EN RU

Lauko roletai Fix screen

RENSON “Fixscreeen” – aukščiausios kokybės lauko roletai ir terasų šonų uždangos.

Išsamus aprašymas - Lauko roletai „Fix Screen”

Renson — tai saulės kontrolės sistemų tendencijų kūrėjas ir lyderis gamintojų rinkoje. Daugybės moksliškai pagrįstų bandymų ir besitęsiančių inovacijų dėka pasiekiamas aukščiausias gaminio patvarumas, o naudojimo patogumas keliamas į vis aukštesnį lygį. Gaminių dizainas nuolat atnaujinamas ir žengia koja kojon su statybos, interjero ir eksterjero tendencijomis.

RENSON FIXSCREEN IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

 • Stiklo pluošto ar poliesterio audinys
 • Apsauga nuo saulės, vėjo ir vabzdžių
 • Automatinis valdymas
 • Išlaikomas vaizdas pro langą dėka dalinai perregimo SCREEN audinio!
 • Sprendimas pritaikytas terasoms!
 • Didelis atsparumas vėjui – 130 km/h!
 • Dideli matmenys – iki 6 metrų!

IŠSKIRTINIS KOMFORTAS VIDAUS PATALPOSE

Lauko roletai atspindi ikin 99 % saulės spindulių, sulaiko šilumą stiklo išorėje, tai suteikia galimybę kontroliuoti patalpų vidaus temperatūrą bei sumažinti energijos kaštus patalpų vėdinimui ir vėsinimui. Karštuoju metų laiku temperatūra patalpose, kurių langai apsaugoti su Fixscreen lauko roletais, gali būti žemesnė net iki 7˚ laipsnių, nenaudojant kondicionieriaus. Didelis privalumas biurams arba namams, kuriuose įrengtos darbo zonos – lauko apsauga nuo saulės neleidžia susidaryti  atspindžiams monitorių ar TV ekranuose, taip pat apsaugo patalpoje esančius audinius ir baldus nuo išblukimo. Tuo pačiu yra užtikrinama galimybė matyti lauko vaizdą dėl perregimo audinio. Reikalavimai pastatų kokybei ir pasyvumui vis didėja. Šiuolaikinių namų izoliacinė sistema jau yra tokia gera, kad į vidų patekusiai saulės kaitrai neutralizuoti reikia kur kas daugiau energijos, todėl itin populiarėja išorinės langų uždangos.

MAŽĖJANČIOS ENERGIJOS SĄNAUDOS

Saulės kontrolė – ne vienintelė priežastis įsirengti FIXscreen lauko roletus. Šiuos sprendimus renkasi tie, kurie nori, kad namuose būtų kuo daugiau natūralios saulės šviesos, bet tuo pačiu ieško galimybių kontroliuoti patalpos temperatūrą. Apsauga nuo saulės, vėjo ir lietaus sistema suteikia daugiau komforto ir leidžia taupyti energiją tiek vasaros, tiek žiemos metu, ypač tais atvejais, kai Jūsų erdvėse yra dideli langai.

Tai, kad žiemos metu maloni saulės šviesa gali patekti į namus, lemia mažėjančias sąskaitas už el. energiją. Saulės apšviestose gyvenamosiose erdvėse nereikia jungti dirbtinio apšvietimo. Vasaros metu didžiausias sutaupymas jaučiamas patalpų kondicionavimo kaštuose.

 

VIZUALUS IR ESTETINIS KOMFORTAS – GERESNĖ SAVIJAUTA IR SVEIKATA

Moksliškai įrodyta, kad saulės spindulių kaitros eliminavimas, bet tuo pačiu pro langus patenkanti natūrali dienos šviesa bei per langą džiuginantys vaizdai didina žmonių produktyvumo lygį, koncentraciją ir gerą savijautą – trumpai tariant sukuria sveiką namų ir darbo aplinką. Efektyviai suderinus vėdinimo, garso izoliacijos ir apsaugos nuo saulės sistemas, galima pasiekti ypatingą komfortą visose vidaus patalpose. 

