EN RU

Tinkleliai nuo uodų ir vabzdžių

Tinkleliai nuo uodų ir vabzdžių - patogi ir estetiška priemonė, puikiai tinkanti sodybose, sodo nameliuose, individualiuose namuose bei daugiabučiuose

Išsamus aprašymas - Tinkleliai nuo uodų ir vabzdžių

Tinkleliai nuo uodų, kurie montuojami į lango nišą arba ant lango rėmo ar sienos, pritaikomi bet kokio dydžio ir tipo (plastikiniams, aliuminiams, mediniams) langams, todėl gali būti įrengiami visuose kambariuose - miegamajame, palėpėje, virtuvėje ar vonios kambaryje. Naujausi UAB “Ardena” gaminami antialerginiai tinkleliai atlieka dvigubą funkciją – apsaugo ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo alergiją sukeliančių žiedadulkių. Ši dviguba apsauga užtikrina, kad Jūsų namai visuomet būtų apsaugoti nuo erzinančio ir diskomfortą sukeliančio aplinkos poveikio.

TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ IR UODŲ – VISŲ TIPŲ LANGAMS:

 • TINKELIS – RĖMELIS. Tai lango angoje įmontuojamas specialus rėmelis su tinkleliu, tvirtinamas prie lango rėmo specialiais laikikliais. Šio tipo tinkleliai yra dviejų rūšių – paprasti ir su papildomai montuojamais šepetėliais, kurie apsaugo nuo vabzdžių patekimo pro tarpelius, susidarius dėl nelygių paviršių. Visi tinkleliai yra atsparūs drėgmei, šalčiui, karščiui. Šie apsauginiai tinkleliai gali būti paprastai sumontuojami ant langų pagal poreikį, todėl tais atvejais, kai tinklelio nenorima palikti ant lango, pasibaigus vabzdžių ir žiedadulkių sezonui, juos galima lengvai nuimti ir sandėliuoti iki kitų metų. Tinklelis – rėmelis nuo vabzdžių ypač tinka langams, kurie atsidaro į vidų arba pakeliamiems į viršų. Tai ilgaamžė sistema, kuri dėl savo pilkos spalvos yra beveik nepastebima ir netamsina patalpos.
 • TINKLELIS – ROLETAS. Šio tipo tinkleliai yra itin patogus sprendimas ne tik langams, bet ir terasos ar balkono durims. Tinkleliai – roletai tvirtinami stacionariai prie lango rėmo arba nišoje ir susisuka į kasetę lango/durų viršuje arba šone. Papildomai apsaugai užtikrinti, montuojami specialūs šepetėliai, kurie neleidžia vabzdžiams patekti pro nelygius paviršius ir dėl jų susidariusius tarpus. Sumontavus šį tinklelį ant durų, jas galima laikyti atviras – į patalpą nepriskris vabzdžių. Tinklelio nereikia demontuoti ištisus metus, nes jis nepaisant šalčio ir drėgmės, nepakeičia savo išvaizdos ir nepraranda apsauginių savybių.
 • TINKLELIS – DURYS. Patogiausia apsauginė priemonė nuo vabzdžių ir uodų balkono ar terasos durims. Itin patogus naudoti tose vietose, pro kurias dažnai vaikštoma, nes galima patogiai uždaryti iš bet kurios pusės ir nepraranda pirminės išvaizdos intesyviai varstant duris. Montuojami nišose arba prie durų rėmo, jų nepažeidžiant. Į šio tipo konstrukciją gali būti dedamas paprastas arba antialerginis tinklelis, kuris apsaugo ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo alergijas sukeliančių žiedadulkių ir kitų nešvarumų. Pasirinkus „tinklelis – durys“ apsaugos tinklelių nuo vabzdžių ir uodų tipą, galima mėgautis išvėdintais kambariais, nes net pro atviras duris, vabzdžiai ir dulkės nepateks į patalpą.
 • PLISUOTI TINKLELIAI. Tai estetiškiausias sprendimas apsaugai nuo vabzdžių. Smulkios specialaus audinio klostės veikia kaip itin geras filtras, nepraleidžiantis skraidančių kenkėjų. Dėl ypač didelio tinklelio pločio (4.6 m) ir aukščio (2.6 m) galimybių, dažniausiai pasirenkami durims ir didelėms nišoms pridengti, ypač gerai suderinami su slankiojančių durų sistemomis, varstomais terasiniais langais. Labai lengvai valdomi, juos nesunku užtraukti arba suskleisti viena ranka. Šie tinkleliai pilnai atveria langus ir duris, todėl neriboja matomumo. Puikiai priderinami bet kuriame interjere, nes gamyboje naudojamas platus konstrukcijos spalvų pasirinkimas, o pats tinklelis gali būti pasirenkamas net iš trijų spalvų – juodos, baltos, pilkos – taip sukuriant prie langų ir aplinkos derančią visumą. Tai saugus sprendimas šeimoms auginančioms vaikus, nes dėl paprastos konstrukcijos, juos gali naudoti ir mažieji šeimos nariai
 • ANTIALERGINIAI TINKLELIAI. Vabzdžiai yra ne vienintelis blogis, nuo kurio reikia saugotis šiltuoju metų laiku – į namus patenkančios žiedadulkės ir miesto dulkės sukelia ne tik diskomfortą, bet ir įvairiausius alerginius susirgimus. Ardena siūlo paprastą sprendimą, kaip suderinti švarų orą ir atvirus langus – antialerginius tinklelius, kurie gali būti montuojami drauge į tinklelio – rėmelio arba į tinklelio – durų konstrukciją. Tai naujausias produktas, gaminamas pagal moderniausią gamybos technologiją, kuris veikia kaip filtras ir apsaugo nuo vabzdžių, uodų bei nuo žiedadulkių vienu metu.

