EN RU

LAUKO ROLETAI – aukščiausias komforto lygis ir kondicionavimo sąnaudų taupymas namų erdvėse

LAUKO ROLETAI – aukščiausias komforto lygis ir kondicionavimo sąnaudų taupymas namų erdvėse
Įsirengėte svajonių namus su dideliais langais ir nuostabiu kiemu, tačiau neapgalvojote, jog teks spręsti tiesioginių saulės spindulių iššūkį? Jaučiate, kad, net žiemos metu saulei išlindus iš debesų, namai per stipriai prikaista, reikia skubiai uždengti langus, užtraukti naktines užuolaidas, o vasaros metu vėdinimo kaštai ženkliai auga?

El. energijos kainoms šoktelėjus – jaučiame ypatingai augantį susidomėjimą lauko roletais su SCREEN audiniu, kurie yra komfortiška, estetiška langų uždanga, sulaikanti saulės spindulius išorėje ir padedanti sumažinti vidaus temperatūrą vidutiniškai 3 laipsniais.

Pagrindiniai ZIP SCREEN arba FIX SCREEN produktų privalumai:
1. Neblokuoja vaizdo pro langą. Specialus audinys su stiklo pluoštu yra supintas taip, jog viena jo pusė atspindi saulės šviesą ir neleidžia spinduliams patekti per langą į kambario vidų. O iš kitos pusės iš vidaus leidžia matyti lauko vaizdą net tada, kai roletai yra nuleisti. Tai leidžia mėgautis sodo, gamtos, išpuoselėtos terasos vaizdu ir nesumažėja jutimiškai vidaus patalpų plotas dėl aklinai uždengtų langų.
2. Platus audinių ir konstrukcijos spalvų pasirinkimas. Galite pasirinkti audinio spalvą, šviesos pralaidumą, o kasetė ir kreipiančiosios gali būti dažomos RAL spalva.
3. Apsaugo nuo saulės, vėjo, lietaus ir uodų. Tai multifunkcinė apsauga, kuri žiemos metu it lango rūbas sumažina šalčio pralaidumą, o jeigu itin dažnai pasitaiko šoninis lietus – namuose girdimas mažesnis triukšmas. Vasarą jie apsaugos ir nuo uodų, mat galima atvėrus langus palikti užtrauktus roletus, kurie nepraleis jokių vabzdžių.
4. Vienas sprendimas – ir langams, ir terasoms. Šie roletai turi itin didelius atsparumo vėjui rodiklius, tad gali būti ne tik apsauga langams, bet ir atviroms terasoms, kuriose mėgautis lauko teikiamais malonumais trukdo šoninis vėjas, tiesioginė saulė. Šiuos roletus galima montuoti ant šoninių konstrukcijų be papildomo pagrindo, o vieno segmento dengiamas plotas yra iki 20 m2.

Jeigu susidomėjote – nedelskite, gaukite pasiūlymą ir užsisakykite jau dabar, pateikdami matmenis el.paštu zaliuzes@ardena.lt

Galerija