EN RU

Kištukiniai lizdai ir rozetės

BERKER jungikliai ir rozetės
Busch-Jaeger jungiklia ir rozetės
JUNG Les Couleurs Le Corbusier
JUNG LS990
Jungikliai su svirtele
Klasikiniai jungikliai ir rozetės
SIEMENS jungikliai
Virštinkiniai jungikliai ir rozetės

BERKER jungikliai ir rozetės

x

„BERKER” jungikliai ir rozetės sukurtos su ypatingu dėmesiu į aukštą dizaino kokybę, funkcionalumą ir estetiką, kurie suteikia išskirtinį prisilietimą prie modernaus interjero. Šie elektros įrenginiai atspindi vokiečių preciziją ir inovacijas, siūlant unikalių sprendimų interjero įrangos srityje.

Svarbiausias bruožas yra didelis pasirinkimas, pritaikytas skirtingiems interjerams ir poreikiams. „BERKER” jungikliai ir rozetės siūlo įvairias formas, dydžius ir medžiagas, leisdami individualiai pritaikyti prie  interjero. Kiekvienas produktas yra ne tik funkcionalus, bet ir estetiškai patrauklus, suteikiantis galimybę sukurti nuoseklų ir harmoningą interjerą.

Galiausiai, „BERKER” yra pripažintas aukštos kokybės ir dizaino lyderis, įtvirtintas metų patirtimi ir klientų pasitikėjimu. Tai patvirtina ne tik produktų autentiškumą, bet ir garantuoja patikimą ir modernų elektrinių įrenginių pasirinkimą.

Taigi, renkantis „BERKER” jungiklius ir rozetes, gausite ne tik funkcionalius elektrinius įrenginius, bet ir stilingus bei kokybiškus interjero akcentus, kurie puikiai derės su bet kokia interjero aplinka.

 

Dėl platesnės konsultacijos kreipkites čia

Busch-Jaeger jungikliai ir rozetės

x

Busch-Jaeger yra prestižinė kompanija, kuri garsėja aukštos kokybės jungiklių ir rozetės gaminių asortimentu. Šios įmonės produkcija sujungia išskirtinį dizainą, pažangią technologiją ir patikimą funkcionalumą, siekdama patenkinti net pačius išrankiausius klientų poreikius.

Jungikliai ir rozetės, kuriuos siūlo Busch-Jaeger, yra ne tik patogūs kasdieniam naudojimui, bet ir pritaikyti šiuolaikiniam gyvenimo būdui. Šių produktų dizainas yra elegantiškas ir universaliai tinkamas, todėl puikiai įsilieja į įvairaus stiliaus interjerą.

Busch-Jaeger neapsiriboja tik tradiciniais jungikliais ir rozetėmis. Įmonė taip pat siūlo išmaniuosius sprendimus, leidžiančius klientams integruoti šiuolaikines technologijas į savo namų ar biuro aplinką. Išmanieji jungikliai suteikia galimybę nuotoliniu būdu valdyti šviesą, šildymą arba kita namų automatikos funkciją, suteikdami papildomą patogumą ir energijos efektyvumą.

 

Dėl platesnės konsultacijos kreipkites čia

JUNG Les Couleurs Le Corbusier

x

JUNG Les Couleurs Le Corbusier” kolekcija pritraukia dėmesį unikaliu spalvų pasirinkimu ir aukštos kokybės dizainu, atspindinčiu šveicarų architekto Le Corbusier estetiką. Ši kolekcija elektros įrenginių ir priedų yra puikus pasirinkimas norintiems sukurti išskirtinį, modernų ir funkcionalų interjerą.

Le Corbusier spalvų teorija, kuri yra šios kolekcijos pagrindas, suteikia galimybę sukurti harmoningą spalvų derinį, atitinkantį gamtos elementus ir šviesos efektus. Tai suteikia interjerui subtilų, bet įspūdingą spalvinį akcentą, kuris derės su bet kokia aplinka.

