EN RU

Bambukinės žaliuzės

Bambukinės žaliuzės – tai vienas efektyviausių būdų, leidžiančių transformuoti interjerą ir sukurti išskirtinį, autentišką stilių dėl ypatingos bambuko medienos struktūros. Bambuko mediena – tai tikrai universali medžiaga, kurią galima pritaikyti įvairiose aplinkose. Iš jos pagaminti produktai pasižymi natūralumu, estetiška išvaizda ir šiluma.

Išsamus aprašymas - Bambukinės žaliuzės

Šio tipo medinės žaliuzės yra vienos ilgaamžiškiausių. Bambuko lamelės gaunamos spaudžiant bambuko žolę. Taigi bambukinių žaliuzių struktūra yra šiek tiek porėta ir išraižyta. Bambukinės juostos yra plonesnės nei medinės. Dėl to, kad bambukinės juostelės yra plonesnės visa bambukinės žaliuzės suvyniotos užima mažiau vietos nei medinės.

Kodėl verta rinktis bambukines žaliuzes?

Tarp visų rinkoje siūlomų sprendimų langams uždengti, bambukines žaliuzes galima išskirti kaip vienas universaliausių, pasižyminčias patikimumu ir praktiškumu. Štai keli ypatumai, dėl kurių jos yra tikrai vertos dėmesio:

 1. Šiuolaikinės bambukinės žaliuzės yra viena iš medinių žaliuzių rūšių, skirtų vidaus naudojimui. Natūrali medžiaga nereikalauja ypatingos priežiūros ir  galima tikėtis, kad gaminys tarnaus keletą metų ir gal net dešimtmetį. Bambukas yra atsparesnis drėgmei nei mediena, todėl rekomenduojamas patalpoms, kuriose yra daug drėgmės, pvz., vonios kambaryje ar virtuvėje.
 2. Bambukas taip pat mažiau pritraukia dulkes nei dažytas medis. Dėl porėtos struktūros jis taip pat mažiau matomas nei ant lygios, dažytos medinės lamelės.
 3. Kaip ir daugelis kitų gamtinių medžiagų, bambukas pasižymi hipoalergiškomis savybėmis, tai yra nesukelia alerginių reakcijų. Be to, galima išskirti ir medžiagos atsparumą bakterijų dauginimuisi, dėl ko yra tinkama naudoti net ir vaikų bei žmonių kenčiančių nuo alergijų kambariuose.
 4. Šiuolaikinių interjero dizainų tikslas yra pasiekti tam tikrą originalumą ir išskirtinumą. Bambukinių žaliuzių spalvos ir tekstūra suteikia bet kuriam stiliui šiokios tokios egzotikos, nepriklausomai nuo to, kurioje erdvėje jas bandysite pritaikyti. Nereiktų painioti bambukinių žaliuzių su bambukiniais roletais. Bambukinės žaliuzės atrodo it įprastos medinės žaliuzės ir skiriasi tik jų spalvos, tekstūra. Bambukas ypatingai gerai atrodo, užmiesčio namų ir sodybų interjeruose, kur stengiamasi išlaikyti maksimaliai daug natūralių medžiagų ir atspalvių.

Bambukinių žaliuzių privalumai

Apibendrinant visą tai, kas jau buvo parašyta apie bambukines žaliuzes, norėtųsi išskirti kelis šių gaminių privalumus:

 • Praktiškumas. Nežiūrint į tai, jog yra gaminamos iš natūralių medžiagų, tačiau nereikalauja išskirtinės priežiūros, o pritaikyti jas galima labai skirtingose aplinkose ir interjeruose.
 • Ilgaamžiškumas. Bambukas pasižymi aukštu atsparumu išoriniams veiksniams, kas leidžia tinkamai prižiūrimas žaliuzes naudoti gan ilgą laiko tarpą.
 • Atsparumas ultravioletiniams spinduliams. Tiesioginė saulės šviesa neišblukina ir nedeformuoja žaliuzių iš bambuko pluošto.
 • Bambukinės žaliuzės gali būti dviejų juostelių dydžių – 25 ir 50 mm pločio, kuris leis sukurti norimą lengvesnį ar modernesnį langų uždengimą namuose.
 • Bambukinės žaliuzės yra lengvesnės už medines žaliuzes. Bambukinių žaliuzių vidutinis svoris yra mažesnis nei 2 kg / m2, o medinių – mažiau nei 3 kg / m2, todėl jeigu jums reikia didesnių matmenų žaliuzių, geriau rinktis bambuką. Didelių matmenų bambukinės žaliuzės (pvz., virš terasos lango) bus lengvesnės ir patogiau naudojamos.
 • Bambukinės žaliuzės mažiau pritraukia dulkes nei dažytas medis. Dėl porėtos struktūros jis taip pat mažiau matomas nei ant lygios, dažytos medinės lamelės.

 

Bambukiniu žaliuzių kaina yra šiek tiek, nežymiai aukštesnė nei įprastų medinių žaliuzių toks jau akivaizdus minusas, jei vertintume tai, jog kai kuriose situacijose jos yra kone vienintelė opcija.

Kaip montuojamos bambukinės žaliuzės?

Bambukinių žaliuzių montavimas yra toks pats kaip medinių žaliuzių montavimas.  Svarbu suprasti, kad bambukinės žaliuzės, kaip ir kitų medžio tekstūrų žaliuzės, suskleistos užima pakankamai daug vietos, tad jas rekomenduojame montuoti virš nišos prie lubų, tada jos suskleistos neuždengs lango. Itin dažnai klientai vis tik neplanuoja laikyti žaliuzių atvertų ir jas montuoja nišoje arba prie sienos virš lango. Renkantis visų tipų medines žaliuzes rekomenduojame atlikti šį darbą tinkamai ir išsikviesti žaliuzių meistrus į namus, o konsultaciją visada galima užsakyti net ir internetu ar telefonu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.

x