EN RU

Interjero apšvietimas

Tinkamas kambario apšvietimas yra viena svarbiausių sąlygų, kuriant jaukų ir harmoningą interjerą. Šviesos šaltiniai suteikia patalpoms išskirtinumo, padeda akcentuoti svarbiausias detales. Todėl pageidaujamo efekto pasieksite tik kruopščiai apsvarstę, kaip, kur ir kokius šviestuvus išdėstyti geriausia. Svarbu tinkamai suplanuoti kiekvienai erdvei, koks bus apšvietimas, magnetinis, sieninis, lubinis, linijinis, bėginis ar bus šviestuvai pastatomi, ar įrengta bėginė apšvietimo sistema.

Kurti ir įgyvendinti interjero sprendimus verta su „Ardenos” specialistais, nes jie: ne tik užtikrina plačią pasiūlą. Galite rinktis iš daugybės šviestuvų variantų, derančių tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus interjero. Tinkamai parinkti pastatomi šviestuvai leidžia ne tik optimaliai apšviesti namų ar komercines patalpas, bet ir užtikrinti jų estetiką.

Taip pat, mūsų profesionalūs meistrai konsultuoja dėl idėjų įgyvendinimo. Jei svajojate apie ką nors unikalaus, individualaus ir originalaus, profesionalūs darbuotojai ne tik pasiūlys idėjų, bet ir patars, kaip užtikrinti praktišką, patogų šviestuvų naudojimą. Specialistai yra visuomet pasirengę padėti apskaičiuoti reikiamą šviesos kiekį ir rasti tokį sprendimą, kuris geriausiai reprezentuotų jūsų namų ar verslo viziją. Bendradarbiaudami su architektais, dizaineriais, projektų rengimo specialistais pasiekiamas geriausias rezultatas – ne tik efektyvus reikiamų patalpų zonų modernus apšvietimas, bet ir interjero nuoseklumas, suformuojantis trokštamą komforto ir jaukumo įspūdį. Patyrę „Ardenos” darbuotojai užtikrina, jog jūsų poreikiai būtų patenkinti maksimaliai nuo pat bendradarbiavimo pradžios iki pabaigos.

Kambario apšvietimo projektavimas

Šiuo metu itin populiarūs patys įvairiausi LED apšvietimo sprendimai, tačiau vis dažniau atsigręžiama į nostalgišką praeitį, siekiant sukurti tam tikras jaukumo ir romantikos zonas, kurios primintų jaukius vakarus tėvų namuose, skaitant knygas po senu toršeru ar klausantis pasakų. Tad šiuolaikinės technologijos leidžia įgyvendinti praktiškai visus norus, nes patys galite reguliuoti ne tik šviesos srautą, bet ir intensyvumą, praktiškai keleto mygtukų paspaudimu, pavyzdžiui miegamajame. Kaina priklauso nuo apšvietimo sistemos sudėtingumo ir kiekvienu atveju yra paskaičiuojama individualiai, įvertinus visą projektą, kurį galite patogiai pateikti ir šviestuvus užsisakyti internetu. Toks išmanus apšvietimo derinimas suteiks ne tik daugiau komforto, bet ir daugiau jaukumo jūsų namams. Jei norite sužinoti daugiau informacijos ar pamatyti mūsų jau įgyvendintus projektus, rekomenduojame su mumis susisiekti elektroniniu paštu ir atsiųsti užklausą internetu, susisiekti telefonu arba apsilankyti fiziniuose salonuose ar prekybos vietose, esančias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Druskininkuose.

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.