EN RU

Bambukinės žaliuzės

Bambukinės žaliuzės – tai vienas efektyviausių būdų, leidžiančių transformuoti interjerą ir sukurti išskirtinį, autentišką stilių dėl ypatingos bambuko medienos struktūros. Bambuko mediena – tai tikrai universali medžiaga, kurią galima pritaikyti įvairiose aplinkose. Iš jos pagaminti produktai pasižymi natūralumu, estetiška išvaizda ir šiluma.

Išsamus aprašymas - Bambukinės žaliuzės

Šio tipo medinės žaliuzės yra vienos ilgaamžiškiausių. Bambuko lamelės gaunamos spaudžiant bambuko žolę. Taigi bambukinių žaliuzių struktūra yra šiek tiek porėta ir išraižyta. Bambukinės juostos yra plonesnės nei medinės. Dėl to, kad bambukinės juostelės yra plonesnės visa bambukinės žaliuzės suvyniotos užima mažiau vietos nei medinės.

Kodėl verta rinktis bambukines žaliuzes?

Tarp visų rinkoje siūlomų sprendimų langams uždengti, bambukines žaliuzes galima išskirti kaip vienas universaliausių, pasižyminčias patikimumu ir praktiškumu. Štai keli ypatumai, dėl kurių jos yra tikrai vertos dėmesio:

 1. Šiuolaikinės bambukinės žaliuzės yra viena iš medinių žaliuzių rūšių, skirtų vidaus naudojimui. Natūrali medžiaga nereikalauja ypatingos priežiūros ir  galima tikėtis, kad gaminys tarnaus keletą metų ir gal net dešimtmetį.
 2. Bambukas taip pat mažiau pritraukia dulkes nei dažytas medis. Dėl porėtos struktūros jis taip pat mažiau matomas nei ant lygios, dažytos medinės lamelės.
 3. Kaip ir daugelis kitų gamtinių medžiagų, bambukas pasižymi hipoalergiškomis savybėmis, tai yra nesukelia alerginių reakcijų. Be to, galima išskirti ir medžiagos atsparumą bakterijų dauginimuisi, dėl ko yra tinkama naudoti net ir vaikų bei žmonių kenčiančių nuo alergijų kambariuose.
 4. Šiuolaikinių interjero dizainų tikslas yra pasiekti tam tikrą originalumą ir išskirtinumą. Bambukinių žaliuzių spalvos ir tekstūra suteikia bet kuriam stiliui šiokios tokios egzotikos, nepriklausomai nuo to, kurioje erdvėje jas bandysite pritaikyti. Nereiktų painioti bambukinių žaliuzių su bambukiniais roletais. Bambukinės žaliuzės atrodo it įprastos medinės žaliuzės ir skiriasi tik jų spalvos, tekstūra. Bambukas ypatingai gerai atrodo, užmiesčio namų ir sodybų interjeruose, kur stengiamasi išlaikyti maksimaliai daug natūralių medžiagų ir atspalvių.

Bambukinių žaliuzių privalumai

Apibendrinant visą tai, kas jau buvo parašyta apie bambukines žaliuzes, norėtųsi išskirti kelis šių gaminių privalumus:

 • Praktiškumas. Nežiūrint į tai, jog yra gaminamos iš natūralių medžiagų, tačiau nereikalauja išskirtinės priežiūros, o pritaikyti jas galima labai skirtingose aplinkose ir interjeruose.
 • Ilgaamžiškumas. Bambukas pasižymi aukštu atsparumu išoriniams veiksniams, kas leidžia tinkamai prižiūrimas žaliuzes naudoti gan ilgą laiko tarpą.
 • Atsparumas ultravioletiniams spinduliams. Tiesioginė saulės šviesa neišblukina ir nedeformuoja žaliuzių iš bambuko pluošto.
 • Bambukinės žaliuzės gali būti dviejų juostelių dydžių – 25 ir 50 mm pločio, kuris leis sukurti norimą lengvesnį ar modernesnį langų uždengimą namuose.
 • Bambukinės žaliuzės yra lengvesnės už medines žaliuzes. Bambukinių žaliuzių vidutinis svoris yra mažesnis nei 2 kg / m2, o medinių – mažiau nei 3 kg / m2, todėl jeigu jums reikia didesnių matmenų žaliuzių, geriau rinktis bambuką. Didelių matmenų bambukinės žaliuzės (pvz., virš terasos lango) bus lengvesnės ir patogiau naudojamos.
 • Bambukinės žaliuzės mažiau pritraukia dulkes nei dažytas medis. Dėl porėtos struktūros jis taip pat mažiau matomas nei ant lygios, dažytos medinės lamelės.

 

Bambukiniu žaliuzių kaina yra šiek tiek, nežymiai aukštesnė nei įprastų medinių žaliuzių toks jau akivaizdus minusas, jei vertintume tai, jog kai kuriose situacijose jos yra kone vienintelė opcija.

Kaip montuojamos bambukinės žaliuzės?

Bambukinių žaliuzių montavimas yra toks pats kaip medinių žaliuzių montavimas.  Svarbu suprasti, kad bambukinės žaliuzės, kaip ir kitų medžio tekstūrų žaliuzės, suskleistos užima pakankamai daug vietos, tad jas rekomenduojame montuoti virš nišos prie lubų, tada jos suskleistos neuždengs lango. Itin dažnai klientai vis tik neplanuoja laikyti žaliuzių atvertų ir jas montuoja nišoje arba prie sienos virš lango. Renkantis visų tipų medines žaliuzes rekomenduojame atlikti šį darbą tinkamai ir išsikviesti žaliuzių meistrus į namus, o konsultaciją visada galima užsakyti net ir internetu ar telefonu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.