Ši kolekcija tinkama tiek gyvenamųjų patalpų, tiek verslo projektų įrengimui, suteikdama galimybę sukurti išskirtinį ir modernų dizainą ne tik namuose, bet ir biuruose, viešbučiuose ar kitose erdvėse. Taigi, rinkdamiesi „JUNG Les Couleurs Le Corbusier” kolekciją, galite būti tikri dėl unikalumo, funkcionalumo ir aukštos kokybės, kurios tikimasi iš prestižinio dizaino sprendimų.

 

Dėl platesnės konsultacijos kreipkites čia

JUNG LS990

x

JUNG LS 990″

Dizaino Klasika

Kokybiškos medžiagos ir griežtos linijos nėra tik žodžiai aprašantys „LS 990” jungiklių ir kištukinių lizdų seriją. Tai ilgametės patirties ir stiliaus derinys, kuris išsilaikė rinkoje daugiau nei 40 metų ir tebėra nepaprastai populiarus. Klasikinis šios serijos jungiklio variantas su siaurais rėmeliais puikiai įsilieja į bet kokią aplinką. Šie jungikliai, pagaminti iš duroplasto arba kelių rūšių metalų, išsiskiria subtilia elegancija.

Jų platus spalvų ir valdymo funkcijų spektras suteikia galimybę įgyvendinti net sudėtingiausias architektūrines ir technines idėjas. Daugiaviečių rėmelių galima montuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai ant sienos, o tai suteikia didelę lankstumą taikant šią seriją įvairiose erdvėse.

„JUNG LS 990” jungikliai – tai ne tik funkcionalumas, bet ir stilius, kuris išlieka nepakitęs ilgus metus. Aukčiausios kokybės garantija.

 

Dėl platesnės konsultacijos kreipkites čia

Jungikliai su svirtele

x

Jungikliai su svirtele yra inovatyvus ir patogus elektros valdymo sprendimas, kuris pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir išskirtiniu dizainu bei patogumu naudoti. Šie jungikliai, kartu su svirtelėmis, suteikia vartotojams papildomą galimybę elektros įrenginius įjungti ar išjungti su lengvu ir elegantišku judesiu.

Jungikliai su svirtele siūlo naują būdą valdyti elektros įrenginius, kuris yra malonus ir efektyvus. Svirtelės suteikia vartotojams galimybę lengvai ir greitai valdyti apšvietimą ar kitus prietaisus vienu judesiu, o tai yra itin patogu ir funkcionalu. Šis dizaino sprendimas suteikia jums jausmą, kad elektros valdymas tampa paprastas ir linksminantis procesas.

Taip pat jungikliai su svirtele dažnai išsiskiria moderniu ir elegantišku dizainu, kuris gali pridėti stiliaus ir išskirtinumo jūsų interjerui. Šie jungikliai gali būti įdiegiami įvairiose patalpose, nuo gyvenamųjų kambarių iki biurų ar virtuvių, suteikdami ne tik funkcionalumą, bet ir estetinę pridėtinę vertę jūsų erdvei.

Be to, jungikliai su svirtele yra ne tik modernūs, bet ir universalus sprendimas, tinkantis įvairioms elektros instaliacijoms. Jų kūrimas atsižvelgia į standartinius elektros įrenginių montavimo matmenis, todėl jų įdiegimas nėra sudėtingas ir gali būti lengvai pritaikytas esamoms elektros instaliacijoms.

Galiausiai, šie jungikliai puikiai tinka tiems, kurie siekia modernizuoti savo patalpas ir ieško naujų, efektyvių būdų valdyti elektros įrenginius. Jungikliai su svirtele yra funkcionalus, stilingas ir patogus sprendimas, kuris gali pagerinti ne tik elektros valdymo efektyvumą, bet ir jūsų kasdieninį gyvenimą, suteikdamas lengvumą ir naują išraišką jūsų patalpoms.

 

Dėl platesnės konsultacijos kreipkites čia

Klasikiniai jungikliai ir rozetės

x

Klasikiniai jungikliai ir rozetės yra esminiai elektros įrenginių kontroliavimo elementai, naudojami visose šiuolaikinėse elektros instaliacijose. Šie komponentai suteikia galimybę valdyti apšvietimą ir kitus elektros prietaisus jūsų gyvenamoje ar darbinėje erdvėje.

