EN RU

Bioklimatinė pergola „Technic”

Terasa - pavėsinė „TECHNIC“ yra modernus, minimalistinio dizaino ir pažangių technologijų sprendimas. Bioklimatinis modelis, kuriame stogą sudaro aliuminio profiliai, reguliuojami 135 ° kampu.

Išsamus aprašymas - Bioklimatinė pergola „Technic”

Kas yra pergola? Tai sparčiai populiarėjantis terasų sprendimas pasaulyje, atitinkantis visus aukščiausius klientų estetinės eksterjero išvaizdos ir laukiamo komforto poreikius. Šios pavėsinės – tai funkcionali alternatyva visiems iki šiol buvusiems terasų variantams (markizėms, skėčiams, stiklinimui ar stacionarių PVC stogelių pasirinkimams).

Tiek stogo, tiek šoninių uždangų mobilumas, išmanus valdymas padidina terasos panaudojimo galimybes bei prailgina šiltojo sezono pramogas stoginėje net keliais mėnesiais. Tai vienas plačiausiai naudojamų terasinių uždengimų ne tik privačiuose objektuose, namuose, bet ir kavinių, viešbučių, SPA centrų lauko zonoms ar net kaip universaliai naudojama stoginė automobiliui.

Nors pergola yra kur kas paprasčiau montuojama nei tradicinė, stacionari terasa, tačiau ji kur kas patvaresnė nei markizė, nes turi šonines atramas, galima prie jos tvirtinti šonines uždangas.

Terasa – pavėsinė „TECHNIC“ yra modernus, minimalistinio dizaino ir pažangių technologijų sprendimas. Bioklimatinis modelis, kuriame stogą sudaro aliuminio profiliai, reguliuojami 135 ° kampu. Sklandžiai reguliuojant  pasvirimo kampą, galima visiškai kontroliuoti saulės šviesą, užtikrinama natūrali ventiliacija ir laisva oro cirkuliacija. Tvirta, 100% aliuminio konstrukcija yra atspari ekstremalioms temperatūroms ir oro sąlygoms, įskaitant vėją iki 160 km / h ir sniego apkrovas iki 120 kg / m2. Kritulių ar tirpstančio sniego vanduo išleidžiamas per integruotąlietaus nuvedimo sistemą, paslėptą atraminiuose profiliuose.

„TECHNIC“ terasos pavėsinė gali būti dažoma milteliniu būdu visomis spalvomis iš RAL paletės (daugiau nei 200 spalvų), taip pat į medieną panašiu atspalviu su medienos grūdėtumu (20 atspalvių). „Technic“ turi platų papildomų produktų katalogą, kurio dėka galime pasiekti unikalų efektą. Apšvietimo taškai, integruoti ant stogo lamelių arba ant rėmo sumontuotos LED juostos, leis patogiai naudotis terasa ir sutemus.

Šoninių sienų dengimas stiklinant arba įrengiant ypatingai efektyvias ritinines žaliuzes su SCREEN audiniu (mes juos vadiname ZIP SCREEN), šilumos radiatoriai gali būti moderni alternatyva žiemos sodui. Dėl modulinio sujungimo galimybės mes galime laisvai sukurti neribotą erdvę, kuriai reikia stogo. Šių funkcijų rinkinys daro ją neprilygstamu ir visus metus naudojamu produktu.

Stogą sudaro besisukančios lamelės (lentjuostės). Pasukimo diapazonas nuo 0 iki 135 laipsnių.

Naudos, kuriomis Jus nudžiugins pergola „Technic“:

 1. Atidaromas stogas: jis bet kuriuo metu atskleis tiek dangaus, kiek norite.
 2. Šoninis dengimas roletais: apsaugo nuo saulės, vėjo, vabzdžių … ir kaimynų akių.
 3. Berėmės stumdomos stiklo plokštės: jos uždengs, bet neapribos vaizdo.
 4. LED taškinis apšvietimas ir RGB juosta: apšvieskite terasą vakare.
 5. „Bluetooth“ garso sistema: maloniai praleiskite laiką klausydami mėgstamą muziką.
 6. Sklindanti šiluma iš integruoto šildytuvo: ji šildys vėsesnėmis dienomis ir naktimis.
 7. Orų jutikliai: uždarys arba atidarys stoglangį / žaliuzes, kad užtikrintų saugumą net tada, kai nesate namuose.
 8. Nuotolinio valdymo pultas arba išmaniojo telefono programa.
 9. 5 metų garantija

Alternatyva stiklinėms terasoms – pergola “TECHNIC” suroletais “ZIP SCREEN”.

Pasaulyje matoma tendencija, kad vis dažniau pergolas su stiklinėmis šoninėmis uždangomis (dažniau vadinamos žiemos sodais) keičia pergolas su mobiliais, pagal situaciją nuleidžiamais arba atveriamais roletais “ZIP SCREEN”. Arba patys išrankiausi klientairenkasidvigubą dengimą – stiklas + roletai. Kodėl roletai, mūsų ekspertų nuomone, pranašesnis sprendimas Lietuvoje? Todėl, kad mūsų šiltasis, saulėtas sezonas yra labai trumpas. Pradėjus saulei kilti aukščiau ir šildyti, stiklinės terasos tampa šiltnamiais, kuriose nejauku ir nemalonu sėdėti arba jos pareikalauja papildomų uždengimų. Pasirinkus itin atsparius ne tik saulės spinduliams, bet ir vėjui, lietui, uodams roletus – net esant karsčiausiai saulei galima mėgautis pavėsiu terasoje, o esant lietingam orui mėgautis švelnia gaiva, kuri sušildoma integruotų šildytuvų.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.