EN RU

„Allusion“ – langų uždangalas, pakeisiantis požiūrį į tradicines užuolaidas.

„Allusion“ – langų uždangalas, pakeisiantis požiūrį į tradicines užuolaidas.

Įprasta manyti, kad žaliuzes renkasi vertinantys praktiškumą, o užuolaidas –pirmenybę romantikai teikiantys žmonės. „Ardena” pristato „Allusion“ -naujieną, patenkinsiančią abi puses. Tai dieninės užuolaidos ir vertikalios žaliuzės viename.

Didžiojoje Britanijoje sukurtos žaliuzės yra tarsi optinė apgaulė – vertikalios juostelės paslepiamos po lengvo audinio sluoksniu. Po lengvų dieninių užuolaidų grožiu gulančios vertikalios žaliuzės perkelia modernių namų dekoro ir stilingų biurų langų uždengimo sprendimus į naują lygį. Šios užuolaidos – paprastas būdas erdvei suteikti naują stilių.

Tvarkingos švarios linijos ir vienodos, lengvai krentančios užuolaidų klostės tinka ir namų, ir biuro interjere. Žaliuzių aukštis siekia 4, o plotis 5 metrus, be to, jas galima jungti tarpusavyje. Tai gali būti puiki išeitis didelių erdvių savininkams, kuriems tenka pasukti galvas, kaip suvaldyti didžiulius langus. „Allusion“ tinka ir stumdomoms konstrukcijoms bei balkonų ar terasų durims.

Trijų pozicijų galimybė leidžia kontroliuoti privatumą ir vaizdo už lango ryškumą. Dieną, kai norite pasimėgauti audinio nedengiamu vaizdu, užuolaidas galite visiškai atitraukti. Nusprendę apsisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių, lengvai sukursite praskleistų žaliuzių efektą, o suskleistos horizontalios klostės užtikrins visišką privatumą.

Patogu tai, kad skirtingai nei per aiškų padalijimą turinčias dienines užuolaidas, per žaliuzes galima prieti prie lango bet kurioje vietoje. „Šios užuolaidos pagamintos iš atskirų juostų ir sujungtos taip, jog atrodo kaip vientisas audinys“, – paaiškina bendrovės „Ardena“ projektų vadovė Barbara Litvinovič-Šafranovič.

Naujojoje „Allusion“ kolekcijoje pristatomi penki pasteliniai atspalviai ir du audinių tipai: „Horizon“ arba „Vista“. Pastarasis ypatingas tuo, kad yra nedegus. Kaip sako B. Litvinovič-Šafranovič, tokio tipo audiniai dažniausiai naudojami visuomeninėse patalpose, viešbučiose ar biuruose – kur pagal įstatymą būtina naudoti tik nedegumo sertifikatą turinčius produktus. Tačiau, jos teigimu, tai svarbu ir gyvenamuosiuose namuose, nes buitiniai gaisrai dažniausiai prasideda būtent nuo užuolaidų. „Pats faktas, kad tokiu būdu apsaugote savo namus yra labai svarbus“, – sako „Ardena“ atstovė.

Dar vienas žaliuzių privalumas – lengvas montavimas ir priežiūra. Ypatingas, patentuotas žaliuzių audinys, atsparus lankstymuisi, todėl jis visuomet atrodo nepriekaištingai. Užuolaidoms susitepus, atskirus segmentus galima nuimti ir išskalbti tiesiog namuose.

Vienintelis oficialus „Allusion“ platintojas bei gamintojas Lietuvoje yra bendrovė „Ardena“.

ARDENA salonai:

VILNIUS: Vytenio g. 20, Verkių g. 44 (PC UNIDECO)

KAUNAS, Savanorių pr. 290

KLAIPĖDA, Minijos g. 42, (PC NIC)

ŠIAULIAI, Pramonės g. 17B, (PC NIC)

www.ardena.lt

Galerija