BAMBUKINIŲ ŽALIUZIŲ - KOKYBĖS INFORMACIJA

x

MEDINIŲ ŽALIUZIŲ – KOKYBĖS INFORMACIJA

Medinės žaliuzės pagamintos iš natūralios medžiagos. Jų gamybai naudojame trijų rūšių medieną: Sibiro liepą, abachi ir bambuką. Neabejotinos medinių žaliuzių vizualinės savybės dažniausiai yra pagrindinis argumentas renkantis uždangas, tačiau verta paminėti ir kitus medžiagos pranašumus: • izoliacija – mediena pasižymi didelėmis šilumos izoliacijos savybėmis, o tai reiškia, kad uždarytos uždangos žiemą gali išlaikyti šilumą viduje ir vasarą apsaugoti nuo kaitinimo,•ekologija – pati mediena yra atsinaujinanti žaliava, todėl tokio tipo uždangos yra ekologiški ir draugiški planetai. Renkantis gaminį iš medžio, verta žinoti jo savybes. Medienos higroskopiškumas, t. Y. Jos reakcija į oro drėgmės pokyčius, yra natūrali šios medžiagos savybė. Mediena taip pat gali reaguoti į temperatūrą. Dėl šių žaliuzių savybių, atsirandančių dėl natūralių procesų, medinės žaliuzės yra negražinamos, skundai nepriimami ir reklamacija netaikoma.

MEDINIŲ ŽALIUZIŲ SKUNDŲ VERTINIMO SĄLYGOS

1. Lamelės vertinamos dviem žiūrėjimo kampais: 0 ° ir 45 °.

2. Gaminys įvertinamas iš 1 metro atstumo. Atsižvelgiama tik į šiuo atstumu matomus defektus.

3. Žaliuzės, kuriuos viršija nustatytus maksimalius rekomenduojamus dydžius, nėra skundžiamos.

4. Reklamacijai netaikomos žėmiau išvardintos savybės

MEDINIŲ ŽALIUZIŲ SAVYBĖS KURIOMS NETAIKOMA REKLAMACIJA

1.Natūralios medienos savybės.

1.1. Lamelių dydžio ir formos pakitimai . Esant didelei drėgmei, mediena gali išsiplėsti, o kai drėgmė sumažėja, lamelės gali grįžti į pradinę formą. Dėl šių procesų gali pasikeisti ne tik lamelių matmenys, bet ir forma. Taip atsitinka dėl natūralių medienos savybių.

MEDINIŲ ŽALIUZIŲ – KOKYBĖS INFORMACIJA

1.2. Lamelių spalvos skirtumai. Tiek natūralios medienos spalvos lamelės, tiek dažytos ar beicuotos lamelės gali šiek tiek skirtis atspalviais. Spalva priklauso nuo bazinės vienos partijos lamelių spalvos. Vienoje pakuotėje esančios lamelės nėra parenkamos atskirai. Dėl atspalvių skirtumų neįmanoma tobulai išsirinkti tų pačių vienas šalia kito kabančių žaliuzių, nors stengiamės, kad šis skirtumas būtų kuo mažesnis.

1.3. Sluoksnių ir šakų atsiradimas .Mediniuose lameliusoe sluoksnių ir šakų atsiradimas ir pasiskirstymas nėra skundžiamas. Jų atsiradimas ir netaisyklingas pasiskirstymas atsiranda dėl natūralios medienos struktūros.

2.Lamelių paviršius.

2.1.Matomos lamelių lapų jungtys (finger joint)
2.2. Lamelių , karnizo ar apatinio svarelio
kraštų šiurkštumas,

2.3. Dažymo nelygumas.
2.4. Spalvotos dėmes.
2.5. Matomos mažos prošvaisos ar mikro įtrūkimai bambuko žaliuzių skersiniuose.

2.1                                      2.2                                      2.3

2.4                                       2.5

3.Galanterija.

3.1 Virvių ar juostelių išsitempimas ir išsitrinimas.
3.2. Nedideli žaliuzių aukščio skirtumai.
Tolerancinis skirtumas – 5mm / + 35 mm.

3.1                                                                                 3.2

4.Spalvos

4.1 Lamelių dažymas kontratingomis kopėčiomis. Renkantis tamsias kopėčias ir šviesios lamelės spalvos, juostos spalva gali atsispindėti ant lamelių.
4.2. Nedideli spalvų skirtumai karnizuose ir kopetelėliose

4.3. Kitokia tamsios spalvos žaliuzių angų vidinė spalva. Jei tamsios spalvos medienoje grežiamos skylės galanterijai tai galima naturalios medienos prošvaisa iš vidaus.

5. Sutrauktų medinių žaliuzių paketo išlenkimas pirmyn arba atgal +/- 1 cm.

Galimas vienpusis sutrauktos žaliuzės nusileidimas paketo kitoje nei valdymas pusėje

6. Netinkamas valdymo ilgis.

Jei klientas nenurodė savo valdymo ilgiu, žaliuzė gaminama pagal standartinius valdymo ilgius.


7. Kvapas abachi (Africa, Shade).

„Africa“ ir „Shade“ žaliuzės turi savo specifinį kvapą. Jis susijęs su aromatinių junginių, taninų, dervų ir tt buvimu medienoje.Šis kvapas su laiku išnyksta.

8.Teisingas žaliuzių uždarymas

Tinkamas žaliuzių uždarymas yra nukreipti apatinį lentjuostės kraštą į kambario vidų .