EN RU

Dekoratyvinis apšvietimas

Staliniai šviestuvai
Pakabinami šviestuvai
Sieniniai šviestuvai
Krištoliniai sietynai
Toršerai
Lubiniai šviestuvai
Klasikiniai šviestuvai
Modernūs šviestuvai

DEKORATYVINIS APŠVIETIMAS  yra viena svarbiausių namų ir visuomeninių apšvietimo projektų dalių, kuri užtikrina estetiką, jaukumą, suteikia pilnatvės įspūdį. Dekoratyvūs šviestuvai gali būti pagrindinio apšvietimo dalimi, o kai kada pasirenkami  it meno kūrinys ir net ne visada svarbus jų skleidžiamas šviesos kiekis. Pastaruoju metu klientai vis dažniau išdrįsta pirkti dekoratyvinius šviestuvus internetu.

Dekoratyviniai šviestuvai leidžia išpildyti siekiamą interjero stilių, sukurti vientisumą, pasitelkiant vieningų kolekcijų lubinius, stalinius, sieninius šviestuvus ar toršerus. Interjero dizaineriai derina skirtingų kolekcijų, formų šviestuvus, sukurdami įspūdingas kompozicijas ir skirtingus apšvietimo scenarijus.

Staliniai šviestuvai

x

Su kuo Jums asocijuojasi stalinis šviestuvas? Su klasika, jaukumu, šiluma… Pastatomas šviestuvas papuoš Jūsų miegamąjį, vaiko kambarį ar svetainės patalpą. Staliniai šviestuvai daugeliui yra tik papildomas šviesos šaltinis prie darbo stalo, bet tai kur kas daugiau. Jie spinduliuoja elegancija, vieni jų dvelkia prabanga, kiti – sukuria neįprastai originalų ir modernų įvaizdį Jūsų namuose.

Šiandieninėje rinkoje stalinių šviestuvų yra įvairiausių, besiskiriančių ir spalvomis, ir dydžiu, ir forma. Šis šviestuvas skirtas apšviesti nedidelį patalpos plotą ir dažniausiai yra statomas prie lovos, sofos, darbo stalo ar papuošti komodą svetainėje, koridoriuje. Tačiau šiandieninė stalinių šviestuvų pasiūla nustebina – galima rasti net tokių, kurie atrodo it meno kūriniai.

Tiesa, stalinis šviestuvas gali papuošti ne tik Jūsų gyvenamąsias patalpas, tačiau ir darbo. Jei savo kabinete turite poilsio kampelį, tai stalinis šviestuvas padės sukurti tokią jaukumo ir poilsio oazę, kurioje pamiršite visus dienos rūpesčius ir galėsite ramumoje skaityto knygą ar žiūrėti vakaro filmą. Staliniai šviestuvai – puikus pasirinkimas ir darbo vietai apšviesti. Taip pat stilingai atrodo ir šalia meno kūrinių ar paveikslų, nes padeda atskleisti jų subtilumą ir meninę išraišką.

Prabanga ir elegancija alsuojantys „Ardena” siūlomi šviestuvai – tai pats geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori dailiai ir stilingai apšviesti patalpas. Stalinių šviestuvų ypatybės, nuo tada kai jie imti gaminti ir tapo populiaria preke, gan stipriai pasikeitė. Dabar staliniai šviestuvai gali būti su patogiai reguliuojamu šviesos srautu, kas juos daro dar universaliau pritaikoma preke.

Pakabinami šviestuvai

x

Pakabinami šviestuvai yra viena pagrindinių apšvietimo sprendimų rūšių interjere. Be pakabinamų šviestuvų neįsivaizduojamas joks apšvietimo projektas. Kuriantys savo namus arba visuomeninius intejerus pakabinamus šviestuvus derina su kitais apšvietimo elementais – įleidžiamais šviestuvais, bėgelių sistemomis, užglaistomais šviestuvais ir prožektoriais.

Pakabinami šviestuvai laikomi interjero puošybos elementu. Elegantiški sietynai, krištoliniai šviestuvai ar modernūs pakabinami šviestuvai yra naudojami svetainėse, miegamuosiuose, vaikų kambariuose. Įspūdingais šviestuvais yra puošiamos didelės erdvės su aukštomis lubomis. Biuruose pakabinami šviestuvai naudojami, siekiant sukurti jaukesnę, labiau namus primenančią atmosferą.

Sieniniai šviestuvai

x

Sieniniai šviestuvai naudojami kaip papildomas apšvietimo šaltinis arba su tikslu apšviesti veidrodį, paveikslą ar pabrėžti sienų dekorą. Sieniniai šviestuvai su kitais šviestuvais derinami, parenkant susijusias šviestuvų kolekcijas arba derinant spalvas, medžiagiškumą, parenkant panašų metalo atspalvį, tekstūrą.