Klasikiniai jungikliai ir rozetės yra išskirtinės dėl savo patikimumo ir ilgo tarnavimo laiko. Dauguma šių elementų yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kurios padidina jų atsparumą įvairiems eksploatacijos veiksniams. Tai reiškia, kad įsigiję klasikinį jungiklį ar rozetę, galite būti tikri, jog jie tarnaus ilgą laiką be trikdžių ar gedimų.

Be to, šie jungikliai gali būti lengvai derinami su įvairiais dizaino stiliais, suteikdami jūsų interjerui išskirtinį ir estetiškai malonų vaizdą. Jie yra universalus sprendimas, kuris tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui, todėl suteikia jums galimybę pritaikyti elektros įrenginius prie savo skonio.

Visapusiškai vertinant, įsigijus klasikinius jungiklius ir rozetes, galite būti tikri, kad turėsite patikimus, ilgaamžius bei estetiškai pritaikytus elektros įrenginius, atitinkančius šiuolaikinius saugos ir dizaino standartus.

 

Dėl platesnės konsultacijos kreipkites čia

SIEMENS jungikliai

x

SIEMENS yra pasaulinio lygio įmonė, kuri garsėja išskirtiniais elektros įrenginių sprendimais. Jos jungikliai – tai puikus derinys tarp modernaus dizaino, patikimumo ir inovacijų, suteikiantis jums galimybę sukurti pažangų ir elegantišką aplinką savo namuose ar biure.

Šie jungikliai ir rozetės ne tik atitinka aukštus saugumo ir kokybės standartus, bet ir pasižymi funkcionalumu, atitinkančiu šiuolaikines gyvenimo būdo tendencijas. Produkto dizainas yra subalansuotas ir universaliai pritaikytas, suteikiantis galimybę lengvai integruoti juos į bet kokį interjerą.

Be to, SIEMENS skiria ypatingą dėmesį energetikos efektyvumui, siekdama sumažinti aplinkos poveikį ir padėti jums sutaupyti energijos. Tai yra ne tik technologinė įmonė, bet ir aplinkai draugiškas partneris jūsų namų elektros įrengimui.

 

Dėl platesnės konsultacijos kreipkites čia

Virštinkiniai jungikliai ir rozetės

x

Virštinkiniai jungikliai ir rozetės yra svarbūs elektros instaliacijų elementai, kurie ne tik suteikia funkcionalumą, bet ir puošia interjerą savo moderniu ir šiuolaikišku dizainu. Šie komponentai naudojami elektros įrenginių valdymui, o jų unikalūs privalumai ir stiliaus pritaikymas daro juos patraukliais pasirinkimais.

Pirmiausia, virštinkiniai jungikliai pasižymi moderniu išvaizdos dizainu, kuris suteikia jūsų gyvenamojoje ar darbo erdvėje šiuolaikiškumo jausmą. Jų stilingas dizainas ne tik prideda elegancijos, bet ir leidžia paprastai integruoti juos į įvairius interjero stilius – nuo minimalistinio iki modernaus ar net futuristinio.

Be to, virštinkiniai jungikliai ir rozetės dažnai būna iš pagrinde aukštos kokybės medžiagų, tokios kaip nerūdijantis plienas arba kietasis plastikas. Tai ne tik suteikia jiems tvirtumą ir ilgaamžiškumą, bet ir padeda išlaikyti švarią išvaizdą per ilgą laiką. Tokie elementai yra atsparūs įvairioms naudojimo sąlygoms, todėl yra patikimas pasirinkimas, užtikrinantis elektros instaliacijų ilgalaikį veikimą.

Galiausiai, virštinkiniai jungikliai ir rozetės gali būti puiki investicija į jūsų patalpų vertę. Jų modernus dizainas ir aukštos kokybės medžiagos suteikia ne tik funkcionalumą, bet ir ilgalaikį estetinį patrauklumą, kuris gali pagerinti jūsų gyvenamosios ar darbinės aplinkos išvaizdą ir patogumą. Todėl įsigyjant virštinkinius jungiklius ir rozetes, galite būti tikri, kad įdiegiate patrauklius, efektyvius ir patogius elektros valdymo sprendimus.

Dėl platesnės konsultacijos kreipkites čia

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.