EN RU

Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės – praktiška, funkcionali ir patikima langų dalis. Nepakeičiamą jos naudą įvertina tiek individualių namų, tiek komercinės ar pramoninės paskirties pastatų, garažų savininkai. Tai – didelis žingsnis link modernios ir estetiškos patalpų apsaugos.

Išsamus aprašymas - Apsauginės žaliuzės

Nors gali atrodyti, kad žaliuzės naudojamos tik pastato viduje, tačiau taip tikrai nėra. Jos taip pat puikiai funkcionuoti gali ir lauke. Apsauginės žaliuzės yra labai patogi priemonė apsisaugoti nuo daugelio išorinių veiksnių. Jos montuojamos pastato išorėje ir patikimai jį apsaugo. Šios žaliuzės tinkamos naudoti ne tik gyvenamuosius namus apsaugoti, tačiau taip pat ir komercinės paskirties pastatus, įvairias įstaigas ar dirbtuves, laisvalaikio, pramogų bei prekybos centrus, parduotuves.

Apsauginės žaliuzės turi daug privalumų:

Jūsų privatumas. Apsauginės žaliuzės puikiai apsaugo patalpas nuo smalsių praeivių žvilgsnių.

Efektyvi apsauga nuo atšiaurių klimato sąlygų ir triukšmo. Tokia išorinė langų uždanga apsaugo nuo žalos, kurią sukelia stiprus lietus, kruša, pūga, vėjas, taip pat – tiesioginiai saulės spinduliai. Be to, ji izoliuoja iš gatvės sklindantį triukšmą, todėl yra išmintingas sprendimas vertinantiems ramybę.

Apsauga nuo įsilaužimo. Apsauginės žaliuzės padeda jums apsisaugoti nuo vagystės. Tam montuojamos specialios sklendės. Tai aktualu parduotuvių, biurų ir jaukių šeimos namų savininkams. Ši priemonė ypač efektyvi, jei yra derinama su specialia pastatų apsaugos sistema.

 • Ekonomiškumas. Tyrimai atskleidžia, kad apsauginės žaliuzės padeda sumažinti pastato šildymo (žiemą) ir kondicionavimo (vasarą) išlaidas. Taigi, tai – praktiškas sprendimas, jei siekiate sutaupyti.
 • Paprastas valdymas. Apsaugines žaliuzes galite valdyti rankiniu, nuotoliniu arba automatiniu būdu. Reikiamu metu lengvai pakelsite ar nuleisite tiek vienerias žaliuzes, tiek visas kartu.
 • Estetiškumas. Iš spalvų asortimento lengvai pasirinksite geriausiai prie išorinės namo apdailos derančias apsaugines žaliuzes. Jos gali būti baltos, rudos, pilkos, ……… spalvos.
Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.

Patikimos apsauginės žaliuzės

x

Apsaugines žaliuzes įprasta montuoti ant langų ar stiklinių durų. Tai patikima apsaugos priemonė, kuri suteikia Jūsų turtui saugumą. Jos ypač mėgstamos nedidelių parduotuvių savininkų, nes tikrai sumažina įsilaužimo riziką (įsilaužti tampa ne tik sunkiau, tačiau tai atimtų daugiau laiko, todėl didėja rizika būti sučiuptam). Taip pat apsaugines žaliuzes populiaru montuoti užmiesčio nameliuose ar gyvenamuosiuose namuose. Jos nepriekaištingai uždengia langus, duris, terasas. Apsaugo garaže esančius daiktus.

Patogios apsauginės žaliuzės

x

Apsauginės žaliuzės ne vien saugus, tačiau ir ganėtinai patogus sprendimas. Jos ne tik sumažina įsilaužimo tikimybę, apsaugo daiktus nuo saulės šviesos, o langus ir duris nuo kitų žalingų gamtos veiksnių, tačiau yra labai paprastai valdomos. Tai daryti galite Jums patogiausiu būdu: rankiniu, nuotoliniu ar automatiniu. Racionalus valdymo sprendimas suteikia galimybę vienu metu pakelti visas žaliuzes arba tik dalį jų. Taigi, tai Jums nesukels jokių sunkumų.

Estetiškos apsauginės žaliuzės

x

Be visų kitų jau išvardintų privalumų „Ardena” apsauginės žaliuzės yra ir labai estetiškos. Jos ne tik dailios, tačiau galima rinktis ir iš plataus spalvų asortimento. Tad įsigiję šią prekę ne tik galėsite būti ramūs, kad Jūsų būstas ir turtas jame yra saugūs, tačiau ir džiaugtis nauja eksterjero detale.