EN RU

pramoninis apšvietimas

Gamybos patalpų apšvietimas
Medicinos įstaigų apšvietimas
Parkų, stadionų, arenų apšvietimas
Prekybos centrų apšvietimas

Sporto objektų apšvietimas

Sporto erdvių apšvietimas dažnai laikomas tikru iššūkiu. Tai – sporto salės, čiuožyklos, baseinai, šaudyklos, stadionai. Tokie objektai yra ypač dideli, jiems reikia išskirtinės technikos. Be to, galinga šviesa neturi akinti žaidėjų ir žiūrovų, sklisti tolygiai ir veikti keliais (pavyzdžiui, treniruočių, rungtynių, filmavimo) režimais. Todėl jei siekiate išvengti rizikos, geriausia tokią užduotį patikėti tik patyrusiems specialistams.

Medicinos įstaigų apšvietimas

Medicinos įstaigų apšvietimui keliami išskirtiniai reikalavimai. Todėl ligoninių, klinikų, chirurginių bei operacinių patalpų apšvietimo projektai rengiami ir įgyvendinami ypač kruopščiai. Apšvietos poreikius atitinkantis, neigiamam aplinkos poveikiui (drėgmei, cheminėms medžiagoms) atsparus apšvietimas prisideda prie medicinos paslaugų kokybės gerinimo.

Specialios paskirties objektų apšvietimas

Tam, kad būtų sukurtas tinkamas specialios paskirties objektų (muziejų, galerijų) apšvietimas, dažnai derinami skirtingi šviesos šaltinių tipai. Čia svarbi tiek bendra, tiek akcentinė šviesos sklaida. Ji formuojama įprastomis bei specialios paskirties lempomis, šviesos filtrais, saugančiais eksponatus nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

ARDENA specialistai užtikrina

Tikslų poreikių įvertinimą. Patyrusi „Ardenos” komanda ypač tiksliai apskaičiuoja skirtingos paskirties įstaigoms reikiamos apšvietos kiekį. Dėl to jūsų patalpos ne tik tinkamai apšviečiamos, bet ir sumažinamos elektros sąnaudos.

Reikiamą šviesos srautą. Medicinos, sporto ir specialios paskirties pastatų apšvietimas yra skirtingas. Įmonės specialistai padeda pasirinkti optimaliausią šviesos kiekį ir būdą. Jie užtikrina optimalų bendrą ir lokalinį, daugiau ir mažiau intensyvų apšvietimą, atitinkantį tam patalpų tipui keliamus reikalavimus.

Tinkamų šviestuvų parinkimą. Priklausomai nuo patalpos paskirties ir poreikių, komanda parenka neigiamam aplinkos poveikiui atsparius šviestuvus. Specialistai įgyvendina unikalius, individualius apšvietimo sprendimus.

ARDENA apšvietimo specialistai, rengdami ir įgyvendindami užsakymus, siekia kuo geriau pritaikyti sukauptą patirtį. Tai padeda išvengti klaidų ir rizikos, todėl jūsų projektas įgyvendinamas sklandžiau ir greičiau. Be to, toks įdirbis leidžia sumažinti sąnaudas. Patyrę darbuotojai yra pasirengę patarti dėl kiekvieno apšvietimo projekto etapo. Tai – geriausio apšvietimo garantas.

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.