EN RU

Romanetės

Ieškote elegantiškos užuolaidų alternatyvos? Tuomet modernios ir estetiškos romanetės – kaip tik jums. Jos sudarytos iš užuolaidinio audinio, kuris pakeliamas į viršų sugula dailiomis, žaismingomis klostėmis. Tokia praktiška langų uždanga tinka ir namų, kavinių, ir įmonės biuro puošybai.

Išsamus aprašymas - Romanetės

Romanetė - tai dailus ir funkcionalus sprendimas. Jos pagamintos iš tokios pat medžiagos, kaip ir užuolaidos, tad atrodo išties prabangiai. Tačiau yra žymiai pranašesnės už pastarąsias - romanetės neužima tiek vietos kiek užuolaidos, jos, kaip ir žaliuzės, montuojamos prie pat lango, tad erdvės patalpoje visiškai nesumažėja. Taip pat galima rinktis ir iš kitokių audinių pagamintas romanetes, kurios gali atrodyti švelniai, romantiškai ar tapti stilingu akcentu Jūsų namuose. Gausus ne tik audinių, tačiau ir jų spalvų pasirinkimas.

Ieškote elegantiškos užuolaidų alternatyvos? Tuomet modernios ir estetiškos romanetės – kaip tik jums. Jos sudarytos iš užuolaidinio audinio, kuris pakeliamas į viršų sugula dailiomis, žaismingomis klostėmis. Tokia praktiška langų uždanga tinka ir namų, kavinių, ir įmonės biuro puošimui. Romanetės internetu gali būti užsakomos užklausos forma, o mūsų profesionalių meistrų komanda ne tik patars, padės išsirinkti, bet ir įgyvendins jūsų viziją, atsižvelgdami į jūsų norus bei poreikius.

Romanečių privalumai

 • Praktiškumas. Romanetės yra ne vien žavinga interjero detalė. Tokia langų uždanga taip pat puikiai apsaugo jūsų patalpas nuo tiesioginės saulės šviesos ir smalsių praeivių žvilgsnių.
 • Įvairovė. Interjerą galite papildyti vienu ar keliais iš daugybės audinių modelių. Romanetės yra siuvamos tiek iš perregimos organzos, tiek iš tvirto gobeleno. Be to, galite suderinti romanečių ir roletų audinį. Tokios prabangios romanetės tikrai atrodys ypač stilingai.
 • Patogus valdymas. Jūsų romanetes galima valdyti dviem skirtingais mechanizmais. ISO – VENUS mechanizmas yra valdomas grandinėle. Jis montuojamas prie lango rėmo, o tvirtinimo sistema išlieka nepastebima. Be to, tokie roletai romanetės visuomet lieka prigludę prie stiklo. Ritininis mechanizmas – idealus, jei norite valdyti romanetes elektriniu būdu ar grandinėle. Jis leidžia tvirtinti gaminį ne tik prie lango, bet ir prie lubų ar sienų. Be to, romanete galima pridengti ne tik langą, bet ir nišą ar patalpą, kurioje nėra tradicinių durų.
Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.

Kaip išsirinkti tinkamas romanetes?

x

Įprasti sprendimai Jums neatrodo tinkami? Netenkina dinamiškos žaliuzės ir tradicinės užuolaidos? Nenorite prarasti erdvės ar gadinti elegantiško interjero? Norite atrasti tai, kas patikimai apsaugos, tačiau ir dailiai atrodys? Tuomet tai pasiūlymas būtent Jums. Įmonė „Ardena” gali pasiūlyti prekę idealiai atitinkančią tokius išskirtinius poreikius. Tai stilingas bei elegantiškas, tačiau taip pat ir nepriekaištingai funkcionuojantis variantas – romanetės užuolaidos. Galite rinktis skirtingo modelio ir rūšių, nesudėtingai valdomus „Ardena” gaminius.

 

Romanetė – tai dailus ir funkcionalus sprendimas. Jos pagamintos iš tokios pat medžiagos, kaip ir užuolaidos, tad atrodo išties prabangiai. Tačiau yra žymiai pranašesnės už pastarąsias – romanetės neužima tiek vietos kiek užuolaidos, jos, kaip ir žaliuzės, montuojamos prie pat lango, tad erdvės patalpoje visiškai nesumažėja. Taip pat galima rinktis ir iš kitokių audinių pagamintas romanetes, kurios gali atrodyti švelniai, romantiškai ar tapti stilingu akcentu Jūsų namuose. Gausus ne tik audinių, tačiau ir jų spalvų pasirinkimas.

Kaip romanečių stilių, taip ir valdymo būdą galite rinktis iš kelių galimų variantų. Rankinis mechanizmas puikiai tiks, jei norite, kad jis būdų beveik nepastebimas. Automatinis – jei pirmenybę teikia patogumui. Pasirinkus šį variantą romanetes galima valdyti elektroniniu būdu).

Kiek laiko trunka romanečių gamyba?

x

Kiekviena romanetė yra gaminama individualiai, tad jų gamyba ir siuvimas priklauso nuo jų kiekio ir to ar turime sandėlyje visas reikalingas medžiagas. Užsakymo įvykdymo terminas visuomet yra derinamas, atsižvelgiant į  klientų pageidavimus.

„Ardena” siūlo rinktis iš kelių gaminių kolekcijų, bet taip pat gali pagaminti ir pagal individualius pageidavimus ir iš klientų pasirinktų audinių. Kaip atrasti gaminį, kuris geriausiai tiks Jūsų būste? Į šį ir kitus, su montavimu ar romanečių pasirinkimu kilusius klausimus Jums visada pasiruošę atsakyti įmonės konsultantai.

Romanečių kaina ir montavimas

x

Romanečių kaina priklauso nuo to, kokios medžiagos buvo naudojamos jų gamyboje. Taip pat skaičiuojami ne tik siuvimo, bet ir montavimo darbai. Jos gali būti montuojamos ir savarankiškai, tačiau visuomet rekomenduojame, kad tokie darbai kaip romanečių tvirtinimas būtų atliekamas profesionalių meistrų rankomis. Daugiau informacijos, kiek jums gali kainuoti romanetės, galite sužinoti pateikę užklausą, kur nurodę savo reikiamus išmatavimus ir pageidaujamas medžiagas. O preliminariai sužinoti kainą, galima pasinaudojus internetiniame puslapyje nurodyta interaktyvia kainos skaičiuokle. Dažniausiai kaina yra skaičiuojama pagal kvadratinio metro kainą, kur įskaičiuojamos ne tik romanečių ar roletų gamybos sąnaudos, bet ir montavimo paslaugos.

Kur galima pamatyti romanetes gyvai?

x

Visus “Ardena” siūlomus gaminius galima pamatyti gyvai fiziniuose salonuose ar pardavimų vietose, ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir Panevėžyje bei Druskininkuose.