Populiariausi yra sieniniai miegamojo šviestuvai. Apšvietimo ekspertai rekomenduoja rinktis sieninius šviestuvus miegamąjam su reguliuojamu prožektoriumi arba lanksčiu korpusu, kad būtų patogu reguliuoti šviesos srautą skaitymui. Dažnai yra pasirenkami sieniniai šviestuvai su pašvietimu tiek į viršų, tiek į apačią arba dimeriuojami. Ant sienos montuojami šviestuvai taip pat naudojami svetainėje, darbo kambaryje, koridoriuje.

Sieniniai šviestuvai dažnai naudojami paveikslams ar nuotraukoms ant sienų apšviesti. Populiariausi yra su integruotu LED arba su viena įsukama lempute sieniniai šviestuvai, tačiau esant poreikiui galima suresti dviejų, trijų ar daugiau šviesos šaltinių šviestuvus.

Krištoliniai šviestuvai

x

Krištoliniai šviestuvai yra vienas puošniausių apšvietimo sprendimų, kuris savo pozicijų neužleidžia net moderniausiems, garsių kolekcijų šviestuvams. Krištoliniai sietynai išgyvena atgimimą, nes vis dažniau jie derinami ne tik klasikiniuose, bet ir moderniuose interjeruose kaip pagrindinis interjero akcentas.

Krištoliniai šviestuvai namuose sukuria nepakartojamą spindėjimo efektą. Renkantis krištolinį šviestuvą reikia gerai įvertinti lubų aukštį ir perdangos tipą. Dėl didelio svorio krištoliniams sietynams dažnai būna reikalingi papildomi tvirtinimo elementai.

Toršerai

x

„Ardena” siūlomų toršerų, kaip ir kitų prekių, asortimentas gana platus. Vienas iš variantų, kurį galite rinktis, klasikiniai toršerai. Tai nepaprastai elegantiški gaminiai, kurie suteiks Jūsų interjere daugiau prabangos ir išskirtinumo. Šie toršerai dabinti įvairiomis puošniomis detalėmis, kristalais ar stikliukais. Yra aptraukti organza bei šilku, kurie derės prie panašios medžiagos užuolaidų.

Tiems, kurių būste klasikiniai šviestuvai toršerai atrodytų per sunkūs ar kurtų eklektišką dizaino variantą ir visiškai nederėtų prie to koks suplanuotas interjero apšvietimas, „Ardena” gali pasiūlyti modernių prekių pasirinkimą. Modernūs toršerai puikiai derės šiuolaikiškai įrengtame būste. Įvairių spalvų ir formų gaminiai pabrėš išskirtinį Jūsų namų stilių bei suteiks dar daugiau ekspresijos ir dinamikos. Skirtingų dydžių „Ardena” siūlomos prekės gali būti naudojamos tiek erdvesnėse, tiek mažesnėse patalpose.

Žinoma, toršeras nėra skirtas naudoti vien namuose. Šie gaminiai gali nepriekaištingai derėti ir darbe. Aplinkoje, kurioje praleidžiate daug laiko, turi būti vieta, kur galėtumėte atgauti jėgas ir energiją. Poilsio kampelį apšviesti puikiai tiks toršeras. Jis ne tik neskleis įkyrios, kitus erzinančios šviesos, tačiau kurs jaukią atmosferą. Todėl patogiai galėsite praleisti turimą laisvą minutėlę. Taip pat jie vis dažniau naudojami vietoj stalinių lempų darbo vietą apšviesti.

Lubiniai šviestuvai

x

Lubiniai šviestuvai nuo pakabinamų skiriasi tuo, kad jie tvirtinami tiesiogiai prie lubų. Dažniausiai tai būna įvairios panelės arba dekoratyviniai šviestuvai tvirtinami tiesiogiai prie lubų. Lubiniai šviestuvai dažnai naudojami virtuvės, vonios kambariuose.

Lubiniai šviestuvai yra itin populiarūs visuomeniniuose interjeruose, nes jie užtikrina kokybišką šviesą ir minimalistinį, industrinį apšvietimą.

Klasikiniai šviestuvai

x

Klasikiniai šviestuvai pasižymi aukšta kokybe ir elegantiškomis, laikui nepavaldžiomis formomis. Klasikiniuose šviestuvuose dažniausiai naudojamas stiklas, žalvaris, auksas, krištolas, organza ir kt.

Klasikiniai krištolo sietynai su žvakes primenančiais šviesos šaltiniais. Taip pat itin populiarūs sietynai su medžiaginiais gaubteliais ir gausiais dekoro sprendimais.

Modernūs šviestuvai

x

Modernūs šviestuvai yra populiauriausias apšvietimo sprendimas dėl lengvo derinimo interjere. Kelis pastaruosius metus sparčiai populiarėjo modernūs šviestuvai su įvairių dydžių burbulais. Minimalistiniai, dažniausiai skaidraus arba balto stiklo pakabinami šviestuvai su chrominėmis arba aukso detalėmis – laikui nepavaldi klasika.

Modernūs šviestuvai yra lengvų formų, paprastai pritaikomi interjeruose. Juos lengva derinti tarpusavyje, apšvietimo sprendimus kuriant iš skirtingų gamintojų prekių, nes kolekcijose tendencingai matomi panašios formos, medžiagiškumas.

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.