EN RU

Pergola „Elegancy”

Pergola „Elegancy“ nuo kitų „Ardena“ terasų sprendimų skiriasi ypatinga, nesenstančia ir daugiafunkce poilsio zonos stogo danga. Jo dėka namų, biuro ar restorano terasa ar kiemelis taps svarbiausia poilsio, vakarėlių ar šeimos vakarienės vieta.

Išsamus aprašymas - Pergola „Elegancy”

Stogas pagamintas iš trijų sluoksnių „Techprotect“ audinio, atsparus lietui, saulės kaitrai ir UV spinduliams. Konstrukcija susideda iš aliuminio pagrindo, sulankstomo - stumdomo stogo ir sistemos baldakimo, kuris apsaugo medžiagą susukant.Pergolos „Elegancy“ gali atlaikyti vėjo gūsius iki 120 km/h .

Lietaus vanduo išleidžiamas per nematomą latako sistemą, integruotą į konstrukciją. Produktas pritaikytas roletų, stiklo pertvarų, apšvietimo ar šildytuvų montavimui, o tai leidžia bet kokią terasos modifikaciją. Modulinis sujungimas leidžia padengti bet kokį didelį terasų plotą. Pergola „Elegancy“ išlieka funkcionali nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

Pergolos „Elegancy“ gali būti montuojamos dviem būdais – kaip savarankiškas statinys su 4 atramomis (atramų kiekis didėja priklausomai nuo pavėsinės dydžio) arba su įtvirtinimu į sieną ir montuojant tik atramines kojas priekyje.

Spalvų gama

Pergolos gali būti įvairių spalvinių variantų – galima rinktis ne tik stogo, bet ir atramų spalvas.

Stogo audinio spalvos:

 

Aliuminio konstrukcijos spalvos:

Papildomi priedai

Orų jutikliai

Tai pažangi technologija, reaguojanti į oro sąlygas. Orų jutikliai užtikrina komfortą ir saugumą. Lietaus, vėjo ir sniego jutiklis perduoda signalą nepalankiomis sąlygomis, todėl stogo ir (arba) „Screen“ tipo priešvėjinės žaliuzės reaguos automatiškai, apsaugodamos jus, jūsų artimuosius, baldus, gėles ir kitus terasos aksesuarus. Terasa su oro jutikliais yra pažangi technologija, reaguojanti į kintančias oro sąlygas.

Apšvietimas

Integruotas apšvietimas suteiks funkcionalumo bet kuriai terasai. Aukštos kokybės šviesos taškai arba LED juostelės yra puikus įrankis norint sukurti nepaprastą atmosferą. Integruotas apšvietimas suteikia begales galimybių. Skleidžiama šviesa gali turėti šiltą baltą 3000K, šaltai baltą arba RGB atspalvį. Šviesos diodų apšvietimą, integruotą su priešvėjinėmis juostomis ar lamelėmis, galima patogiai valdyti nuotolinio valdymo pultu. Dėl papildomos pritemdymo galimybės galėsite pakeisti šviesos intensyvumą, kad sukurtumėte malonią atmosferą. Į konstrukciją integruotas kabelis yra paslėptas.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Spindulinės šildymo sistemos veikimas pagrįstas natūraliausiu šilumos energijos perdavimo būdu, analogišku Saulės-Žemės sistemai. Šildytuvo skleidžiama šilumos energija yra iškart pasiekiama. Šio principo dėka pasiekiame efektyvų elektros energijos naudojimą. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai leidžia ekonomiškiausiai naudoti energiją. Revoliucinė trumpųjų bangų „Infra Red“ technologija garantuoja tiesioginį šilumos komfortą, kai tik įjungiate prietaisą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.