EN RU

Įgyvendinti projektai: “Artagonist” viešbučio apšvietimas

Įgyvendinti projektai: “Artagonist” viešbučio apšvietimas

“Artagonist” į Vilnių atėjo su provokuojančia žinia: “Menas gyvena ne tik galerijose. Jis provokuoja, kelia klausimus, atsako, o kartais – protingai patyli. Kol kitų viešbučių sienas puošia pilki peizažai pilkuose rėmuose, Artagonistas kuria progas hedonistiškiems aiktelėjimams.”

Tai meno, šviesos, estetikos, išmaniųjų sprendimų ir poilsio ozė Vilniaus lankytojams, pačioje miesto širdyje. Nuo standartinių iki verslo klasės liuksų – skirtingiems poreikiams ir galimybėms su papildoma doze malonių siurprizų.

“Artagonist” architektų sumanyti apšvietimo sprendimai buvo įgyvendinti bendradarbiaujant su UAB “Ardena” – vienu didžiausių specializuotų šviestuvų tiekėjų Lietuvoje. Meniškame ir išskirtiniame viešbučio interjere šviesa pabrėžia modernias instaliacijas, freskas bei provokuojančias erdves. Panaudoti minimalistiniai, akcentiniai ir skaitymo šviestuvai – neiššaukiantys, kartais nepastebimi tarp gausaus dekoro, tačiau savo tikslingai skleidžiamu šviesos srautu išpildo gyvojo meno idėją.

Išmaniojo viešbučio koncepcija plėtojama panaudojant taupų ir efektyvų LED apšvietimą. Architektams bendradarbiaujant su apšvietimo ekspertais, parinkti tik su  DALI (Digital Adresable Lighting Interface) skaitmenine apšvietimo valdymo sistema suderinami šviestuvai. Dėl kokybės ir keliamų dizaino reikalavimų, buvo pasiūlyti „Ardena“ atstovaujamų „Astro lighting” ir “Aquaform” gamintojų  šviestuvai.

DALI istemos lankstumas leidžia junginėti šviestuvus iš neriboto vietų skaičiaus bei reguliuoti visų šviesos šaltinių apšvietą nuo 0 iki 100% nuotolinio valdymo pulteliu. Taip pat, prie šios sistemos prijungti apšvietimo sprendimai gali reaguoti į žmogaus buvimą/nebuvimą erdvėje bei veikti skirtingais rėžimais, sujungiant tam tikrus šviestuvus į grupes. Viešbučio lankytojai gali nusistatyti pageidaujamą apšvietos lygį, kuris bus palaikomas visos jų viešnagės metu sugrįžus į kambarį.  Tai ne tik aplinkosaugiška, taupo elektros energiją, bet ir labai modernu.

Verslo objektų, biurų, viešbučių ir maitinimo įstaigų apšvietimo projektai – tai galimybės „Ardena“ ekspertams pristatyti savo patirtį ir galimybes bei suteikti klientui laisvę rinktis. Įgyvendintos užduotys ir bendradarbiavimas, siekiant papildyti, pagerinti bei paversti profesionalias architekto ar dizainerio idėjas realybe, neretai tampa meno kūriniu.  “Artagonist” – tai Pilies gatvės perlas, pro kurį praeiname su pasididžiavimu ir nuoširdžiu tikėjimu, jog jauki aplinka pritrauks bei pakvies sugrįžti ne vieną mūsų miesto lankytoją.

Galerija