EN RU

Lauko šviestuvai

Bėginės apšvietimo sistemos
Įkraunami lauko šviestuvai
Klasikiniai lauko šviestuvai
Lauko prožektoriai
Lauko šviestuvai su judesio davikliu
LED lauko šviestuvai
Pastatomi lauko šviestuvai
Sieniniai lauko šviestuvai

Tinkamai apšviesta teritorija aktuali tiek individualių namų ar butų, tiek komercinės ir pramoninės paskirties pastatų savininkams. Tai – ne vien modernumo ir inovatyvumo bruožas. Šiuolaikinės technologijos leidžia vienu metu pasirūpinti jaukia, ekologiška ir saugia aplinka. Ji neabejotinai paliks teigiamą įspūdį tiek jūsų svečiams, tiek klientams.

UAB „Ardena” užtikrina šiuos jūsų pastatų eksterjero apšvietimo privalumus:

Saugumą. Gerai apšviesta teritorija yra žymiai saugesnė. Pasirinkę tinkamą lauko apšvietimą galite apsisaugoti nuo pašalinių lankytojų arba įsilaužimo.

Estetiškumą. Didžiulė šviestuvų pasiūla leidžia formuoti individualų ir jaukų eksterjerą. Toks kiemo apšvietimas dailiai papuoš jūsų terasą, sodą, parką, takus, kelius tarp pastatų ir šaligatvius. Galite rinktis unikalius, dėmesį traukiančius arba mažiau pastebimus šviestuvus.

Funkcionalumą ir lengvą valdymą. Galite rinktis ir derinti skirtingo ryškumo lauko šviestuvus. Jie puikiai išryškins pastato fasado ir gamtinės aplinkos ypatybes. Priklausomai nuo lempų, šviesa sklinda tiek kasdieniu, švelnesniu, tiek šventiniu, ryškesniu režimu. Jūsų patogumui lauko apšvietimas gali būti automatinis, reaguojantis į judesį arba valdomas rankiniu būdu. Be to, „Ardenos” darbuotojai mielai konsultuoja dėl optimalaus apšvietimo projekto rengimo, padeda apskaičiuoti reikiamą šviesos kiekį.

Lauko apšvietimas

x

Tradicinių sprendimų lauko teritorijas apšviesti jau seniai nepakanka. Nuolat auga poreikis, kad ir lauko apšvietimas ne tik skleistų šviesą, bet ir estetiškai atrodytų. Be to, plečiasi ir lauko erdvių mastas. Tai nėra vien gyvenamųjų ar daugiabučių namų kiemui bei privačių įvairių įstaigų teritorijoms skirti apšvietimo sprendimai. Vis daugiau pramogas ir paslaugas teikiančių įmonių ima savo veiklą visiškai ar bent iš dalies (nors šiltuoju metų laiku) kelti į lauko erdves. Tai pritraukia didesnius klientų srautus (kas šiltą, saulėtą vasaros dieną norėtų sėdėti pastato viduje) tačiau reikalauja ir papildomų pastangų. Tokiu atveju lauko apšvietimas yra būtinas.

Kodėl lauko apšvietimas yra svarbus?

x

Lauko šviestuvai ne tik skleidžia šviesą ar puošia aplinką. Tai taip pat svarbi saugumo priemonė. Tamsoje skendintis statinys visada yra patrauklesnis vagims ir įsilaužėliams, nei apšviesta teritorija. Be to, ne tik turtas, tačiau ir Jūs patys bei Jūsų artimieji bus saugesni, jei pasirūpinsite, kad kieme veiktų lauko apšvietimo sistema. Tokiu būdu sumažės rizika ne tik, kad bus apvogtas namas, bet ir užpulti jame gyvenantys ar pasisvečiuoti atvykę asmenys. Tad pakanka vien 7-12W lempučių, kad turėtumėte bent minimalų apšvietimą lauke.

Įvairūs lauko šviestuvai

x

Ko gero didžiausias privalumas yra tai, jog šviestuvai lauko apšvietimui yra atsparūs nepalankioms gamtos sąlygoms, pavyzdžiui, jų visiškai neveikia drėgmė. Žinoma, lauko šviestuvai nėra amžinai veikiantys įrenginiai ir juos taip pat reikia prižiūrėti bei keisti, tačiau tai tikrai nesukelia daug problemų. Erdvę aplink pastatą apsaugoti ypač tinka nuo judesių įsijungiantys lauko šviestuvai, gali būti ir įmontuojami, pavyzdžiui į grindinį trinkelėse, stogo karkasą, ant namo ar kitose vietose, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus. Montuojamas lauko šviestuvas, kuriuose naudojamos LED lemputės yra ilgaamžės ir ekonomiškos. Tokie LED lauko šviestuvai  ir sodo šviestuvai yra itin populiarūs, ypač tie, kuriuose yra sumontuotos ir saulės baterijos. Taip pat populiarūs ir kryptiniai lauko šviestuvai, kurių pagalba galima apšviesti tam tikrus objektus, pavyzdžiui itin gražiai atrodys apšviesti dekoratyviniai augalai. Be to, dažnai lauko augalų apšvietimas su saulės baterijomis, būna viena pagrindinių priežasčių, dėl kurios yra nusprendžiama apšviesti nuosavą kiemą. Taip pat apšviečiami ir tam tikri kieme esantys objektai, tai gali būti ir baseino apšvietimas, kubilo apšvietimas ar sodo takelių trinkelių apšvietimas. Kaina priklauso ne tik nuo apšvietimo sistemos sudėtingumo, bet ir šviestuvų kiekio. Tačiau verta, turėti omenyje, kad perkant internetu, galite juos įsigyti pigiau arba užsisakyti fiziniuose mūsų salonuose ir prekybos vietose, kur galite gyvai pamatyti apšvietimo sprendimų pavyzdžius ir pasitarti su mūsų profesionalių meistrų komanda, kuri ne tik patars, atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės išsirinkti optimaliausiai tinkantį variantą, skirtą lauko apšvietimui.

Kur naudojami lauko šviestuvai?

x

Kiemo šviestuvai visame pasaulyje yra labai populiari prekė. Jais apšviečia gatves, įvažiavimus į kiemą, parko takelius. Lauko šviestuvai dažnai kabinami ant pastatų ar ant stulpo, jie yra nukreipiami į namo kiemą ar tam tikrą objektą, pavyzdžiui, automobilį. Kiemo šviestuvai ir lauko apšvietimo sistemos montuojamos terasose, privačias teritorijas. Taip pat grindiniai šviestuvai gražiai apšviečia ne tik takelius, bet ir augmeniją kiemuose ar parkuose.

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.