fb tr
 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

25 METŲ PATIRTIS

Esame šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris,
galintis pasigirti ilgamete patirtimi ir neribotomis galimybėmis

MŪSŲ VIZITINĖ KORTELĖ

Nestandartiniai projektai ir individualūs sprendimai

NOVATORIŠKUMAS

Rytdienos apšvietimo tradicijas kuriame šiandien

Pakabinami šviestuvai     Sieniniai šviestuvai     Toršerai     Stalinės lempos     Įleidžiami šviestuvai

 

Tinkamas apšvietimas yra viena svarbiausių sąlygų, kuriant jaukų ir harmoningą interjerą. Šviesos šaltiniai suteikia patalpoms išskirtinumo, padeda akcentuoti svarbiausias detales. Todėl pageidaujamo efekto pasieksite tik kruopščiai apsvarstę, kaip, kur ir kokius šviestuvus išdėstyti geriausia.

Kurti ir įgyvendinti interjero sprendimus verta su „Ardenos" specialistais, nes jie:

Užtikrina plačią pasiūlą. Galite rinktis iš daugybės šviestuvų variantų, derančių tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus interjero. Tinkamai parinkti šviestuvai leidžia ne tik optimaliai apšviesti namų ar komercines patalpas, bet ir užtikrinti jų estetiką.

Konsultuoja dėl idėjų įgyvendinimo. Jei svajojate apie ką nors unikalaus, individualaus ir originalaus, profesionalūs darbuotojai ne tik pasiūlys idėjų, bet ir patars, kaip užtikrinti praktišką, patogų šviestuvų naudojimą. Specialistai yra visuomet pasirengę apskaičiuoti reikiamą šviesos kiekį ir rasti tokį sprendimą, kuris geriausiai reprezentuotų jūsų namų ar verslo viziją.

Rūpinasi viso projekto sėkme. Bendradarbiaudami su architektais, dizaineriais, projektų rengimo specialistais pasiekiamas geriausias rezultatas – ne tik efektyvus reikiamų patalpų zonų apšvietimas, bet ir interjero nuoseklumas, suformuojantis trokštamą komforto ir jaukumo įspūdį. Patyrę „Ardenos" darbuotojai užtikrina, jog jūsų poreikiai būtų patenkinti maksimaliai nuo pat bendradarbiavimo pradžios iki pabaigos.

 

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Bendras telefonas visoje Lietuvoje: 8 700 35005

Apšvietimo vadybininkai

Tel. +370 5 203 23 78 arba +370 5 203 23 53
El. paštas: info.apsvietimas@ardena.lt


VISŲ „ARDENA" FILIALŲ LIETUVOJE KONTAKTINIAI DUOMENYS


Parašykite mums užklausą!

Interjero apšvietimo galerija

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU