EN RU

LED

Led apšvietimas internetu

Tinkamas apšvietimas yra būtinas tiek darbui, tiek poilsiui. Tačiau ši komforto priemonė neretai kelia rūpesčių dėl taupumo ir ekologiškumo. Laimei, naujausios technologijos šią problemą išsprendžia. Šiuolaikiškas modernus ledinis apšvietimas – praktiškas pasirinkimas individualių ar komercinės, pramoninės paskirties objektų savininkams, leidžiantis aprūpinti reikiama šviesa tiek patalpas, tiek supančią aplinką. LED šviestuvai ir jų privalumai:
● Ekonomiškumas. Į šviesos diodai investuojami jūsų pinigai atsiperka labai greitai. Tyrimais nustatyta, kad naudojant tokias lempas galima sutaupyti net iki 80 % nei elektros lemputės, kurias esame įpratę naudoti buityje.
● Ekologiškumas. „Ardenoje” galite išsirinkti LED lempas ir šviestuvus, kurie yra ne tik taupūs, efektyvūs, bet ir draugiški aplinkai.
● Patvarumas. Dėl modernių technologijų LED lempos šviečia ilgiau ir taupiau nei įprastos. Jos taip pat yra atsparios neigiamam aplinkos poveikiui (pvz., drėgmei).
● Tinkamumas. LED apšvietimas puikiai tinka pramoninės ir komercinės paskirties pastatams apšviesti. Jos efektyviai apšviečia tiek patalpų vidų, tiek jų aplinką.
● Estetiškumas. Jei siekiate jaukumo ir modernumo dermės, LED šviestuvai leis tai pasiekti be jokio vargo. Šviesos diodai ypač tinka futuristiniam, šiuolaikiškam namų ir komercinių, pramoninių patalpų stiliui kurti. Tai – puiki priemonė vertinantiems originalumą, unikalumą ir novatoriškumą.
Labiausiai tinkantį LED apšvietimą, kurį galėsite užsisakyti internetu, jums padės parinkti „Ardenos” specialistai, kurie ne tik įvertinus poreikius, bet ir tiksliai apskaičiuoja optimaliausią LED apšvietos kiekį, įvertina poreikius ir atsižvelgia į estetinius jūsų lūkesčius. Taip pat jie stengiasi užtikrinti pasiūlą. Specialistai padeda išsirinkti efektyviausias apšvietimo priemones: LED šviestuvus, lempas ir juostas bei parengia tinkamą pramoninių ar visuomeninių erdvių projektą. Specialistai apskaičiuoja LED apšvietimo stiprumą, zonas, bendradarbiauja vykdydami architektūrinius ir dizaino projektus.

Ledinis apšvietimas yra labai praktiškas pasirinkimas. Tai taupi ir moderni sistema, kuri nevaržo Jūsų galimybių ir net atvirkščiai – suteikia dar daugiau stiliaus laisvės. Tai pažangių technologijų ir taupumo derinys. Įmonė „Ardena” visada gali Jums pasiūlyti skirtingų LED apšvietimo sistemų variantų, kurie pabrėš išskirtinį Jūsų namų ar kitų patalpų interjerą.

Iš tiesų daugelis renkasi šį apšvietimo sprendimą interjerą paįvairinti. Reguliuojami LED šviestuvai ne tik atlieka savo funkciją ir efektyviai apšviečia pasirinktą plotą, tačiau ir tampa puikia interjero detale. Daugelis komercinės paskirties patalpų savininkų, pavyzdžiui, įvairių viešbučių, restoranų ar nuomoti skirtų sodybų, renkasi LED dekoratyvines apšvietimo sistemas, padedančias papuošti bei pagyvinti aplinką. Taip pat puikiai atrodo ir taip apšviestos terasos. Kokybiškai instaliuotos (tai atlikti visada gali įmonės „Ardena” partneriai) šios sistemos nepriekaištingai apšvies norimą plotą.

Svarbu paminėti, kad LED apšvietimo sistemos yra tinkamos naudoti tiek pastato vidų, tiek išorę apšviesti, mat šviesos diodai, kurie yra pagrindinis šios sistemos komponentas, skleidžia ganėtinai stiprią šviesą. Todėl tiek patalpų viduje, tiek lauke galimi įvairūs sprendimai.

LED apšvietimo sistemą renkamasi apšviesti įvairios paskirties patalpas. Ji pritaikoma laiptinėse, puikiai atrodo instaliuota vonios kambaryje. Taip pat šios sistemos tinka apšviesti barus, darbo zoną virtuvėje ir kitus objektus, pavyzdžiui, nuotraukas bei paveikslus. Paslėptos LED sistemos būna montuojamos svetainėse, koridoriuose ir kitose patalpose, o ledines lemputes galima puikiai naudoti jas pritaikius dideliuose, klasikiniuose šviestuvuose. Šviestuvai, kuriuose integruoti šviesos diodai vis dažniau naudojami ir lauke. Galima kokybiškai apšviesti didelį plotą ar subtiliai dekoruoti kiemą. Kaip ir viduje, taip ir lauke jos bus eksploatuojamos ilgai ir neeikvoti daug energijos.

LED juostos

Ledinės juostos (vientisa šviesos diodų juosta) dažniausiai naudojama būstą dekoruoti. Šias juostas galima dailiai išvedžioti ant bet kokio paviršiaus, bet kokiame aukštyje. Taip pat jos gali būti ir priklijuojamos. Šviesos diodas yra pakankamai galingas, kad šviestų intensyviai ir būtų ilgaamžis.

LED diodinės juostos (juostinis apšvietimas) puošia barus, po spintele, stalviršius, durų slenksčius ar atlieka paslėpto apšvietimo funkciją pagal RGB spalvas. Tai estetiškas ir praktiškas būdas subtiliai apšviesti norimą plotą. Taip pat toks sprendimas puikiai tinka ir svetainei ar virtuvei, kurias galite valdyti nuotoliniu būdu su pulteliu arba su judesio davikliu. Miegamojo zonai labiau tinka dimeriuojami LED šviestuvai, kur galima prigesinti ir sumažinti šviesos intensyvumą.

LED šviestuvai yra modernios technologijos apšvietimo prietaisai. Pagrindinės šios technologijos savybės leidžia tokio tipo šviestuvus pritaikyti įvairiose vietose. Jie vis dažniau sutinkami namų aplinkoje. Žinoma, verta pastebėti tai, kad LED technologija paremti šviestuvai yra sąlyginai brangesni, tačiau kainą atperka kiti privalumai.

Apšviečiant tam tikrą plotą teritorijos, svarbiausiomis techninėmis charakteristikomis laikomas lempos taupumas ir efektyvumas. Abi šias sąlygas LED šviestuvai puikiai tenkina. Visų pirma, ledinės lempos naudoja gerokai mažesnį energijos kiekį, lyginant su tradicinėmis. Tai leidžia didesnį plotą apšviesti mažesnėmis sąnaudomis. Maža to, šios technologijos šviestuvai yra labai efektyvūs, mat naudodami mažiau energijos, sukuria daugiau šviesos. Tokio tipo šviestuvai gali būti gaminami su saulės baterijomis, leidžiančiomis dar efektyviau eksploatuoti LED prietaisus.

Dėl anksčiau įvardintų priežasčių šie šviestuvai vis labiau pritaikomi didelėms pramoninėms objektams, jau lietuviškų namų interjere LED juostos vis dažniau sutinkamas reiškinys ir šios technologijos sklaida įgyja vis didesnį pagreitį. Iš esmės LED juostelės yra mažos galios, pakankamai taupus ir ekonomiškas šviesos šaltinis, dažniausiai naudojamas labiau estetinėms, nei apšvietimo funkcijoms, atlikti. Visgi sumanūs tokių juostų naudotojai inkorporuoja šiuos gaminius į patalpų interjerą, pritaikydami juosteles gražesniam apšvietimui sukurti. LED juostas, mat jas pritaikius, sukuriama pakankamai ryški ir daug resursų nereikalaujanti šviesa.

Renkantis LED juostą būtina žinoti kokia bus jos paskirtis ir kokios reikalingos jungtys. Naudojimui lauke pritaikytos LED juostos pasižymi didesniu atsparumu. Planuojant namų interjere ar kitur panaudoti tokias jungtis verta pasitarti su specialistais, mat daugelis tokio tipo apšvietimo juostų techninių charakteristikų ne visada gali būti suprantamos neprofesionalams. Pasirinkus norimą LED juostą, reikia pritaikyti tinkamą maitinimo bloką, taip užtikrinant, kad sistema funkcionuos ilgai ir be sutrikimų. Tai nėra sudėtinga, nes ji yra lanksti.

Kadangi jos gali būti įvairių spalvų, dėl šios priežasties jos pakankamai dažnai naudojamos įvairių švenčių dekoracijoms, taip pat pritaikomos įvairių pasilinksminimo vietų ar lauko reklamų apšvietimui.
ko teritorijoms, gatvėms, daugiabučių kiemams ir kitoms erdvėms apšviesti.
Šiuolaikinių technologijų raida skatina nuolat tobulinti šviesos šaltinių kokybę. Platus lempų asortimentas atveria plačias pasirinkimo galimybes. Tinkamas šviesos šaltinis sukuria komforto įspūdį, užtikrina saugumą, gerina savijautą ir didina darbingumą.

Esame vieno žymiausių, visame pasaulyje pripažinto lempų ir šviesos šaltinių gamintojo OSRAM LEDVANCE atstovai. OSRAM LEDVANCE – tai sprendimai ne tik namams, bet ir biurams, pramoniniams, komercinės, medicinos bei sporto paskirties objektams.

LED šviestuvai ir lempos

LED lempos yra pakankamai galingos ir jų technologija atsirado pakankamai seniai, tačiau itin išsiplėtojo praėjusio amžiaus pabaigoje, kai mokslininkų padaryta pažanga gerokai patobulino šią modernią technologiją, kurios ištakos siekia dar XX amžiaus pradžią. Tobulesnės technologijos atsiradimas ne tik padarė LED lempas daug plačiau pritaikytomis, bet ir prisidėjo prie jų plėtros. Šiandien daugelis nė nesusimąsto, kad vis daugiau šviesos skleidžia šia technologija paremti šviesos šaltiniai.

Klasikinės apvalios LED lemputės buvo pamėgtos dėl daugybės priežasčių. Tikriausiai viena iš svarbiausių – ilgaamžiškumas. Daugelis nors kiek su LED apšvietimu susidūrusių žmonių pirmiausia pastebi tai, kad LED technologija pagamintos lemputės šviečia kur kas ilgiau nei tradicinės. Jos dažniausiai yra įleidžiamos ir montuojamos į gipskartonio plokštes lubose ar ant sienos, jei naudojamos vidaus apšvietimui, o jei lauko – tuomet į grindinio trinkeles. Toks lubų apšvietimas niekada neatsibos ir neišeis greit iš mados. Taip paslėptas apšvietimas, atrodo ne tik stilingai, bet ir yra labai praktiškas.

LED pagrindu pagaminti apšvietimo prietaisai taip pat naudoja mažiau energijos, tačiau sukuria daugiau šviesos. Tai leidžia ne tik apšviesti norimas erdves įvairaus spektro šviesa, bet ir, nepaisant aukštesnės LED lempų kainos, sutaupyti. Įdomu yra ir tai, kad net labai ilgai naudojamos Šios lempos dažniausiai nenustoja šviesti, tiesiog mažėja jų skleidžiamos šviesos kiekis.

Ledinės lemputės ir jų apšvietimo sistemos jau seniai nėra naujiena. Pasaulio rinką šis sprendimas pasiekė beveik prieš 100 metų! Žinoma, reikėjo laiko, kol buvo įsitikinta jų efektyvumu ir teikiama nauda. Tačiau greit šios apšvietimo sistemos ypač išpopuliarėjo ir tapo itin mėgstamos. Šiomis dienos LED lempų apšvietimo sistemos naudojamos beveik visur: privačiuose būstuose, komercinės paskirties pastatuose, paslaugas teikiančių įmonių patalpose, pramogauti ar laisvalaikį leisti skirtose vietose. Įmonė „Ardena” tiekianti ko gero kokybiškiausias ir patikimiausias prekes, kurios būtinos apšvietimo sistemas instaliuoti, siūlo rinktis iš tikrai gausaus LED lempų asortimento.

