EN RU

APIE MUS

Jau trisdešimt metų dirbame Jums! Viena stipriausių „Ardenos“ pusių – patyrusių apšvietimo ekspertų ir projektuotojų, projektų vadovų komanda, realizuojanti skirtingo masto, sudėtingumo ir pobūdžio apšvietimo ir langų uždangų projektus Lietuvoje ir užsienyje.
Nuo privačių erdvių iki didelių viešai lankomų objektų: komercinių pastatų, sporto arenų, turistų pamėgtų vietų. Mūsų idėjos, stabilumas, techninės žinios, bendradarbiavimas su patyrusiais, inovatyviai mąstančiais partneriais leidžia realizuoti ambicingus projektus, kuriuos drąsiai vadiname „Ardenos“ vizitine kortele.

30
Metų patirtis
250
Europos gamintojų
10000
Produktų
500
Verslo projektų

Mūsų istorija

Misija

Kurti inovatyvią kokybiškos šviesos pripildytą namų ir verslo aplinką.
Kasdien dirbame tam, kad pasitelkdami ilgametę patirtį, ekspertų žinias, solidų partnerių ratą, sukurtą infrastruktūrą ir investicijas, užtikrintumėm gausiausią šiuolaikinių langų uždangų, apšvietimo ir el. instaliacijos sprendimų įvairovę kiekvieno poreikiams. Skatiname keisti požiūrį į kokybiškos šviesos svarbą įvairiose erdvėse, o taikant inovatyvius ir išmanius sprendimus privačiuose bei verslo projektuose prisidedame prie gamtos išteklių taupymo.

Vizija

Tapti patikimiausiu vidaus ir lauko žaliuzių, apšvietimo bei el.instaliacijos sprendimų partneriu privatiems ir verslo klientams Baltijos šalyse.
Per 30 veiklos metų atsirinkome kokybiškiausią, geriausiai klientų poreikius atitinkantį žaliuzių, šviestuvų, el. instaliacijos asortimentą. Esame tikri, kad šiandien galime pasiūlyti bene plačiausią produktų pasirinkimą, juos papildyti individualiai pritaikytais sprendimais ar vykdyti užsakomąją gamybą. Mes esame klientų ambasadoriai, todėl mūsų patyrusių projektuotojų komanda padės įgyvendinti net sudėtingiausius sprendimus.

Misija
photo

ILGALAIKĖ PERSPEKTYVA IR PATIRTIS

Mūsų stiprybė – ilgametė patirtis ir toli žvelgianti perspektyva į ateitį. Mūsų verslo ypatybė, kad dirbame tam, jog taptume partneriu ne tik nuolatiniams klientams (NT vystytojai, rangovai, didmenininkai ir kt.), bet ir privačiam klientui, kuris renkasi mūsų asortimentą savo namams. „Ardena“ komandos branduolys – patyrę salonų darbuotojai, teikiantys profesionalias konsultacijas klientams, ir nuolat savo kvalifikaciją keliantys specialistai, atsakingi už apšvietimo, langų uždangų, el.instaliacijos projektų vykdymą. Projektų vadovai artimai bendrauja su architektais ir interjero dizaineriais, atlieka apšvietos skaičiavimus, ieško unikalių kūrybinių sprendimų.
Šio nuoseklaus ir sėkmingo bendradarbiavimo rezultatas – didžiausi ir žymiausi „Ardenos” projektai, kuriais galime didžiuotis. Kas metus įgyvendiname dešimtis verslo projektų, didiname mažmenos ir savo šviestuvų el. parduotuvės klientų ratą. Vieni didžiausių bei sudėtingiausių – Kauno Žalgirio ir Klaipėdos Švyturio arenų apšvietimo projektai.

„ARDENA“ KOMANDA

Sėkmingą įmonės veiklą ir ilgaamžiškumą lemia ne tik nuolat tobulinami verslo procesai, bet ir draugiški, partneryste paremti santykiai tarp kolektyvo narių. Mes, UAB „Ardena" komanda, esame kaip šeima – mums rūpi darbuotojų savijauta, emocinė sveikata, mes siekiame sukurti darbo aplinką, kurioje darbo pagrindą sudarytų vidinė motyvacija ir asmeninis įsipareigojimas ne tik klientams, bet ir kolegoms. Papildomų naudų motyvacinį paketą sudaro drauge švenčiamos šventės. Geriau vieniems kitus pažinti padeda bendras laisvalaikis „Ardenos" nuosavoje poilsio bazėje Molėtuose, įmonės apartamentuose Druskininkų kurorte, baidarių žygiai ir pan. Bendrą kolektyvo dvasią stipriname kelionėmis, kuriose aplankome savo partnerius, tarptautines parodas. Kartu aplankėme nemažai Europos miestų (Paryžių, Amsterdamą, Milaną, Frankfurtą, Berlyną, Krokuvą, Varšuvą), ilsėjomės Turkijoje, Kipre.

Mūsų klientai
logo

Mūsų klientai