fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

ŽALIUZIŲ GAMYBA

Investavome į gamybos, prekybos tinklo plėtrą ir dabar turime modernią gamybos bazę. Joje yra 1500 kv.m. žaliuzių gamybos cechas, prekių gabenimo skyrius. Naudodami naujausias technologijas gaminame įvairių rūšių žaliuzes. Sukūrėme technologines žaliuzių gamybos linijas, kurios veikia Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir Azerbaidžane. Dauguma gamybos procesų yra automatizuoti, todėl užtikrinamas tikslumas ir gaminių kokybė. Žaliuzių gamybai naudojame ekologiškas žaliavas ir technologijas.

Žaliuzių montavimas

Tam, kad galėtumėte džiaugtis naujomis žaliuzėmis, reikia jas ne tik nusipirkti, tačiau ir kokybiškai sumontuoti. Mūsų komandą sudaro kompetentingi specialistai, todėl žaliuzių montavimas atliekamas mūsų ilgametę patirtį turinčių aukščiausios kokybės žaliuzių montavimo specialistų. Mums svarbiausia klientų lojalumas ir pasitikėjimas. Tai pelnome ne tik darbais, tačiau ir dėmesiu klientui. Mūsų specialistai visada maloniai Jus aptarnaus, suteiks išsamią dominančią informaciją, padės išsirinkti Jums tinkamiausius produktus. Konsultuojame klientu nemokamai visuose savo žaliuzių salonuose, taip pat ir telefonu bei elektroniniu paštu.
 
Jei užsakote žaliuzės su montavimo darbų paslaugą, tai mūsų specialistai matavimus atliks nemokamai. Maža to, Jums priklausys 2 metų nemokamo garantinio aptarnavimo laikotarpis.
Jei Jums reikalinga žaliuzių montavimas, siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį. Montavimo specialistai roletus sumontuos tik už 7.24 eurus už vienetą. Žaliuzių montavimo paslaugos įkainiai priklauso nuo produkto ir montavimo sudėtingumo.
Pavyzdžiui, vertikalių žaliuzių montavimas Jums kainuos tik 3 eurus už 1 kv.m., o horizontalių – 7.24 eurus už vienetą. Jei reikia sumontuoti apsaugines žaliuzes ar grotas, tai paslaugų įkainio prasideda nuo 12 eurų už kvadratinį metrą ir priklauso nuo montavimo sudėtingumo.
Vasara – vabzdžių metas. Todėl šiltuoju metų laiku labai išauga apsauginių tinklelių nuo vabzdžių montavimo poreikis. Šią paslaugą siūlome tik už 7.24 eurus už vienetą.

Žaliuzių remontas

Beveik visi daiktai anksčiau ar vėliau sugenda, išsideformuoja ir pan., tad iškyla remonto poreikis. Žaliuzės – ne išimtis. Mūsų komanda pasirūpins, kad Jūsų žaliuzės būtų suremontuotos operatyviai ir profesionaliai.

Remontuojame ir renovuojame tik mūsų gamybos žaliuzes bei roletus. Patyrę mūsų specialistai gali patrumpinti vertikalių žaliuzių juostas, taip pat susiaurinti roletus taip, kad siaurinimas bus visiškai nepastebimas. Galime pakeisti roletų ir vertikalių žaliuzių audinius.

Sulūžo žaliuzių detalė, valdymo grandinėlė ar kt.? Ne bėda. Mūsų specialistai pakeis lūžusius mechanizmus, detales, valdymo grandinėles, pažeistas virveles ir kt. Taip pat atliekame ir apsauginių žaliuzių remonto darbus: keičiame profilį, avarinį atidarymą, remontuojame pavaras ir kt.

Žaliuzių remonto kainos priklauso nuo darbų specifikos ir sudėtingumo. Prireikus, mūsų salonuose galite įsigyti kokybiškų žaliuzių bei kitų gaminių detalių už priimtiną kainą.

Kadangi prioritetą teikiame klientų pasitikėjimui ir siekiame kokybiško aptarnavimo, tai atsakome į visus klientų paklausimus, informuojame bei konsultuojame tiesiogiai mūsų salonuose, taip pat telefonu ir elektroniniu paštu.

Moderni žaliuzių gamyba

Įmonė „Ardena” veiklą vykdo jau ne vienerius metus. Žaliuzių gamyba - viena iš pagrindinių mūsų sričių. Nuolat investuojame į šį procesą, siekiame kad gaminiai būtų kuo kokybiškesni ir kuo ilgiau džiugintų mūsų klientus. Naudojame tik tokias žaliavas, kurios nėra kenksmingos aplinkai, todėl rinkdamiesi mūsų produkciją prisidedate prie švaresnės aplinkos idėjos. Rūpinamės, kad žaliuzių gamybos procesas būtų tobulinamas ir nuolat stengiamės plėsti jo mastus. Šiuo metu jau 6 šalyse sėkmingai veikia „Ardena” žaliuzių gamybos linijos.

Greitas žaliuzių montavimas

Galime pasigirti ne tik kokybiškais gaminiais, tačiau ir puikiu aptarnavimu. Įmonės „Ardena” atliekamas žaliuzių montavimas vyksta itin sklandžiai ir greitai. Be to, jei perkate žaliuzes - matavimo paslauga Jums nieko nekainuos ir net dvejus metus galėsite būti ramūs dėl žaliuzių techninės priežiūros. Ją atliks įmonėje dirbantys specialistai. Jei norite, kad pirkinys nepriekaištingai funkcionuotų - turi būti tiksliai atliktas žaliuzių montavimas. Niekas kitas to geriau neatliks, nei „Ardena” specialistai.

Operatyvus žaliuzių remontas

Įsigijus bet kokį daiktą, tenka ne tik juo džiaugtis, tačiau ir prižiūrėti bei atlikti remonto darbus. Nors „Ardena” siūlomi produktai yra labai kokybiški, tačiau ne amžini. Kaip ir visi kiti kasdien naudojami daiktai jos ima gesti, prastai funkcionuoti ar visai liaujasi veikti. Tačiau tai nėra problema. Įmonėje dirbanti meistrų komanda gali užtikrinti, kad žaliuzių remontas bus atliktas operatyviai ir nebrangiai. Atliekame visus remonto darbus, pavyzdžiui, keičiame:

Svarbu paminėti, kad žaliuzių remonto paslauga teikiama tik mūsų klientams, pirkusiems mūsų pagamintas žaliuzes.

 

 
Atgal

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU