiškas.

Prisijunkite prie mūsų!