Natūrali dienos šviesa yra būtina žmogaus gyvenime, ji yra vienas svarbiausių geros savijautos ir sveikatos veiksnių. Darbo produktyvumas, geresnė psichologinė bei fizinė ţmogaus savijauta tiesiogiai priklauso nuo gaunamo dienos šviesos kiekio, todėl projektuodami pastatą mes stengiamės įrengti pakankamą kiekį langų tam, kad kuo daugiau natūralios dienos šviesos galėtų patekti į mūsų namus. Tačiau kai saulės šviesa yra per intensyvi, ypač vasarą, natūralios šviesos perteklius pradeda trukdyti. Šiuo atveju ZIP Screen roletai leidžia mėgautis natūralia saulės šviesa, puikiu vaizdu per langą, tuo pačiu apsaugodami mus nuo atspindţių, naudojamos technikos, ekranuose.

PLAČIOS MONTAVIMO IR NAUDOJIMO GALIMYBĖS

„Renson” gaminiai tinka kiekvienam įmanomam montavimo metodui. Priklausomai nuo kliento pageidavimo gali būti montuojama į nišą arba ant fasado. Be to, sistema lengvai valdoma jungikliu, pulteliu, programėle arba gali būti pilnai automatizuojama sensorių/jutiklių pagalba.

FIXSCREEN NEPAKEIČIAMAS VISAIS METŲ LAIKAIS

Saulės kontrolės ekspertai teigia, kad vasaros sezono metu lauko roletai turėtų būti naudojami be pertraukų, nebent į patalpas patenkanti saulės šviesa būtų reikalinga ir džiuginanti. Įprastai karštuoju metų laiku dienos metu langus dengiantys SCREEN audinio lauko roletai leidžia apsisaugoti nuo kaitros ir atspindžių, o nakties metu – vėdinti patalpas bei užtikrina vabzdžių kontrolę. Jeigu terasų sprendimai yra išsidėstę priešais panoraminius langus – sukuriamas dvigubas efektas, nes užtikrinama apsauga nuo saulės, vėjo ir lietaus ne tik terasoje, bet ir vidaus patalpose.

Žiemos metu saulėtą dieną FIXSCREEN rekomenduojama laikyti atvertus, o naktį uždarytus. Dienos metu patalpos užsipildo maloniai nuteikiančia saulės šviesa, o žiemą apsaugo nuo patalpų atvėsimo.

TYRIMAI IR EFEKTYVUMO PAGRĮSTUMAS

Aukštos kokybės, dinamiška apsaugos nuo saulės sistemos koncepcija, kuri leidžia valdyti abi sritis: apsaugą nuo saulės ir dienos šviesą. Todėl architektai ir namų statytojai šį gaminį įtraukia kaip standartą tiek į naujų, tiek į renovuojamųjų statinių projektus.

Atlikti tyrimai įrodė pridėtinę šios saulės kontrolės sistemos vertę:

ESCORP EU-25 tyrimas (europinis tyrimas) teigia, kad galima sutaupyti apie 10%  pastate sunaudojamos energijos, jei ne mažiau nei pusėje pastato yra įrengti vidaus ir išorės roletai nuo saulės.

TU Delft: TNO2015 R10396 (olandų tyrimas) teigia, kad šildymo energijos taupymas, naudojant termo-izoliacijos efektą, susidaro sumontavus apsaugos nuo saulės priemones. Paskaičiuota, kad miesto name galima sutaupyti apie 17% šildymui skirtos energijos, bute – apie 29% šildymui skirtos energijos.

ESSO 2014 tyrimas (europinis tyrimas)  tyrinėjo dinamiško šešėlio sukūrimą, energetiškai efektyviems pastatams. Dinamiška apsauga nuo saulės leidžia sutaupyti daugiau nei 36% vėsinimui skirtų kaštų (tyrimas apėmė visokių rūšių stiklus, skirtus langams, ir oro kondicionierius, naudojamus Europoje). Daugiausia – net iki 65 – 70% vėsinimui skirtų kaštų galima sutaupyti, kai kalba eina apie į pietinę ar vakarinę puses, atsuktus pastatų fasadus.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.