Atlikti tyrimai ir produkto testavimo alergologiniame centre “Charite” Berlyne rezultatai rodo, kad antialerginis tinklelis Poll-tex itin efektyviai sulaiko net didžiausių alergenų (beržų, ambrozijos, žolės ir kt.) žiedadulkes ir kitas priemaišas, esančias ore. Laboratorijoje daryto bandymo metu pro kambario langą, kurj dengė antialerginis tinklelis, buvo paskleista 32 mg beržo žiedadulkių, o pro kito kambario langą – žolės žiedadulkių. Lyginant su atidarytu langu buvo aptikta 0.72 proc, 0.69 proc. ir 0.68 proc. beržo žiedadulkių, o žolės – 0 proc. Apsaugos nuo beržo žiedadulkių filtro lygis siekė iki 99.71 proc, o žolės – 100 proc. Po šių bandymų galima pagrįstai teigti, kad Ardena siūlomi tinkleliai gali būti naudojamas kaip efektyvi apsauga ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo alergenų.

 

Visų tipų apsauginiai tinkleliai lengvai priderinami prie Jūsų interjero – galite rinktis iš įvairių tinklelio rėmo spalvų: baltos, rudos, aukso, tamsaus ąžuolo ar kitų medžio tipų imitacijos. Taip pat rėmai gali būti dažomi ir pasirinkta RAL spalva, išskyrus tinklelius rėmelius. Lengva priderinti baltą ar rudą mechanizmą.

 

Nelaukite – susisiekite jau dabar ir mūsų ekspertai Jums padės išsirinkti tinkamiausią apsaugą nuo vabzdžių, uodų ir alergenų.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Vadybininkai

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.

Tinkleliai nuo uodų

x

Po ilgos žiemos, vos tik atšilus orams, dauguma žmonių veržiasi į gamtą. Tačiau čia tyko daugybė nemalonių staigmenų: uodai ir kiti vabzdžiai ne vienam poilsiautojui apkartina išvyką ar net visas atostogas. Net jei nemiegate palapinėje, o esate apsistoję nuomojamame ar nuosavame poilsio namelyje, nesate apsaugotas nuo šių nemalonių, nepageidaujamų svečių. Nešiojamos ligos ir infekcijos, diskomfortas miegant, alergija ir kiti sutrikimai yra ko gero didžiausios baimės išsiruošus atostogauti. Taigi, ką daryti, kad šių problemų pavyktų išvengti? Įmonė „Ardena” Jums gali pateikti paprastą ir veiksmingą pasiūlymą – tinkleliai nuo uodų.

Universalūs tinkleliai nuo vabzdžių

x

Tiek apsistojus atostogauti skirtame būste, tiek leidžiant laisvą laiką namuose neišvengiamai susiduriame su uodais ir įvairiais kitai mašalais bei vabzdžiais. Skaudūs įgėlimai ypač nemalonūs vaikams, todėl kiekvienas stengiasi nuo to apsisaugoti, tačiau vos pravėrus kambario langą iš jo sklindanti šviesa kaip mat privilioja kenkėjų. Uždaryti langus ir kęsti deguonies stygių nėra išeitis. Daug paprastesnis sprendimas – tinkleliai nuo vabzdžių. Tai gana universalus gaminys ir gali būti nesudėtingai pritaikytas montuoti prie įvairaus tipo (tiek medinių, tiek plastikinių bei aliuminio) langų.

Kokybiškas tinklelis nuo uodų

x

Tinklelis nuo uodų ne tik lengvai derinamas prie bet kokio tipo langų, tačiau taip pat ir pats gali būti kelių skirtingų modelių:

Tinklelis – rėmelis.
Ritininis tinklelis.
Varstomų durų pavidalu.
Dvigubų durų pavidalu.
Plisuoti tinkleliai.
Be to, tinklelio nuo vabzdžių rėmas gali būti net kelių spalvų:

Baltas.
Rudas.
Medžio imitacija ir kt.
Tai kokybiški gaminiai, kurie užtikrins ramų ir saugų Jūsų bei Jūsų šeimos miegą ar poilsį. Daugiau nekils nemalonių ir skaudžių prisiminimų galvojant apie poilsį užmiestyje.