Žinoma, kad prekė būtų populiari ir perkama, ji turi pasižymėti išskirtinėmis savybėmis. Būtent tokios ir yra įmonės „Ardena” siūlomos ledinės lempos. Ko gero svarbiausia jų ypatybė, kad yra naudojamos ganėtinai ilgai. Nustatyta, jog vidutinis šių lempų eksploatacijos laikas kur kas ilgesnis nei įprastų, tradicinių lempučių.

Taip pat ledinės lemputės yra praktiškas pasirinkimas ne tik dėl to, kad bus ilgai naudojamos, tačiau taip pat ir todėl, kad tai ganėtinai taupus pasirinkimas. Nors pačių LED lempų kaina yra didesnė nei įprastų lempučių, tačiau jos vartoja mažiau elektros energijos. Taigi, įsigiję „Ardena” siūlomų prekių ne tik sutaupysite laiko, kurį gaištumėte dažnai keisdami lemputes, tačiau ir lėšų, skirtų apmokėti sąskaitas už sunaudotą elektros energiją.

LED lemputės

Taupu ir estetiškai atrodo – pagrindiniai kriterijai renkantis apšvietimo sprendimą. Juk sutaupyti nori kiekvienas, o papildoma interjero detalė turi jį puošti, ne atvirkščiai. Todėl iš gausaus įmonės „Ardena” siūlomų prekių asortimento tikrai išsirinksite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą. Svarbu nepamiršti ir lempučių. „Ardena” gali Jums pasiūlyti ne tik tradicinių prekių, tačiau ir šiuo metu vis labiau populiarėjančių LED lempučių. Šios lempos yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas Jūsų namams, o įmonės darbuotojai Jums visada galės patarti, kuris variantas tinkamesnis apšviesti Jūsų norimą plotą.
Šviesos diodai ko gero iš tikrųjų yra pats praktiškiausias pasirinkimas, kokį tik galite priimti rinkdamiesi apšvietimo sistemą. Jie yra kur kas taupesni nei įprasti apšvietimo sprendimai, mat vartoja mažiau elektros energijos, be to jų eksploatacijos terminas ilgesnis, todėl sutaupote ne tik lėšų, bet ir laiko.
Įmonėje „Ardena” dirbantys, savo darbą puikiai išmanantys specialistai gali pasiūlyti visų standartinių rūšių lempų. Tarp jų yra tiek lauke, tiek viduje tinkamų naudoti produktų. Labai svarbu, kad vietoje, kurioje tenka praleisti daug laiko, būtų tinkamas apšvietimas, juk tuomet ne tik nekenkiame akims, tačiau ir patys geriau jaučiamės.

Įmonė „Ardena” atstovauja vieną populiariausių lempų gamintojų OSRAM LEDVANCE. Jų tiekiamos prekės ne tik kokybiškos ir ilgaamžės, tačiau šiuo metu galime pasiūlyti ir ganėtinai ekologiškų gaminių. Jie mažiau teršia aplinką ir yra kur kas draugiškesni aplinkai. Taigi, jei taip pat kaip ir mes pirmenybę teikia ekologijai ir esate neabejingi mus supančios gamtos problemoms, „Ardena” siūlomos lempos yra pasirinkimas, kuris tikrai atitiks Jūsų lūkesčius.

Apšvietimo projektavimas

Jei jums reikalingas visuomeninio apšvietimo projektas, rekomenduojame kreiptis į mūsų profesionalių projektuotojų komandą, kuri ne tik suprojektuos bet kurio biuro ar komercinių patalpų apšvietimą, bet ir pateiks pasiūlymą lauko apšvietimui, jei tik bus toks poreikis. Kiekvienu atveju yra ruošiamas individualus projektas, kurio kaina priklauso nuo jo sudėtingumo, o dažnu atveju įsigyjant prekes – projektas rengiamas nemokamai.

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.